The Parabellum %100 Türkçe Yama [ÇIKTI!]

• Thread starter GeceNöbetçisi
  • Start date

Users who are viewing this thread

Türkçe karakter sorunu alanlar için linki yeniledim... Yaptığım ufak değişiklik ile karakter sorunundan kurtulabilirsiniz. ç ş ğ ı ö ü harfleri c s g i o u harfleri ile değiştirilmemiştir Onun yerine kodlama dilinde değişiklik yapılmıştır. Yamayı test etme imkânım olmadığı için sorunun çözülüp çözülmediği hususunda yorumlarınızı bekliyorum....

GeceNöbetçisi said:
Türkçe karakter sorunu alanlar için linki yeniledim... Yaptığım ufak değişiklik ile karakter sorunundan kurtulabilirsiniz. ç ş ğ ı ö ü harfleri c s g i o u harfleri ile değiştirilmemiştir Onun yerine kodlama dilinde değişiklik yapılmıştır. Yamayı test etme imkânım olmadığı için sorunun çözülüp çözülmediği hususunda yorumlarınızı bekliyorum....
onun çözümünü söylüyorum. sana yolladığım orjinal parabellum dosyasındaki dosyaları tek tek açıp içindeki herşeyi ctrl+a diyip silecen sonra çevirdiğin dosyayı açıp ctrl+a diyip seçip kopyalayıp bu hepsini sildiğin orjinal dosyaya yapıştırcan sonra orjinal dosyaları kaydedicen. yayınlarkende orjinal dosyaları yayınlayacan. dil değiştirmeyle filan düzelmiyor.

Hocam hala takip ediyorum :smile: Duraklatılması üzücü ama yararlı olmuş çünkü Türkçe harf sorununu çözmek uğraşlı bir iş olucak galiba... Neyse başarılar her gün bu konuya bakıyorum Beta'yı kaçırmayanlardanım :smile: Başarılar pes etmeyin aynen devam  :iamamoron: Neyse eşyaların yarısı çevirilmemiş Beta'da belkide Beta olduğu için :grin: Bir sorum var... Türkçe karakter sorununda yamaya özel yazı fontu mu olucak yoksa mesela ç ğ ü ş ö    c g u s o mu olucak ????

kurdela_makas-copy.png

ÇIKTI ÇIKTI ÇIKTI :smile: :smile: :smile:

YusufKAYA said:
Hayırlı olsun ellerinize sağlık :smile:
Teşekkürler :smile:
hamzax said:
oyunda harf soruları hala var en azından bende öyle :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
harf sorunlarını gidermek için warband/modules/parabellum/data içerisindeki font_data.xml adlı dosyayı ve modules/parabellum/textures içerisindeki font.dds adlı dosyayı silin...

Eline sağlık güzel çeviri ama modu oynadım bi kaç kez tanklar falan ölmüyor buglu sanırım mod

CavalryMan said:
Bu mod haritada felaket kasıyor, ayrıca geceleri aşırı zifri bi bok görünmüyor texleri değiştirdim gene çok karanlık ne yapmışlar bu oyuna anlamadım. Oynayanları anlayabilmiş değilim.
Lamba olmayan yerden ışık çıkarmı tabi karanlık olacak !

Vay Be Sonunda Çok Teşekkür Ederim  :grin: Ne Zamandır Bulamamıştım Ve Başarılar

UmutHd said:
CavalryMan said:
Bu mod haritada felaket kasıyor, ayrıca geceleri aşırı zifri bi bok görünmüyor texleri değiştirdim gene çok karanlık ne yapmışlar bu oyuna anlamadım. Oynayanları anlayabilmiş değilim.
Lamba olmayan yerden ışık çıkarmı tabi karanlık olacak !
göz alışması ay ışığı filan var bunlar vur demiş öldürmüş nasıl savaşacaz o karanlıkta :grin:

Whatmkes said:
modun indirme linki silinmiş nerden indirebilirim?

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,363325.0.html

Bu arkadaş mediafire'den paylaşacağını söylemiş bulamayanlar konuyu takip etsin

modun indirme linkini isteyene özelden atarım heralde bi sıkıntı var :grin:

Back
Top Bottom