OSMANLI MOD[SP] [WARBAND] CRY OF WAR: OTTOMAN + MODÜL SİSTEM

Users who are viewing this thread

TITAN291 said:
iyi günler. Modunuz oldukça güzel ama anlamadığım bir nedenle bir süre oynadıktan sonra oyundan atıyor.

Aynen bir süre oynadıktan sonra oyundan atıyor çalışmayı durdurdu falan diye ve diğer arkadaşların dediği gibi harita çok büyük ondan ziyade şehirler arası çok uzak ve bazıalrının arasında neredeyse hiç köy yok

Hocam birde tekrar yüklüyorum modu 1.0 ı indirirken başlattımı bu arada steam yaz indirimlerinden önce korsan vardı bende sonra aldım orijinal o zaman bulamıyordu masaüstüne yükleyip oradan kopyalıyordum.Şimdi direk buldu ama yüklerken ilk başka nativeden kopyalanıyor gibi bir şeyler dedi sonra başladı bu normal mi?

SickStyle said:
Bu arada taleworlds tarafından uyarı almışım sorun ne acaba? Bir de modun v2 sürümü üzerinde hala çalışıyorum.
Nedeni de söylendi. Herhangi bir mod konusunda, yapılan modun hangi oyun moduna ait olduğu belli olmayan modlarin yapimcilari uyarılır. Mod geliştirme kurallarında yazıyor.

Mod çok süper olmuş eline sağlık bu mod daha fazlasını hakediyor eline sağlık çok güzel olmuş.

Modun rehber videosu çıkarmı anlamadıgım 2,3 tane sorun var
-Şehirlerden aldıgımız asker toplamada 50 tane soylu  istiyorum ama getirildi diyor halan gelmiyor  :idea: :idea:
-Oyundaki adamlar İstanbuldan kaliç giderken liman kullanmıyorlar direk yürüyorlar(adamlar denizin üzerinden yürüyor yani :smile: )
-Tuz madeni oba gibi yerlerden ayrılamıyoruz

Merhaba. Ben modu kurdum ama şöyle bir hatayla karşılaştım. Oyundaki bütün yazılar okunamaz halde. İnternette ve bu forumda araştırdım bu sorunu benden başka yaşayanlar varmı diye ama yok sanırsam. Buna bir çözüm bulabilir miyiz? Çok güzel bir mod yapmışsın ama oynayamamak can sıkıyor. Yardım edersen çok mutlu olurum.

http://imgur.com/a/snT3C

Mod iyi hoş fakat aman dikkat donanımlara acayip zarar veriyor optimizasyon sorunu(Kasma sorunu) bunun nedeni oyun algoritmasınna aykırı olan bu moddan kaynaklanıyor farkettiyseniz korsanlar karaların içinden geçiyor bazı liman girince kasıyor kısacası modun içersinde çok fazla içerikle birlikte uzun bir harita mevcut .s optimizasyon gerekli veya içerik azaltılmalı arka plan görüüntüsü ,savaş sonu düzenleme menüsü gibi.

Kötü yanları :Bir kralın komutanın olarak girip şehirden çıkamamak çıksanda tüm krallıklar sana düşman oluyor ayrıca elinde avcunda birlik varsa hepsi gidiYor ayrılınca üç beş çapulcu veriyor  :evil: :evil: :evil: :evil: istanbulla haliç arasında bir köprü eklenilebilir sofya için çok uzaktan dönmek gerekiyor bir köprü fena olmaz  :grin: :grin: :grin:  Gemiler daha hızlı olmalı ,gemi savaş alanı birazdaha büyük olabilir. Enbüyük sorun Kasma sorunu hatta ekran kartını ara noktalarda fazla coşturması (görüntü renderi vs. nedeniyle) Oyundaki mancınık veya mekanizmalar kullanılmıyor ,Asker toplayıcılar toplaması çok uzun sürüyor.........oyunda 2 hafta beklettim halde toplayamadı 50 birimi .s

İyi yanları:Çok beyendim modu çok farklı ve yaratıcı olmuş (Keşke kasmasa  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:)Konu işleyişi bazı aksaklıklar olsada güzel korsanlarla mücadelede yapılan kayık gemi nederseniz oynanışı daha eğlenceli kılıyor.Uzun süre başından kalkmadan sıkılmadan oynanabilecek bir mod ..... Güncelleme gelirse optimizasyon sorunu düzeltilirse tadından yenmez  :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

Back
Top Bottom