Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ben normalde realist düsünürdüm ilk senesinden sonra hiç bir zaman çıkıs tarihi vereceklerine inanmadım ama bu sefer gerçekten bir çıkıs tarihi bekliyorum gamescomda olmasa bile sonraki süpriz bir tarihte mutlaka yayınlayacaklar ve bu süpriz tarih bu sefer gercekten çok uzak değil gibi geliyor

ama emin olmak için haftalık blogların genel iceriğini görmem lazım elbet gecistirici bloglar hala olacaktır ama genel olarak lüzümlü bilgiler  gecistirici raportajlardan fazla ise yasadık demektir  :party:

bunu anlamak için 4-5 hafta beklemek lazım bu çok üzücü ve endise verici bir durum  :ohdear:

neyse geleceğe umutla bakalım  :grin:

Konuya bir anket ekledim. Oyun çıkışına kadar çeşitli anketler yapıp sonuçları listelemeyi planlıyorum. TaleWorlds'ün Gamescom sunumundan beklentiniz nedir? Yorumlarınızı bizimle paylaşın!

oyumu geri alabiyor muyum çünkü  6 oy kullanacağımı bilmiyordum ilk tam tıklayınca anladım

benim oy vermek istediklerim

yeni bir gameplay videosu
çıkıs tarihi(düsük itihaml ama münküm daha önce söylediğim gibi haftalıkların iceriğine bağlı)

ve birkaç ekran görüntüsü

olur herhalde baska bir sey olmaz diye düsünüyorum

not:daha çok board game gösterip kapatıyorlarmıs filan  :mrgreen:

Multiplayeri gostermelerini bekliyorum ben. Düşünsene, bannerlord olm bu, multide mancınıkla kaleleri dövüyorsun, 300 kisi sınırına zorlanmış serverlarda. Organize olarak klanlar saldırıyor böyle yan yana kaleye doğru, yanlarında koçbaşı, kuşatma kulesi. Surlarda merdiven. Tırmanmaya çalışıyorlar, tırmananın kafasına kergit yaylarını kuşanmış, 60 tane büyük sadak oku olan bi 100-150 kisi. :grin:

Geniş bir SP oynanışı. Savaş, görev, 1-2 şehir/kale içi mekan, envanter, diplomasi vs vs. E3'de çıkış tarihi vermediklerini düşününce Gamescom'da vereceklerini hiç sanmıyorum.

E3'ü büyük umutlarla beklemiştik herkes çıkış tarihi ve daha bilgilendirici videolar göreceğini düşünüyordu gerçi savaş videoları heyecanlandırmıştı ama yeterli değildi yani E3'de hayal olmuştu. O yüzden Gamescom içinde fazla beklentiye girmeyeceğim.

The Barbarossa said:
E3'ü büyük umutlarla beklemiştik herkes çıkış tarihi ve daha bilgilendirici videolar göreceğini düşünüyordu gerçi savaş videoları heyecanlandırmıştı ama yeterli değildi yani E3'de hayal olmuştu. O yüzden Gamescom içinde fazla beklentiye girmeyeceğim.
büyük bir hype ile salı günlerini bekliyorum

ne kadar gerçek ne kadar gerçek dısı ordan anlayacağız bence.

Afa Pottersson ??➕❌ said:
Hacım bloglar perşembeleri gelecek.
yanlıs anlamasım haber verdiğin için sağ ol sonra salı günü buraya gelip 'nerde blog' yazacaktım  :oops:

bu persembe haftalık blogların baslama ithimali var mı ???

ve ankette 30 kisi çıkıs tarihi demis yani

ALL ABOARD THE HYPE TRAİN !!!

HyperCharge said:
O değilde, 3-6 ay aralıklı bloglara o kadar alışmıştım ki, şimdi yarın bir blog çıkacak olması biraz garip geliyor.  :meh:

Buna alışacaksın Cevdet.

s-3cfa662d7b13ddca85e1c4ee9a2a60aae5c84cba.jpg

Maresal said:
Brave Sir said:
YARINA KADAR NASIL SABIR EDECEĞİMİ BİLMİYORUM
Yatacaksın uyanacaksın bir bakmışsın blog çıkmış.
Böyle düşün.

sabahtan çıkarmazlar onlar bak su anda yazarken saat 10:39 ve hala çıkmadı saniyeleri sayıyorum hypden ötürü

Knime - General Shepherd ? said:
HyperCharge said:
O değilde, 3-6 ay aralıklı bloglara o kadar alışmıştım ki, şimdi yarın bir blog çıkacak olması biraz garip geliyor.  :meh:

Buna alışacaksın Cevdet.

s-3cfa662d7b13ddca85e1c4ee9a2a60aae5c84cba.jpg
gün gelecek Elimizdeki bannerlord CDsine bakıp çıkış tarihi sorduğumuz günleri hatırlayacağız bu sırada arkada dramatik bir müzik olacak tabi ki

Yok iyi oldu bu bu kadar kalabalık olduklarını bilmiyordum.İçim Rahatladı.Ben halen 20-25 kişi patinaj çekerek oyunu yetiştirmeye çalıştıklarını felan zannediyordum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom