[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Users who are viewing this thread

Mafya Babası Hawkeye said:
alakası yok, kurulumu yaparken mb_warband.exe yi değiştirmiceniz. o oyunu viking conq olarak gösteriyor.
sadece modulese modu attım başka hiçbirşey yapmadım TeamWiever11 benzeri birşey ile bilgisayara bağlanabilir misiniz?

ukala42 said:
Mafya Babası Hawkeye said:
alakası yok, kurulumu yaparken mb_warband.exe yi değiştirmiceniz. o oyunu viking conq olarak gösteriyor.
sadece modulese modu attım başka hiçbirşey yapmadım TeamWiever11 benzeri birşey ile bilgisayara bağlanabilir misiniz?
siz modu nereden indirdiniz ben moddb'den indirdim
şimdide nexus mods'dan indirdim busefer oldu

tlgklz said:
tlgklz said:
Kurulum: Module için attıktan sonra içinde Content Options var.
'Adult' content klasörüne girin ve içindeki "menus.txt"'yi mod klasörüne atın.
Oyun içinde Kamp sekmesinden modun ayarlarına girin ve adult content'i etkinleştirin.

Face and Body mesh options - Eğer yüzleri değiştirmek veya vücutları çıplak hale getirmek istiyorsanız girin.
Corprus Galou - Daha tatlı bakılabilir yüzler.
Native Body- Native mod vücut
Nude Body- Çıplak vücut.

Scene Options
Default Scene- Normal Native sahneleri ama kuşatmalar için 2. bir merdiven tarzı bugfix içeriyor.
New Scenes- Büyük sahneler. Ufak sorunlara yol açabilir, haydut temizleme gibi.[/size][/font]
bende viking conquest istiyo yeni versiyonu ne yapacağım

IF YOU ARE PROMPTED FOR A VIKING CONQUEST SERIAL KEY Remove this line from the module.ini file: operation set version = 1168

Modun klasörüne gir ve module.ini dosyasını düzenle (metin belgesi, notepad++ fark etmez).
Ve şu satırı sil 
Code:
operation set version = 1168

tlgklz said:
IF YOU ARE PROMPTED FOR A VIKING CONQUEST SERIAL KEY Remove this line from the module.ini file: operation set version = 1168

Modun klasörüne gir ve module.ini dosyasını düzenle (metin belgesi, notepad++ fark etmez).
Ve şu satırı sil 
Code:
operation set version = 1168
Oyuna girdi, saol oldu. bu eski versiyon mu? yoksa dickplomacy reloaded mi yeni sürüm?
Dickplomacy Reloaded daha güzel haberiniz olsun ben bunu yeni sürüm zannediyordum yinede çok teşekkürler.

Bende bekliyorum yav.

Tam 11 ay önce ukala arkadaşımızın dediği gibi Dynamic Troop Trees, Custom Troop Trees, Freelancer, Tournament Play Enhancements, Single Screen Character Creation, and Rubiks World Map into Dickplomacy içeren Dickplomacy Reloaded çıkmış. İsterseniz "İngilizce" olarak ona yönelebilirsiniz. Velhasıl kelam onu çevirmem. Sıkıcı çünkü.

tlgklz said:
Bende bekliyorum yav.

Tam 11 ay önce ukala arkadaşımızın dediği gibi Dynamic Troop Trees, Custom Troop Trees, Freelancer, Tournament Play Enhancements, Single Screen Character Creation, and Rubiks World Map into Dickplomacy içeren Dickplomacy Reloaded çıkmış. İsterseniz "İngilizce" olarak ona yönelebilirsiniz. Velhasıl kelam onu çevirmem. Sıkıcı çünkü.
Olur çok güzel olur

tlgklz said:
Bende bekliyorum yav.

Mod hatalı mı? çünkü Namım 500 İhtilafımda 500 Namımı hileyle 10000 yaptım İhtilafta 10000 oldu mod sanırım sorunlu

BayUhala said:
tlgklz said:
Bende bekliyorum yav.

Mod hatalı mı? çünkü Namım 500 İhtilafımda 500 Namımı hileyle 10000 yaptım İhtilafta 10000 oldu mod sanırım sorunlu
Aaa modu sex için oynamayan birisi.
Senden 1 tane var.

Madrøx said:
Yamaya devam etmiyorsan olduğu haliyle paylaş istersen, gerisini ben tamamlarım. Veya bir beta yayınla, uzun zaman olmuş sanırım hevesin kaçtı.
11 temmuzda güncelledim en son işte. Bana Gmail adresini gönder, seni çalışmaya ekleyeyim.

Bu modu ele alarak farklı bir mod yapmaya çalıştım , dediğiniz gibi realizm olması için. Modül sistem'den yeni devletler eklendiği zaman tüm modu native haline çeviriyor ve yüzleri bozuluyor. Dicklomacy'e ait bir modül sistem yok mu ? Amacım aslında bir dünya haritası üzerinde 50-60 devletli bir mod yapmaktı.

Hani desemki textureleri silince yüzler düzelecek build_modül yapıldığı zaman menü felan herşey gidiyor. module_faction , header_faction , id_faction , module_info , process_faction hariç dosyaları silip öyle build modül yapıyorum bu defada devletleri eklemiyor.

Back
Top Bottom