[Çeviri Çalışması] Dickplomacy Mod 4.3.0.7B [+18]

Users who are viewing this thread

tlgklz

Grandmaster Knight
Mod bana ait değildir.​
main.png

Yayınlayacağım hemen hemen tüm görseller +18 ihlaline takılacağı için yayınlayamıyorum.

Dickplomacy ne olaki?
Varrak nikli kullanıcının Mod İstek ve Fikirleri bölümündeki isteğime verdiği cevap sonucu araştırıp bulduğum bir mod. Linke giderseniz de anlayabilirsiniz.
Ama açıklamak gerekirse: Kısaca oyuna +18 içerikler ekliyor.

Özellikleri sadece +18 mi?
HAYIR! Daha realist bir oyun deneyimi için hazır olun, yeni işletme gibi. Genelev.
Soyunduğunuzda üstünüzde don yok, mantık olarak.
Kölelerle zevkli dakikalar.
Askerlerinizle zevkli dakikalar.
Zevkli dakikalar.
Zevk.
Karınızla zevkli dakikalar.
Beklediğinizin tam tersi durumlar.
Yeni yoldaşlar.
Yeni ve daha tatlı yüzler.
Aletler bayağı sağlam.
Çıplak antrenmanlar  :iamamoron:
Kara Şövalyeleri etkinleştirme, devredışı bırakma.
.
.
.
Henüz hepsine bakma fırsatım olmadı ama tonla yeni şey var işte.

Neyse konumun amacı mod tanıtımı değil zaten tanıtmak yetmez oynamak lazım. Konunun amacı Diplomasi dışında çevirilmemiş yerleri çevirmek, ilerlemeyi de buradan yöneteceğim. Belki hacı iki üç satır da bize at diyen olur.

İlerlemeler:
Diyaloglar: 1500 küsür olmuştur/3753 Satır
Factions: Kolay
Game_Menus: Kolay
Game String: Kolay
İnfo Pages: Kolay
İtem Kinds: Kolay
İtem Modifiers: Kolay
Parties: Kolay
Party Template:  Kolay
Quest: Bu belki zaman alır
Quick String: Kolay
Skills: Kolay
Skins: Bu ne?
Troops:  Kolay

Modun indirme linki: http://www.moddb.com/downloads/dickplomacy-4307b
Kurulum: Module için attıktan sonra içinde Content Options var.
'Adult' content klasörüne girin ve içindeki "menus.txt"'yi mod klasörüne atın.
Oyun içinde Kamp sekmesinden modun ayarlarına girin ve adult content'i etkinleştirin.

Face and Body mesh options - Eğer yüzleri değiştirmek veya vücutları çıplak hale getirmek istiyorsanız girin.
Corprus Galou - Daha tatlı bakılabilir yüzler.
Native Body- Native mod vücut
Nude Body- Çıplak vücut.

Scene Options
Default Scene- Normal Native sahneleri ama kuşatmalar için 2. bir merdiven tarzı bugfix içeriyor.
New Scenes- Büyük sahneler. Ufak sorunlara yol açabilir, haydut temizleme gibi.
Viking Conquest Serial Hatası için
Modun klasörüne gir ve module.ini dosyasını düzenle (metin belgesi, notepad++ fark etmez).
Ve şu satırı sil 
Code:
operation set version = 1168

AAAAAAA Kİ KİKİKİKİKİK yapacağım ulan. Uzun da sürse kısa da sürse yapacağım! Bu mod ismini tarihe altın harflerle yazdıracak! Youtube da içerik yüzünden video sildirecek!

HemŞehri(huseyinotlu12) said:
Abazaların yeni modu desene sen şuna.
Ben buna realizm diyorum, çocuk çocuk diye yalvaranlar nerde? Çocuk yok ama yapımı var. Her nudist insana abaza mı diyorsun sen? Oyun karakteri görünce şeyin mi kalkıyor?

15 Temmuz Gazisi Phyanaphos ¤ said:
HemŞehri(huseyinotlu12) said:
Abazaların yeni modu desene sen şuna.
Ben buna realizm diyorum, çocuk çocuk diye yalvaranlar nerde? Çocuk yok ama yapımı var. Her nudist insana abaza mı diyorsun sen? Oyun karakteri görünce şeyin mi kalkıyor?
Ne alaka?Her insana dediğimide nerden çıkardın?

Bu modda atlı okçuluk ve dizilim sistemi çok güzel. Benim şuana kadar gördüğüm en güzel atlı okçu sistemi. Başka modlara aktarmanın yolu var mı acaba?

Orada yazan hiçbirşeyi yapamadım rehberi falan yokmu  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Tagia Bandit said:
Orada yazan hiçbirşeyi yapamadım rehberi falan yokmu  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Bahsettiğim kurulum dosyalarını keyfine göre yap.
Oyunu açıp kamp sekmesine gel.
Dickplomacy Options.
Consensual and bilmemne bir şeyi enable et. Uzun yazı olacak işte.

Sonra handan 2-3 yoldaş al ve kamp sekmesinde , kampta dolaş de. En üstteki seçenek.
Yoldaşlarla konulmaya bastığında görürsün zaten.

Back
Top Bottom