Vydání bannerlordu

Users who are viewing this thread

Ahoj, warband tu hraje stale spousta cechu a slovaku, nejvetsi komunitu muzes najit na NW kde jsou asi 3 aktivni regimenty... pak uz to jsou vetsinou pouze jednotlivci/male skupinky hracu na ostatnich modulech  :wink:
 
Ja to jeste parkrat tydne na chvilku zapnu ale uz jen multiplayer  - vetsinou nejake oblehani, kde je 100+ lidi....... organizovane jsem to hral pred lety, kdyz byla beta a s par klukama jsme to hrali pres teamspeak a rikali si bohemian guard ( Marw, Smuggler, Relax,......) to uz je daaaavno...pak jsem docela hral mod cRPG ale jak byl ve vyvoji, tak ho nekolikrat od zakladu zmenili az mi to prestalo fungovat na pc....a kupodivu mi to nefunguje ani ted kdyz mam celkem nabuseny comp
 
Sigur1 said:
Ja to jeste parkrat tydne na chvilku zapnu ale uz jen multiplayer  - vetsinou nejake oblehani, kde je 100+ lidi....... organizovane jsem to hral pred lety, kdyz byla beta a s par klukama jsme to hrali pres teamspeak a rikali si bohemian guard ( Marw, Smuggler, Relax,......) to uz je daaaavno...pak jsem docela hral mod cRPG ale jak byl ve vyvoji, tak ho nekolikrat od zakladu zmenili az mi to prestalo fungovat na pc....a kupodivu mi to nefunguje ani ted kdyz mam celkem nabuseny comp

cRPG je v podstate mŕtve... aj tak ten mód značne pokazili a nahradil ho Mercenaries... Bohemka bola nedávno na nejaký čas reorganizovaná, ale nevyšlo to podľa očakávaní. ^^
 
No a jak na vas pusobi bannerlord? To demo uz jsem videl asi dvacet ruznych pruchodu na youtube a cetl a videl prehrsel clanku a obrazku.....prvni dojem byl takovy wow efekt ale pak jsem si uvedomil ze to zatim vse byl jen warband v nove grafice a vse nove vypnute, datum vydani v nedohlednu...mam z toho takove smisene pocity - a to jsem do mount and blade byl vzdy zazrany...na steamu mam na pocitadle uz skoro 900 hodin
 
Sigur1 said:
No a jak na vas pusobi bannerlord? To demo uz jsem videl asi dvacet ruznych pruchodu na youtube a cetl a videl prehrsel clanku a obrazku.....prvni dojem byl takovy wow efekt ale pak jsem si uvedomil ze to zatim vse byl jen warband v nove grafice a vse nove vypnute, datum vydani v nedohlednu...mam z toho takove smisene pocity - a to jsem do mount and blade byl vzdy zazrany...na steamu mam na pocitadle uz skoro 900 hodin

Nie som moc entuziastický ohľadom Warbandu. Ako si povedal, je to skôr taký Warband v inej grafike, avšak verím, že Singleplayer bude veľmi dobre prepracovaný, a keď aj nie, tak bude niekoľkonásobne lepšie módovateľný, takže sa je na čo tešiť... Ja osobne hrávam len Multiplayer, a čo sa týka toho, tak v Bannerlord moc viery nemám, už aj tie animácie sú nič moc. Dúfam, že sa im to podarí.
 
Bohemian Guard byla pred x mesici obnovena  https://twitter.com/MnBcomp/status/900040574270615553  ... bouzel native multiplayer nehraje 8 lidi kteří jsou potreba na 99% turnaju coz je bouzel smutne protoze to teoreticky mozne bylo.
Bannerlord bude urcite fajn, tvari se to jako reskinovany warband ale pravda je jinde, maji novy engine, davaji velkou volnost modderum ... Singleplayer bude na 100% dobry.
Multiplayer uz je asi jiny pribeh. TW nakousli zajem o e-sport ale jdou na to docela spatnym smerem, aspon podle poslednich informaci. Samotny combat se muze zdat nezmenen ale zmen je tam docela dost vcetne predelanych animaci a hernich mechanik jako je spam, feints,horse bumps ... vsechno to je zmeneno a buh ví jak to nakonec bude vypadat a o cem ten combat na te "competitivni" urovni bude.. hold hraci ktery maji par tisic hodin tyto veci vidi a docela se jich obavají:smile:
 
Back
Top Bottom