Infanterie&Kavallerie Regiment Nr.23 ''von Lützow''

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
OLdnZ4.jpg
Merhaba asker!Ben ünlü Prusya Generali Carl von Clausewitz.Ülkemin bir Fransuz devrimcinin başlattığı savaşta kısa sürede yıkıma uğraması beni şaşırtmadı.Ordularımızın dönemin gerisinde kaldığı aşikar idi.Bozguna uğramış birliklerimizin yerini alacak düzgün bir kuvvet neredeyse yok.Elimizde vatanperver üniversite öğrencileri ve Prusya uğruna ancak savaşabilecek bir şair sanatçı takımı kaldı.Bir savaşçının nice kabiliyeti ve yeteneği bulunabilir fakat bunlardan önce tek bir husus gelmeli,cesaret.Ben bu cesareti bir düzene sokup Alman birliklerini tekrar yapılandırdım.Kolayca mobilize olup Landwehr ve Freikorps birliklerini oluşturduk.Bunları öyle yetiştirdik ki Eylau ve Friedland'da yaşanılan büyük hezimetlerin öcü alınacaktı.Koalisyonun gururu olup Waterloo'da hiç beklenmedik bir zaman diliminde Fransız ordusunu bir hançer gibi deldik!Bunları yapan yekpare Alman cesareti ve disiplini olmuştu.Von Lützow ve Von Blücher gibi silah arkadaşlarım benimle bu dağılmış ülkenin her tarafından vatanperver gençleri topluyor ve en yakın askerlik şubesine postalıyor.Şimdi derhal içtima merkezine gidiyorsun asker!
gWLzyO.png

Hakkımızda
I&K Regiment Nr.23, 24.03.2017 tarihinde Dengizch ve Yabgu_Anıl tarafından kuruldu.Alay liderleri 1 yıldır ortaklaşa esaslı alaylarda görev yaptı ve nice bölünmeye ve dağılmaya tanıklık etti.Son yaşanan çalkalanmaların ardından yönetim birimimiz Sejm'in aldığı kararla alayımız Mart'ın sonuna doğru kuruldu.Şu an alay mevcudiyeti 30 olmakla ve 15 aktif ile beraber oyunumuzu oynuyoruz.
Sejm Meclisi
G01Q7Z.jpg
              Ana Yönetim birimimiz olan Sejm tüm kararların alınmasıyla yükümlüdür.Aslen Polonya devletinin yönetim birimi olan bu kurum 1.5 sene önce Dengizich tarafından işleyişe geçirilmişti.Herhangi bir alay dahilinde veya dahilinde olmadan ben ve arkadaşlarımın NW kariyeyinde geleceğini belirlemiş ve belirleyecek olan bu karar mekanizması başarıyla işliyor.Sejm'e aday olan üyelerin alımı gizli şekilde olup rütbe ve makamına bakılmamaktadır.Sejm yöneticisi olarak Dengizich ve Yabgu_Anıl'ın ''Libertatum Veto'' şeklinde bir yetkisi olup bu yetkiyi istenilen önermeler dahilinde kullanmaları esastır.Bu meclis herhangi bir kararı istişare edilmeden alınmayacak şekilde kıldığı için Sejm üyesi olmayan subay veya astsubayın kendi perspektifinden karar alabilmesi mümkün değildir.Şunu unutmamak gerekir;Sejm Meclisi canlı bir varlık olup özgünlüğüne sahiptir.Alayın feshi meclisin feshi asla olamaz,meclisin feshi ise sonucunda büyük çaplı sonuçlar doğurabilecek etkiye sahiptir.Bu alay üyelerinin daha önce bulundukları alaydan kopup Nr.23'ün kuruluşunu yaptıkları gibi.
Bize Katılın
Alay gelecek kişilere tamamen açık olup aramızdan ayrılan kişilere kapılarını kapamamaktadır.Tek yapmanız gereken formu doldurup Teamspeak adresimize gelmektir.
İsim:
Oyun ismi :
Günlük Aktif Zaman :
Deneyimleriniz :
Teamspeak3 : Var [] Yok []
Mikrofon : Var [] Yok []
Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? :
[/center]

Teamspeak3 Adresimiz:nr23.turk-serv.org

Katılmak isterdim sanırım 13 yaşında birini almazsınız birde oyunu dün aldım indirimde iken nasıl oynandığını hiç bilmiyorum :sad:

Bari fontu o steam adres işaretini ve bari de o kurallarımız daki olan kurallarını çalmasaydın iyi olurdu  ha bide hakkımızdakini :smile: Başarılar demeyeceğim çünkü oyuna kafa yormak yerine gireceğin ''zorlu'' TEOG sınavına hazırlansan daha iyi olur kardeşim.Tüm 2004'lülere başarılar.

Geçen gün dedinki ben nw'yi bırakıyorum 2 saat sonra bırakmıyorum a geçmişsin.

AlperenBykl said:
Katılmak isterdim sanırım 13 yaşında birini almazsınız birde oyunu dün aldım indirimde iken nasıl oynandığını hiç bilmiyorum :sad:

Klan lideride 13-14 yaşında sorun olacağını sanmam.

CANCER'' olmak istemiyorsanız katılmanızı tavsiye etmem.

TUR_Attila said:
AlperenBykl said:

Klan lideride 13-14 yaşında sorun olacağını sanmam.

CANCER'' olmak istemiyorsanız katılmanızı tavsiye etmem.
mrganii said:
Bari fontu o steam adres işaretini ve bari de o kurallarımız daki olan kurallarını çalmasaydın iyi olurdu  ha bide hakkımızdakini :smile: Başarılar demeyeceğim çünkü oyuna kafa yormak yerine gireceğin ''zorlu'' TEOG sınavına hazırlansan daha iyi olur kardeşim.Tüm 2004'lülere başarılar.

Geçen gün dedinki ben nw'yi bırakıyorum 2 saat sonra bırakmıyorum a geçmişsin.

Bu durumda ben mi velet oluyorum siz mi ? Yaşım hakkında bilginiz yok, yorum yapıyorsunuz. Attila boş konuşuyorsun, insanlara küfrediyorsun, hakaret ediyorsun, ergenlik yapıyorsun ve ben mi velet oluyorum ? Gani Napeleonic Wars'da serverimize gelip küfrediyorsun bense gülüp geçiyorum, seviyesiz bir insanların kim olduğu bu durumda gayet açık.

Edit: Boş konuştuğun şuradan da belli; Teog'a 2003lüler giriyor :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom