Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
çıkış tarihi bekleyenler 60 kisi DUY SESİMİZİ ARMAĞAN REİS

zaten adama PM attım tuzak kurup çıkış tarihi almak için adam cevap bile vermedi  :cry:

hain oyunlarıma kanmadı armağan  :evil:

Afrandez said:
Adam foruma bakmıyor ki hiç. En son bilmem kaç yıl önce bakmış.
Yalnız yeminle perşembe akşamı Koyurtang'ı bu bölüme bakarken gördüm.
aman allahım dedim GERİ BİLDİRİM GELDİ

Armagan said:
BANNERLORDA ASLA AMA ASLA SAHİP OLAMAYACAKSINIZ BANNERLORDU SADECE BEN OYNAYABİLİRİM  :twisted:

:cry: :cry: :cry:

Afrandez said:
Güzel trol. Bu arada ilk defa mı spoiler kullanıyorsun bana mı öyle geldi?
hemen açmayın diye yaptım o da trollün bir parçası :grin:

neyse bu kadar trol yeter sonraki blogda tekrar bennerlord görüsmek üzere hoşça kalın

Spartaküs said:
Deniz savaşlarından hiç bahsedilmedi. Gamescom'dada göstermezler herhalde.

gösterilmesi de imkansız zaten daha önce yabancı forumda yazdım karladya deniz savaşları için uygun değil bize M&B III için yeni kıta lazım diye

Cikis tarihi falan yok dediler, bu iyi birsey eskiden bunu da soylemiyolardi hep hayal kirikligi oluyordu. Neden cikis tarihi vermediklerini falan aciklamaya calismislar aslinda mantikli seyler demisler sanki ama bunca zamandir suregelen ofkem ve sabirsizligim mantigimi golgeledi ben cikis tarihi istiyorum herkes gibi...

Çıkış tarihini açıklamaları imkansız. Ama yepyeni, bugüne kadar hiç görmediğimiz güzel bir oynanış videosu gelebilir.
Tabii içimden geçen çıkış tarihini açıklamaları, ama inanmak istemiyorum. Sonuç yine hüsran oluyor...

yeni blog gördüm blogda sadece ''çıkış tarihi vermiyoruz oyunu yapma söyle zor böyle zor oyun çok büyük'' diyor üzüldüm yani kaç senedir aynı sözler

+sonraki hafta armağan ile rapotaj yapacaklarmış ve gamescomda daha değişik bir şey yapacağız dediler(tabi canım bannerlorda satranç diye video atarlar bize :sad: )

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom