[WB] [SP] Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod !

Users who are viewing this thread

JOEmZJ.jpg

Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod

d7NPoL.jpg

[size=18pt]Modda Bulunan ÖZellikler[/size]
-Kafa Uçurma(Düzeltildi,Sorunsuz)
-Kendi Krallığınızın Askerlerini Oluşturma
-Kendi Hisar/Kalenizi Oluşturma
-Kalkanla Vurma(Ctrl İle)
-Kayıların Terfileri Düzenlendi
-13 Farklı Saç Stili
-20 Adet Farklı Yüz Eklendi
-Hanlı Pazar Menüsü Yenilendi
-Moğol İni Eklendi
-Artık Hanlı Pazarda İnsanlar Dolaşıyor
-Çavdar Beyliğinn Mezarlığı Eklendi
-Bir Küçük Kervan Eklendi
-Kervanla Ticaret Eklendi
-Sahneler Düzenlendi
-Kaplamalar Düzenlendi
-Yüzler Düzenlendi,Çıplaklık Düzeltildi
-Trooplar Düzeltildi
-Krallıkların Asker Ağacını Görüntülemek
-Kışla İnşa Etme
-Hanlı Pazar
-Askeri Birimler
-Köylere Bağış Yapma
-Takip Eden Sığırlar
-Şehirlerden;
Selcuklu Atlısı
Bizans Atlısı
Bizans Arbaletcisi
Haçlı Tapınak Şövalyesi
Moğol Askeri ve
Kayı ALPİ alma
-Siyasi Harita
-Ateşli Oklar
-Yeni
Haçlı
Bizans
Selçuklu
Moğol Miğferi(Kaskı),Zırhı,Botu,Atlar,Mızraklar,Kılıçlar ve Kalkanlar...
-Jenerik Ekran
-Yeni Yüzler
-Yeni Müzikler
-Gerçekçi Diyaloglar
-Yeni Sancaklar
-Yeni Kodlar
-Devriyeler
-Yeni Krallık
-Yeni npc
-Görev
-Kampa Girme
-Hancı İle Yazı-Tura
-Hancı İle Zar Oyunu
-Hancı İle Leydi yi Bulma Oyunu
-Yeni Sahneler

Konusu:
Diriliş ERtuğrul Dizisini Baz Alan Bi Moddur.Tabiki O Diziye Bağlı Kalarak Yapmadık Ve Farklı Şeylerde Ekledik.

Moddaki Devletler

|Doğu Roma İmparatorluğu
|Moğol İmparatorluğu
|Anadolu Selçuklu Devleti
|Bulgaristan
|Haçlılar
|Eyyubi Devleti
|Kayı Beyliği
|Çavdar Beyliği

Bence Modlar Arasındaki En İyi OBA:
o6kbq7.jpg

lbWMPE.jpg

Bence Modlar Arasındaki En İyi Otağ:
mJN3dV.jpg
EyAgVn.jpg

jQN84J.jpg
2Eor2v.jpg

BybrZ9.jpg
ZOzZLA.jpg

o6NjA2.jpg
lbNdkk.jpg

Bazı Resimler

nJWX9R.png
V3Mk8P.jpg
EyEkp9.jpg
jQYmjG.jpg
2EQB50.jpg
By934j.jpg
o6zo9o.jpg
lbzm9l.jpg
V3ym6q.jpg
nJGZ21.jpg
vJorRO.png
1Gnqr1.jpg

Mod Ekibi:
-Bahadır Günültaş
-Enes Sakızcı

Teşekkürler
Hyper Charge
frozenpainter
efeguclu-göç ettirme
buz
hun
cwe osp
xenoargh
NaglFaar

aklımıza gelmiyor lakin kendinizce bir şey görürseniz söyleyin kesinlikle teşekkürlere isminizi yazarız affola.

