Total War Serisi

Bir sonraki TW oyununun konusu ne olsun isterdiniz ?

• Victoria Devri

Votes: 8 8.2%
  • Orta Çağ öncesi Asya

Votes: 4 4.1%
  • Orta Çağ Avrupa'sı (Medieval III)

Votes: 38 38.8%
  • Vikingler

Votes: 5 5.1%
  • Birinci Dünya Savaşı

Votes: 24 24.5%
  • Sanayi ve koloni devri (Empire II)

Votes: 7 7.1%
  • Moğollar

Votes: 12 12.2%

• Total voters
    98

Users who are viewing this thread

Göçeblere toprak verip vassal yapmak güzel olur. Sonra da entegre edip bir factionu hiç savaş yapmadan sadece diplomasi ile yok edebiliriz. Oyunda en önemli şey ülkeleri yok etmek zaten, savaştan başka bir alternatif olmalı.

Hiç mi TW oynayan kalmadı, Total War: Three Kingdoms çıktı hakkında bir yorum bile yapılmamış. Bari Attila oynayan varsa mesaj atsın.

Bu günkü oyundan
jqBRbW.jpg
zGnq74.jpg
EO3M4B.jpg
XbdpzD.jpg
WXbROQ.jpg
2Oj40d.jpg
odElJQ.jpg

Rome2,Medieval 2, Napoleon ve attila var bende. Şu an için favorim attila gibi çünkü daha çok modları var gibi geldi bana, en azından medieval kingdoms modu var Medieval 3 total war gibi :3

Geçende yabgu nizam paşanın turnuvasını gördüm attila dan, Hoş olmuş, böyle etkinliklerle canlanabilir total war ortamları.

White Snake said:
Rome2,Medieval 2, Napoleon ve attila var bende. Şu an için favorim attila gibi çünkü daha çok modları var gibi geldi bana, en azından medieval kingdoms modu var Medieval 3 total war gibi :3

Geçende yabgu nizam paşanın turnuvasını gördüm attila dan, Hoş olmuş, böyle etkinliklerle canlanabilir total war ortamları.
Medieval 2 Total War Broken Crescent modunu denemeni öneririm

Atillayı hiç sevemedim Rome 2 iyidir, birimler kültürler birbirinden farklı
Atillada roma hariç tüm ordular birbirinin aynı gibi geliyor bana tek tip askerler aynı kıyafetler vs.

lorddarknes said:
Atillada roma hariç tüm ordular birbirinin aynı gibi geliyor bana tek tip askerler aynı kıyafetler vs.
Bu özellik çoğu Total War serisinde var, bkz: Medieval II Total War, Empire Total War...

lorddarknes said:

hele günümüzde geçen bir total war oyunu olsa gör sen, bana bütün günümüz orduları aynı geliyor. Çin ordusu, İsrail ordusu, Türk ordusu, Avrupa ordusu, Amerika ordusu, Rus ordusu...

Gri renki savaş uçakları ve gemiler, kamuflaj giymiş yeşil kasklı askerler aynı standardize edilmiş tüfekli hepsi...

Bir belki kuzey kore ordusu farklıdır ki o da sadece üniforma anlamında falan. Bu orduları farklı yapan bir tek bazı ulaşım ekipmanları, konvansiyonel silahlar etc.

Back
Top Bottom