[WB][SP] Metehan Modu V1|21.07.2018|Yeni Yan Senaryo Hakkında Bilgi

Users who are viewing this thread

Şaman
dOgW3V.jpg

Bazı kaplamaların çok cırtlak renkli olmasından ötürü modu indirmeye gerek duymadım ama v1.5'de yazdığınız özellikleri eğer moda eklerseniz, kesinlikle indireceğim. Kolay gelsin.

Yan Senaryo
Şaman Senaryosu(Şaman Başlangıçta Bize Verilen Obada Durucak)

Görevler:
1-)... Köyündeki(Ismini Belirlemedik)Ajanla Konuş.
2-)15 Tane Asker(Çeri) Topla.(Çeri Özel Birlik Olarak Obada Irkin Tarafından Satılmaktadır.)
3-)Düşman Karargahına(Kampına) Bir Baskın Düzenleyip Esir Düşmüş Askerimizi Kurtarıcağız.(Karargahın Yerini Köydeki Ajan Size Söylicek.)​

Görüntüler çok cazip gelmedi, ama inanıyorumki geliştirilebilir. Mirza Çeviri Ekibi başarılar diler :smile:

Creataxh said:
Görüntüler çok cazip gelmedi, ama inanıyorumki geliştirilebilir. Mirza Çeviri Ekibi başarılar diler :smile:
Hatalarımız Ve Eksiklerimiz Var Hayliyle Bunları Giderip En Iyi Şekilde Mod Yapmaya Çalışıcağız.?

caner80 said:
Creataxh said:
Hatalarımız Ve Eksiklerimiz Var Hayliyle Bunları Giderip En Iyi Şekilde Mod Yapmaya Çalışıcağız.?

İleride yapacağımız, Türkçe modlara İngilizce dil desteği ekleme projesinde, istek gelirse bu moduda İngilizce yapabiliriz :smile: Tabii herşey forum ailesine bağlı.

arkadaşlar ben modun haritacısıyım lidere ulaşamıyoruz sosyal medya hesabını kapatmış ondan dolayı mod iptal sadece şuanki halinde oynayabilirsiniz bekleyenlerden özür dilerim  :cry: :cry: ama mod bir ihtimal devam edebilir lidere ulaşabilirsek.

lasrea said:
arkadaşlar ben modun haritacısıyım lidere ulaşamıyoruz sosyal medya hesabını kapatmış ondan dolayı mod iptal sadece şuanki halinde oynayabilirsiniz bekleyenlerden özür dilerim  :cry: :cry: ama mod bir ihtimal devam edebilir lidere ulaşabilirsek.
  Siz Devam Etiremezmisiniz

Back
Top Bottom