[3.0] Paket Y [GÜNCELLENDİ] [FRAGMAN]

Users who are viewing this thread

Paket Hakkında
İlk önce 'tihar,İnfantaryMusket' gibi yabancı kelimeleri düzeltmeye başladım. Biraz uğraştıktan sonra bir baktımki oyundaki çoğu yazı kendime göre uyarlanmış. Madem bukadar yazıyı değiştirdim biraz da göze çarpan kıyafetleri değiştiriyim dedim.Önce rus ağır muhafızının şapkasını değiştirdim. Daha sonra ingiliz piyadelerinin zırhlarını pf modundan zırhlarla değiştirdim. Baktım çok hoş duruyor, bende iyicene değiştirmeye kalktım. Şuanda fransa ve ren konfederasyonu dışındaki devletlerde bazı askerlerin zırhları vs. farklı. Aynı zamanda 3.0'la beraber türkçe sesler de eklendi. Hoş birşey yaptığımı düşünüyorum. Ve yaptığım şeyi de sizlerle paylaşmak istiyorum.Toplamda doksan megabayta yakın bir paket ortaya çıktı. Hiçbir yardım almadan* buraya kadar geldim. Kötü-iyi farketmez yorumlarınızı ve görüşlerinizi steamdan yada buradan söyleyin lütfen.

Tanıtım Videosu

Paket İçeriği
- Gaydacıya yeni müzik
- Yeni silah sesleri
- Piyanoya üç yeni müzik
- İngiliz muhafız piyadesi'nin kıyafeti
- İngiliz hafif piyadesi'nin kıyafeti
- İngiliz hafif dragunların kıyafeti
- Rus partisanları'nın kıyafetleri
- Rus milisleri'nin kıyafetleri
- Rus ağır muhafızı'nın şapkası
- Avusturya arşidük piyadesi'nin kıyafeti
- Avusturya macar piyadesi'nin kıyafeti
- Prusya gönüllü milisleri'nin kıyafeti
- Üçgen crosshair
- Yabancı terimlerin türkçeleştirilmesi
- Türkçe olan bazı unsurların daha anlaşılır türkçeye çevrilmesi

3.0 İçeriği
- Türkçe seslendirmeler
- Menü ve yükleme ekranının değiştirilmesi
- Partisanların tekrar değiştirilmesi
- Rus yagerinin değiştirilmesi
- Birlik isimlerinin değiştirilmesi
- İngiliz piyadelerine çanta
- Ermeni milislerin eklenmesi
- Banhammer texturesinin değiştirilmesi

Ekran Görüntüleri

İngiliz Muhafız Piyadesi
761kMa.jpg
PlaqP7.jpg

lOvY2k.jpg
oOrQP2.jpg

[size=14pt]İngiliz Hafif Piyadesi
Z9zD7z.jpg
gOY5Zb.jpg

dOkjq4.jpg
bBJ848.jpg

[size=14pt]İngiliz Hafif Dragunları
PlP3bd.jpg
gOZl10.jpg

qGPqXZ.jpg
9m2XBZ.jpg

[size=14pt]Rus Partizanları
VrzLJB.jpg
lONygQ.jpg

vjNLBA.jpg
nONgqN.jpg

[size=14pt]Rus Yagerleri
lON7vp.jpg
oONgrq.jpg

vjNEnD.jpg
nON7La.jpg

[size=14pt]Rus Milisleri
Z97NRa.jpg
gOZlRR.jpg
oOrQlm.jpg

[size=14pt] Avusturya Arşidük Piyadesi
9m2X3k.jpg
gOZlD3.jpg

qGPqa5.jpg
MdLYbN.jpg

[size=14pt] Avusturya Macar Piyadesi
bBJ81b.jpg
XPLWGk.jpg

dOkjrX.jpg
5DM90L.jpg

[size=14pt] Prusya Gönüllü Milisleri
YgrPLZ.jpg
az2qQQ.jpg

D74Xbv.jpg
8YDnv7.jpg

[size=40pt]Müzikler
Özel Rus Marşı
https://youtu.be/myHuDOdrm_k

[size=14pt]Karayibin Korsanlar
https://youtu.be/R5V-gGKHgMY

[size=14pt]Ah Şu Ruslar

[size=14pt]Karadeniz Tulumu Titretir Gavuru

[size=40pt]İndirme
İndirdiğiniz rarın içindeki herşeyi napolyon savaşlarının içine atın.

İletişim
Paket hakkında sorularınız ya da görüşleriniz varsa bana Steam adresinden ulaşabilirsiniz.

Playnoel said:
Aga bunu Atölyeye atamıyormusun ? Daha kolay olur .

Senin gibi acemilerin sarsılarak bazı şeyleri yapmasını sağlamak amacıyla inadına buraya koymalı bence, :smile:

Not; Sarsılmanın devamını getirme, forum kuralı not

Çok çok güzel olmuş kardeşim, özellikle 82nci Alay'dan böyle bir şey çıkıp paylaşılmasına destek verdiği için bütün herkese de teşekkürler..
Umarım diğer Türk toplulukları da bu tarz şeyleri burada açık olarak insanlara paylaşır.

RoadWarriror said:
Harika olmuş ellerine sağlık, biraz daha geliştirsen bir mod bile çıkarırsın :wink:

Stajını hyperın manukyan ablanızın tesislerinde yaptı paşam

General Shepherd said:
Çok çok güzel olmuş kardeşim, özellikle 82nci Alay'dan böyle bir şey çıkıp paylaşılmasına destek verdiği için bütün herkese de teşekkürler..
Umarım diğer Türk toplulukları da bu tarz şeyleri burada açık olarak insanlara paylaşır.

RoadWarriror said:
Harika olmuş ellerine sağlık, biraz daha geliştirsen bir mod bile çıkarırsın :wink:

Mermi izi
Kapalı Aim
Otoblok

Bunların dahil mi?

Rumil said:
General Shepherd said:

RoadWarriror said:

Mermi izi
Kapalı Aim
Otoblok

Bunların dahil mi?

Çok fazla yarım ağızlı konuşuyorsun sevgili dostum, yada bir kelime kuracaksan bir şey anlatacaksan cümleni tamamen yaz, öyle anlat. Söylediğini anlamadım çünkü.

General Shepherd said:
Rumil said:
General Shepherd said:

RoadWarriror said:

Mermi izi
Kapalı Aim
Otoblok

Bunların dahil mi?

Çok fazla yarım ağızlı konuşuyorsun sevgili dostum, yada bir kelime kuracaksan bir şey anlatacaksan cümleni tamamen yaz, öyle anlat. Söylediğini anlamadım çünkü.

Yazdığım her şeyi neden farklı yorumluyorsun "sevgili dostum" ?

Rumil said:
General Shepherd said:
Rumil said:
General Shepherd said:

RoadWarriror said:

Mermi izi
Kapalı Aim
Otoblok

Bunların dahil mi?

Yazdığım her şeyi neden farklı yorumluyorsun "sevgili dostum" ?

Çünkü yarım ağızla bir şey yazıyorsun ve sonucu belli değil. Bunlarda dahil mi dediğin o içeriklere ne olöuş yani. ?

Back
Top Bottom