İndirme Linkleri:

v3:http://www.mediafire.com/file/k5ctvfpcuhat10g/Kayi_Beyli%C4%9Finin_Dirili%C5%9Fi_v3.zip

Modun Facebook Sayfasi :https://www.facebook.com/MBWDirilis/
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artık bazı konularda bir fark yaratmadıkça her mod tekrara kaçıyor. Bu da demektir ki zaman kaybı oldukça çok yaşanıyor. Ekipleri birleştirip bir mod çıkarın dillere destan olsun. Benim fikrim bu yönde, yeni yeni isimlerle aynı modu çıkarmaktan başka bir şey değil sizin yaptığınız. Sözüm tek sizin moda değil, tüm aynı konulu modlara. Biraz düşününce size de mantıklı gelicektir projelerinizi birleştirip bir iş yapmak.

Partizanes said:
Modunuz sahneleri dışında piyasada olan Diriliş modlarından farkı nedir?
Farkı Şunlardır ÖZelliklerde Nasıl Bir Farklılık Olduğu Yazıyor  :grin:
Başka olarak sahnelesel yapılar ve sahneler ayriyeten harita ve parti çoğunlulukları göz önüne alınması lazım yapılan zırlar düzenlemeler en iyi diriliş modlarının arasından sıyrılarak çıkıyor.Yani eğer diğer diriliş modlarını oynadıysanız bilirsiniz 2 3 zırh ekleyip kayı obası ekleyip sahne değiştirip mod yaptık diyorlar biz ise baya geniş oynanabilir farklı özellikleriyle ön plana çıkan bir mod yaptık diriliş modu değil kayı beyliğinin dirilişi modu yani tarihten esinlenildi ve diziden .

aykuteloglu01 said:
merhaba ilk Yorum benden olsun gayet güzzel ama neden tapınağa girince oyun çöküyo V2.5 i bekliyoruz hadi bakalım
Galiba Çok şenşefirli yani warbandın dışında farklı bir sahne oldu baya görsel var ışıklar falan o yüzden olabilir v2.5 de düzeltmeye çalışıcaz çünkü bizdede hata veriyor

KelNaru said:
aykuteloglu01 said:
merhaba ilk Yorum benden olsun gayet güzzel ama neden tapınağa girince oyun çöküyo V2.5 i bekliyoruz hadi bakalım
Galiba Çok şenşefirli yani warbandın dışında farklı bir sahne oldu baya görsel var ışıklar falan o yüzden olabilir v2.5 de düzeltmeye çalışıcaz çünkü bizdede hata veriyor

Teşekürler Başarılar

KelNaru said:
Partizanes said:
Başka olarak sahnelesel yapılar ve sahneler ayriyeten harita ve parti çoğunlulukları göz önüne alınması lazım yapılan zırlar düzenlemeler en iyi diriliş modlarının arasından sıyrılarak çıkıyor.Yani eğer diğer diriliş modlarını oynadıysanız bilirsiniz 2 3 zırh ekleyip kayı obası ekleyip sahne değiştirip mod yaptık diyorlar biz ise baya geniş oynanabilir farklı özellikleriyle ön plana çıkan bir mod yaptık diriliş modu değil kayı beyliğinin dirilişi modu yani tarihten esinlenildi ve diziden .
Özelliklerini yazmadan önce okudum ve bahsettiğim durum bu. Kayı Beyliğinden bahsediyorsun fakat yaptığın diğer Diriliş modlarından farksız. Barındırdığın özelliklerin bir kısmı forumda 'Mod Yapımı' bölümünde derslerde bulunuyor ya da OSP olarak edindiğin malzemeler ve kodlar. Zırhlarında aynı şekilde diğer Diriliş modlarından çok büyük bir farkı yok, istersen sen yapmış ol. Farklı olarak sadece sahnelerini görüyorum bunlarda bana kalırsa yetersiz.

Genel olarak bir özgünlük göremediğim için bunları diyorum. Söylediklerim ne yıkıcı eleştiri ne de yapıcı eleştiri. Sonuçta mod ortada. Sana tavsiyem, daha kaliteli işler yapacaksan kodlama dilini kuvvetlendir ve kendini geliştir. Tek bir alanda kalma (modellemede,animasyon vb...) ve araştır. Kendi başına birşeyler üretebilecek bir düzeyde ol. Bu şekilde başarılı olacağını düşünmüyorum.

Partizanes said:
KelNaru said:
Partizanes said:
Özelliklerini yazmadan önce okudum ve bahsettiğim durum bu. Kayı Beyliğinden bahsediyorsun fakat yaptığın diğer Diriliş modlarından farksız. Barındırdığın özelliklerin bir kısmı forumda 'Mod Yapımı' bölümünde derslerde bulunuyor ya da OSP olarak edindiğin malzemeler ve kodlar. Zırhlarında aynı şekilde diğer Diriliş modlarından çok büyük bir farkı yok, istersen sen yapmış ol. Farklı olarak sadece sahnelerini görüyorum bunlarda bana kalırsa yetersiz.

Genel olarak bir özgünlük göremediğim için bunları diyorum. Söylediklerim ne yıkıcı eleştiri ne de yapıcı eleştiri. Sonuçta mod ortada. Sana tavsiyem, daha kaliteli işler yapacaksan kodlama dilini kuvvetlendir ve kendini geliştir. Tek bir alanda kalma (modellemede,animasyon vb...) ve araştır. Kendi başına birşeyler üretebilecek bir düzeyde ol. Bu şekilde başarılı olacağını düşünmüyorum.
Eywallah

Cuma günü indirmeyi düşünüyorum güzel gözüküyor. Mod da çeviri veya diyaloglarla alakalı bir şey varsa yardımcı olabilirim

2KR2M said:
moda saygım var ama ya ben anlamıyorum dizisi cıkmadan önce hic kimsenin  selcukluyla ilgisi yoktu suan ne kadar cahiliz öğrendim :sad:  :facepalm:  simdi  altın orda hangi devlet derim bilmezler bari kitap okumuyonuz dizi beklemeyin  internetten bi bakın çayınızı alın okuyun çok zevklidir deneyin  :roll: :wink:
Ben biliyorum!Moğol Altın Orda Devleti diziyide izlemiyorum. :grin:

Zaten bu berbat diziyi niye seviyorlar anlamıyorum.Modlarından da gına geldi.

Ay bıktım!Üst taraflarda hala kayı modu yapanlar var! .d

Şimdi ceza yiyicem işte.

v2.9 da indirilme sırasında çok fazla duraklama yaşayan tek benmiyim acaba ? Bu arada modunuzu YouTube üzerinden izledim ve diziye göre aşırı benzerlik göstermeyi başarmışsınız.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Ne kadar Kayı modu oldu böyle . Aşırı fazla doku var aşırısı da pek hoş durmuyor . Ancak Oba modülü beğendim.  Herhangi bir konuda yardımına ihtiyacın olursa bana ulaşmanız isterim.

eline sağlık güzel olmuş özellikler dövüş animasyonları çok iyi.Kalkanla vurma kafa kesme silahı çevirerek vurma falan bunları bir araya toplaman çok iyi olmuş.

yalnız silahı çevirip vurma animasyonunu sadece tek elli kılıçlara ayarlaman iyi olmamış

Emeğine Sağlık Karargah Oluşturma Ve Eşyalarını Oraya Bırakma Ekleyebilirmisin Bir de komiser muhasebeci oldu mu tadından yenmez devriye için vs sandık yeterli değil silah deposu ve ambar güzel olur eğer bunları yapabilirsen çok sevinirim
Başarılar....

@KelNaru Hocam modu yükledim. Ancak rar dosyasını açınca içindeki diğer rar veya metin belgeleri açılmıyor. Arşiv bozuk diye uyarı veriyor. Var mı başka atabileceğin link?

mod  fena değil ama  oyun kasıyor  bildiğin düşük ayarda bile kasıyor diğer modlarda kasmıyor

sistemim:
8 gb ram
i3 7100 3.90 ghz
ekran k. = msı radeon rx 550  2gb

kasıyor neden ?*

Back
Top Bottom