[WB][SP] Swords of Shields

Users who are viewing this thread

Foruma kısa bir süreliğine girdim fakat pek girmicem bundan sonra ,
Otlu sende ne boş yaptın A /\/\ K .
İlerde bişeyler yazarım buraya takipte kalmayın çünkü sessiz devam ediyorum .

ThePresence said:
Dracheon said:
Haaa, ertelenme sebebi benim gibi forumun en iyi modcusundan azar yememek için beni daha güzel yapmaya çalışmanız anladım.
Ama benim gibi bir güzelliği o kadar kısa sürede yapamazsınız en az 2 yıl.

her modda kendini yaptırmaya çalışıyorsun sende :grin:
Ben yaptırmıyorum ki gözlerimdeki sevgi parıltısını görüyorlar.

raqqa said:
Dracheon said:
Haaa, ertelenme sebebi benim gibi forumun en iyi modcusundan azar yememek için beni daha güzel yapmaya çalışmanız anladım.
Sana çok yakın zaman içerisinde bir sürprizim var otlu. Daha fazla bilgi vermiyorum. ÇOK YAKINDA...
Kız mı buldun?Umarım kız bulmuşsundur.

RoadWarriror said:
Dracheon said:
Senin gibi güzellik mi? Tanrı seni korusun çocuğum daha çok gençsin.
San na diyirsen?

Kro Şovalye said:
  Foruma kısa bir süreliğine girdim fakat pek girmicem bundan sonra ,
Otlu sende ne boş yaptın A /\/\ K .
İlerde bişeyler yazarım buraya takipte kalmayın çünkü sessiz devam ediyorum .
Aşkm geldi ve discorddan hasret giderdik.Eski bilgisayarını bozuk zannediyormuş ama modda benim gibi birisi olduğunu hatırladığı için ''Lanet olsun!Bu modda mükemmel Drac var!Hemen modu bitirmeliyim!'' demiş ve başlamış.En azından ben öyle tahmin ediyorum.

Dracheon said:
Eski bilgisayarını bozuk zannediyormuş ama modda benim gibi birisi olduğunu hatırladığı için ''Lanet olsun!Bu modda mükemmel Drac var!Hemen modu bitirmeliyim!'' demiş ve başlamış.En azından ben öyle tahmin ediyorum.
Kesinlikle doğru bu dediği resmi açıklama olarak kabul edebilirsiniz .

Oyunda daha da güzel gözüküyor fotoğraflar çöpleştirmiş birazcık .

p56Vym.png
4paO74.png

Z59RrZ.png
Kendi üzerimde denediğim bir zırh hikayeyle ilgili yerlerde karşımıza çıkacak
Ayrıyeten mesleklerle uğraşıyorum bi kısmı bitti de .

Si Shade said:
Oyunda daha da güzel gözüküyor fotoğraflar çöpleştirmiş birazcık .

p56Vym.png
4paO74.png

Z59RrZ.png
Kendi üzerimde denediğim bir zırh hikayeyle ilgili yerlerde karşımıza çıkacak
Ayrıyeten mesleklerle uğraşıyorum bi kısmı bitti de .

ellerine sağlık, mükemmel. beklemedeyim, kolay gelsin. :smile:

Sağol lala
86YjL1.png

Bir yan görev serisi içeren ilk yoldaş olucak inş . Bi aksilik çıkmazsa 6 görevlik bir hikayesi olacak ve 6 görevin sonunda gruba katılacak .
Kısaca karakterin özeti ataları zamanında büyük bir paralı asker birliği locası vardı . Bazen kafalarına göre takılır bazense krallıklar tarafından kiralanırdı . Sonralarda ise birlik bir gün ortadan kayboldu ve bir daha görünmedi . Lala'nın dedeleriyse bu birlikte geri durup loca'nın hisarında bekliyorlardı . Fakat onlarda işgal olabiliceği için hazinenin taşıyabilecekleri kadar kısmını alıp kalanını kaleye gizlemişlerdir ve söylenene göre hazine lanetenmiştir . O da bizden yardım falan istiyor mirası bulabilmek için . Ayrıyeten kendisi talimcidir zırhı ile uyumlu olsun diye genç ama tecrübeli işte :smile: Oyundaki asker ağaçlarının son birliklerini bizim eğitemeyeceğimiz şekilde pahalı bir ücret karşılığında terfi ettirebilmesi için uğraşıyorum .
Onun dışında Tolkienist'se özel arenada dövüşen bi manyak ona kendimizi kanıtlayabilirsek gruba katılıyor . Grubumuzda olduğunda gruba gladyatörlerden alabiliyoruz .
Road'sa bir birliğin başı ve 4 görevlik bir hikayenin ardından o da bize katılıyor . O ise çeşitli yerdeki gizli oluşumları öğrenmemize yardımcı olabiliyor .

Si Shade said:
Sağol lala
86YjL1.png

Bir yan görev serisi içeren ilk yoldaş olucak inş . Bi aksilik çıkmazsa 6 görevlik bir hikayesi olacak ve 6 görevin sonunda gruba katılacak .
Kısaca karakterin özeti ataları zamanında büyük bir paralı asker birliği locası vardı . Bazen kafalarına göre takılır bazense krallıklar tarafından kiralanırdı . Sonralarda ise birlik bir gün ortadan kayboldu ve bir daha görünmedi . Lala'nın dedeleriyse bu birlikte geri durup loca'nın hisarında bekliyorlardı . Fakat onlarda işgal olabiliceği için hazinenin taşıyabilecekleri kadar kısmını alıp kalanını kaleye gizlemişlerdir ve söylenene göre hazine lanetenmiştir . O da bizden yardım falan istiyor mirası bulabilmek için . Ayrıyeten kendisi talimcidir zırhı ile uyumlu olsun diye genç ama tecrübeli işte :smile: Oyundaki asker ağaçlarının son birliklerini bizim eğitemeyeceğimiz şekilde pahalı bir ücret karşılığında terfi ettirebilmesi için uğraşıyorum .
Onun dışında Tolkienist'se özel arenada dövüşen bi manyak ona kendimizi kanıtlayabilirsek gruba katılıyor . Grubumuzda olduğunda gruba gladyatörlerden alabiliyoruz .
Road'sa bir birliğin başı ve 4 görevlik bir hikayenin ardından o da bize katılıyor . O ise çeşitli yerdeki gizli oluşumları öğrenmemize yardımcı olabiliyor .
Beni unutma minik kekim.

RoadWarriror said:
Si Shade said:
Sağol lala
86YjL1.png

Beni unutma minik kekim.
Unutanın derisi solsun çikolatam .

Aaa geri hortaladı.

Tekrardan başarılar.  Muhtemelen mod çıkınca ben üni sınav çalışacağımdam oynayamayacam. Az beklemedimde değil he :cry: neyse artık seneye oynarız

https://www.nexusmods.com/mbwarband/mods/6188

Şu linkteki moda bi bakabilirmisin? Belki moduna koyarsın fenada durmaz :fruity:
Hatta aynı yapımcının öbür moduna da bak.  :fruity: :fruity: :fruity:

Back
Top Bottom