82nd Bashibazouks People Regiment's - #82ndHalkOrdusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Lucon

Subforum Moderator
Designed by 82nd Regiment the Official Forum Page

Nk0zAa.png

gXM7nR.png

qEO5JB.png

27e Vistul ve 72nd Bashibazouks birleşmesi sonucu kurulan 82.Alay bir süre devam ederek bazı sorunlarla karşılaşmış ve o yolları atlatmıştır, akibinde 40.Alay ortaya çıkmış ve mutlak güç General Shepherd tarafında olmuştur, Ulusal kanatta kendisini dış dünyaya kanıtlayan ve bir kritik güç haline gelen 82.Alay Yurtta Sulh Cihanda Sulh ve Türk-İslam sentezinden hareketle farklı bir kural izlenimi ile dikkat çekmiş ve birçok başarılara imza atarak bir efsane haline gelmiştir, bazı sorunlardan ötürü ikinci bir duyuruya kadar pasifize edilen 82.Alay'ın II.Dönem'inde yapılması gerekenleri dürüstçe belirtecek olursak, hiç bir şekilde Türk Alayları içerisinde oluşacak ihtilaflaşma içerisinde taraf alınmayacağına, Alay'ın temel ilkelerinden dışarı çıkılmayacağına ve ülke içinde ve Ulusal kanatta sağlam temeller ile daha güçlü bir Türk oyunculuğu adına Ulusal Kanat içerisinde ki yabancı rakiplerini mağlup etmek ve ringden dışarı çıkarmaktır, bunun için her türlü fedakarlık yapılması gerekmektedir, hiç bir şekilde bir oyuncu kural ihlali veya eğitim gelmediği için bir mazeret talep etmeyeceğiz ve rencide etme gibi sorunlarla karşılaşmamak adına doğrudan Kural ve Kanun içerisinde ki yönetmeliğe uyularak hareket edilmesi planlanarak hareket edilecektir...

[size=12pt]Saygılar

kEd4k7.png

[size=14pt]Rütbe konusuna gelecek olursak emir-komuta doğrudan üst kademe olan General Shepherd tarafından hazırlanmış rütbe sistemi ;
Başlangıç rütbeleri ;

-Acemi
-Er
-Kıdemli Er
-Onbaşı

Astsubay seviyesinde ki rütbeler ;

-Çavuş
-Başçavuş 1.Seviye
-Başçavuş 2.Seviye
-Başçavuş 3.Seviye

Astsubay üstü ve emir-komuta dahilinde etkisi yüksek olan rütbeler ;

-Kıdemli Başçavuş
-Başçavuş

Madalya/Nişan sistemi : 82.Alay'ın II.Dönem esas amacı Madalya/Nişan sisteminin daha kalabalık olmasıdır, bu esnada oyuncuların verdiği önem ile kıdem arasında ki rütbe belirlenerek sistemin daha iyi yetki kademesini belirlemesinde Madalya/Nişan sistemi büyük bir rol almaktadır..  Tam olarak 45 civarına yakın bir Madalya/Nişan sistemi vardır ve seviye sistemi ile çalışmaktadır..

Rütbe işleme sistemi: Bir alayın en gözde etkinliği, rütbe törenleri yapılmazsa hiç bir şekilde oyuncuların zevki olmuyor, işte burada gayet son derece nizami bir şekilde yapılmış Rütbe Bölgesinde oyuncularımıza en etkin ve Ulusal kanatta geçerlilik sağlayacak bu rütbeleri vermekteyiz, rütbe alma işlemleri oyuncuların bu hareketlerine göre yüzde ile derecelenmektedir.

• Emir-Komuta %30
  • Süngü/Nişan Ustası olduğunu kanıtlaması %15
  • Disiplin %25
  • Alay geliştirme ve vazifesini yerine getirme/rütbesi varsa vazifesini yapma %30

Puanlama sistemi: Puanlar kişinin terfisine ek ayar ve balans sağlaması amacıyla yapılmıştır, bu puanlama sisteminin daha aktif ve avantajlı olması maksadıyla bizler, bu puan sistemini ortadan kaldırarak daha çok madalyalara yoğunlaşmasını ve %20 terfi/rütbe alım konusunda zorlaştırdığımızı buraya belirtelim, daha sonra oluşabilecek puan gibi taleplerle hiç bir şekilde ilgilenilmeyecektir..

Ulusal kanatta oyuncu desteği: Oyuncunun ulusal ortamda kendisini gösterdiği gayretin daha iyi bir rütbe atlama amacı gütmesi gerektiğini ve oyuncunun İttifak/Müttefik herkesle iletişim halinde olması gerektiğini belirterek vazifesini yapmasını isteriz..

Birlik ve Beraberlik / Yurtta Sulh İlkesi: Bizler bu ilkeyi doğrudan 82.Alay'ın kuruluşundan günümüze kadar sürdüren ve başarmış olan bir alayız, hiç bir şekilde küfür ve saygısız sözlerin burada olmayacağını belirterek kişilerin hareketleri doğrultusunda ve bu ilkelere uydukları sürece elbet hak ettikleri yerde ve istediklerini alabileceklerinin garantisini vermiş olmaktayız.

vZWkr6.png

[size=14pt]Kurallar önce ki T.O.Y Yönetimi sisteminde 3 şekilde işlemekteydi :
- GENEL HALK ALAYLARI YÖNETMELİĞİ
- SAVAŞ KURALLARI
- KLAN KURALLARI

[size=8pt] Bu sistemi daha etkin kılmak ve gerçekleştirmek adına 82.Alay I.Dönem zamanında hazırlanan Genel Anayasa işlemekte olduğunu belirtir ve incelemenizi isteriz [size=9pt]82.Alay Halk Anayasası
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,335161.msg7942830.html#msg7942830 incelediyseniz eğer aynı zamanda daha genel paylaşım amaçlı başlıca kurallarımızı belirtmek ve bu kurallar doğrultusunda hareket edilmesini isteriz ki bizlere katılacak genç arkadaşlarla ilgili sorun ve onların kafasında soru işareti kalmasın.

1- 82.Alay'ın temel ilkeleri olan Birlik ve Beraberlik / Yurtta Sulh Cihanda Sulh önemini kavrayacak ve ona göre hareket edilicektir, hiç bir şekilde insanlara eşitsizlik gibi bir davranış tutumu ile hareket edilmeyecektir..
2-Yönetim sistemi olarak General Shepherd önderliğinde "Yetki-Güven-Karar Konseyi" ile farklı görevler alacak ve bu görevler neticesinde 82.Alayı şekillendireceksiniz.
3-Alayımızda disiplin temel olarak uyulması gereken bir kuraldır, çekirge 1,2,3,4 demeden her zaman sıçrar fakat dikkat edin, sıçrarken ayağınız kırılabilir veya suya sıçrayarak boğulabilirsiniz, seçim sizin!
4-"Yetki-Güven Konseyi" tarafından sağlanacak yönetim söz konusu işlerin yolunda olmaması durumunda doğrudan Başkomutan tarafından değiştirilerek yeni kişilerin görevleri başlamasına neden olabilir, yetkinizle hava atmayın yoksa havada asılı kalırsınız..
5- Oyuncular arası olan gizlilik klanda olan bağlılığı ifade etmektedir, söz konusu gizlilik ifşa olma durumunda bu hareketleri yapan kişiler ile doğrudan ilişki kesilecektir..
6- İnsan düşünce özgürlüğü ve Vicdan temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır, sizler söz konusu bu durumda ilkelerimize uymadığınız taktirde Halk Ordusunda savaşan bir kişilik değilsinizdir ve aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti sınırlarına karşı yapılması planlanan bölücü kavramına karşı zıt olmak ve Atatürk inkilaplarına bağlı bir görüş sergileyen milliyetçilikten ziyade "Halk Birliği" adı altında birbirine yardımcı olan millet kavramını esas almaktadır.
7- Oyuncular arası olan etkileşimli davranışlarınızı "Güven Konseyine" taşımayacak yüz kızartma sorunları yaşadığınız taktirde "Karar Konseyi" verdiği ceza 5-10 gün arası uzaklaştırma, 2.kez hata devamında ise "Yetki Konseyine" taşınması ve ihraç yargısı ile yargılanma hakkı vardır..
8-Söz konusu süngünüz veya nişanınız yoksa, ihraç edilme tehlikesi ile karşı karşıya kalmışsınız demektir! RİSKTİR.
9-Etkinliklerimizde kasten ve emir-komuta dahili dışında takım arkadaşınızı öldürmek yasaktır ve global-takım sohbetlerini sık sık kullanmamanız disiplin sisteminde ki rütbe sorunları yaşamamanızı sağlayabilir, aksi halde sorunlarla karşılaşabilirsiniz..
10-Darbe yapmaya kalkanlar, darbe yerler, bir daha farklı hatarlarla karşılaşmamak üzere yeni yüzlere ihtiyacımız olduğunu belirtmek isteriz..

kEd2Ay.png

[size=15pt]Klan Kurucusu ve Yetki-Konseyi Başkanlığı General Shepherd
0njvpV.png

[size=14pt]Karar-Konseyi Başkanlığı  Başçavuş I.Seviye Hyperchamber 
0njvpV.png

[size=14pt]Güven-Konseyi Başkanlığı Başçavuş I.Seviye Timurlenk
0njvpV.png

[size=12pt]Y.K.G Konseyi Juri  Çavuş MrHerobrine
0njvpV.png

[size=12pt]Y.K.G Konseyi Juri  Çavuş Ensar
0njvpV.png

[size=11pt]Y.K.G Konseyi Juri  Onbaşı HilticiSkinny
0njvpV.png

[size=11pt]Y.K.G Konseyi Juri  Sözleşmeli Er Hemreseyhan
0njvpV.png

[size=12pt]Y.K.G Konseyi Juri  Sözleşmeli Er Turkish
0njvpV.png

[size=11pt]Y.K.G Konseyi Juri Er Blackburn
0njvpV.png

oE4Lj2.png

[size=12pt]#82Alay #SosyalMedyaPaylaşımFanSiteleri #AbimYok #82ndRegiment

QQOkVk.png

82.Alay ve takipçileri burada ki kodlardan birini profilde bulunan imza kısmına kopyalayıp kaydeterek forum imzalarını kullanabilir.

İmza - 1

Code:
[center][url=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,357499.0.html][IMG]http://i.hizliresim.com/ZYP7Dz.png
[/IMG][/url][/center]

İmza - 2

Code:
[center][url=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,357499.0.html]http://i.hizliresim.com/40ydzL.png[/img][/url][/center]

İmza - 3

Code:
[center][url=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,357499.0.html]http://i.hizliresim.com/J3b5DY.png[/img][/url][/center]

İmza - 4

Code:
[center][url=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,357499.0.html]http://i.hizliresim.com/gZGPz2.png[/img][/url][/center]

İmza - 5

Code:
[center][url=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,357499.0.html]http://i.hizliresim.com/95o4VN.png[/img][/url][/center]

rEodEM.png

82.Alay YouTube abonemiz olmayı unutmayınız..

Bu alan üzerinden paylaşılacaktır..

29/10/2016 gününe kadar bütün sistem ve sunucular aktifleştirilicektir.. II.Dönem 29/10/2016 günü başlayacaktır..

Alayımızın II.Dönem açılış tarihi 29.Ekim ve bu gün aynı zamanda bütün Türk Alayları için bir etkinlik düzenlenmesi gerektiğini düşünüyoruz ve o yüzden Harita hazırlıklarına başlayarak, 29 Ekim Cumhuriyet İlanı gününün önemini kavrayacak konuşmaları Alay yönetimlerinden bekliyoruz, 30 Ağustos'tan farkı, bütün herkes olacaktır fakat geçit töreni olmayacaktır..! Gelmek isteyen alay yöneticileri kaç kişi geleceklerse bana forumdan özel mesaj veya steamden ulaşırlarsa sevinirim..

Merhaba dostlar,

82.Alay Bashibazouks People Regiments isimli birliğimiz, 17 Ekim 2016 tarihinde toplam 20 kişiyle başlayarak yeniden canlanmaya karar vermişti, ve aradan "5 Ay" kadar süre geçmesine rağmen çoğu konularda başarılara imza atmış bulunmaktayız, bu başarılar savaşlarda olan yenilgi/zafer/beraberlik olarak değil, ortama yenilikler getiren ve bu yeniliklerle birlikte insanlara yardımcı olan, düzen ve sistematik bir yönetim ile yönetilen 82.Alay'ın hiç bir zaman ilkesinden geri dönmediği bir kez daha kanıtlanmıştır..

- "Napolyon Savaşları Türkiye Ligi - NSTL", ile bu ortama resmi bir lig getirmiş ve geri kalmış ve hatta disiplini sağlamakta zorluk çeken topluluklar arasında bunu başaramamış daha fazla nitelik kazanmamış ve lig üzerinde tehdit haline gelmiş ve men ettirilmek mecburiyetinde kalmışlar ve itilmişlerdir.

- Napolyon Savaşları Ligi, 3.Lig üzerinde 57.Alay ile 82.Alay birleşik bir askeri hareket etmek maksadıyla, "TSK" koalisyon isminde bir giriş yaptık esas maksadımız eğlenceli ve kendi Alaylarımızı buna hazırlamaktı, "NSTL" zeminini hazırlamak için bir antremana girmiştik, ve aynı zamanda kurduğumuz "TSK" Koalisyonu ana sloganı olarak , "Ya biz, ya dostlar" ilkesini benimseyerek hareket etmiş ve aynı lig üzerinde bulunduğumuz, Nr88(88.Alay) isimli topluluğun kazanması veya yenilmesi için değil, doğrudan istişare ve koordineli hareket ederek, destekli bir şekilde hep beraber hareket ederek, gerekli istihbaratı birbirimize vermiştik, Nr.88 ilk NWL kazanan bir Türk Alayı olarak tebrik ediyorum..

- Sıkıyönetim, ile ilgili farklı bir görüş algılayan kişilere tek cevabım şudur; Biz 82.Alay yönetimi ve oyuncuları hiç bir şekilde oyunu başka insanlara zorla veya zorbalık kullanarak oynatmıyoruz, belli bir takvimimiz var ve bu takvime uyan yönetici kadrosunda ki arkadaşlarımız var, yeniden II.Döneme dahil olan 82.Alay'ın temel ilkelerinden birisi "İnsan ve Vicdan Özgürlüğü" , isteyen girer savaşlara isteyen girmez.. Harbe bile zorla insanları götürecek değiliz..

- Ve aynı zamanda alayımızda olan yeni gelişmeleri söyleyecek olursak ;
  • 60'a yakın üye sayısı, 35'e düşürüldü ve bazı üyelerle ilgili ihraç işlemi yapılmıştır..
  • Y.K.G Konseyi'nde bundan sonra seçimler ile konseye girecek Juri üyeleri, 82.Alay'ı daha demokratik ve özgür bir anlayış içinde sorunlar yaşamadan devam ettirecektir.
  • Fahri Subay rütbeleri gelmiştir, ve aynı zamanda Piyade/Er rütbelerine ise Usta Er ve Sözleşmeli Er gelmiştir..
  • Team speak 3 kanalımızın güvenliği güçlendirilmiştir, ve 1 ekstra olan sunucumuz kapatılarak masraftan kurtulmuş olmamızı sağlamıştır.
  • 82.Alay diğer ortamlara açılma konusu hususunda kararlı, Mod Geliştirme açısından farklı Mod yapımına başlayan ekibimiz ve "Hep Birlikte Multiplayer Mod" arama keşiflerimiz ile Napolyon Savaşlarından daha cazip modlar ile eğlenceyi yaşayabileceğimi düşündük, ve yakın zamanda Euro Truck Simulator 2 üzerinde, "Shadow Company" isimli bir şirket açtığımızı duyurmak istiyoruz..

82.Alay şu anda 40'a yakın kişilik bir mevcudiyeti vardır, fakat bu mevcudiyet sürekli düşmekte ve yükselmektedir, bizlerin hiç bir zaman daha fazla üyeye ihtiyacımız olmamıştır,  bizler her daim bu ortamda olacağız her türlü yönetim ve ilkesinden ayrılmayan bir 82.Alay her daim bu ortamda var olacaktır..

Y.K.G Konseyi

17 Ekim 2016 tarihinde tekrar açılan 82nd Bashibazouks People Regiment's isimli Alayımızın, 4 Şubat 2017 tarihinde kapatılması ve oyuncularla birlikte 26th People Regiment's isimli Nizam-ı Cedid Tugayı'na bağlanması karar alınmıştır, ve aynı zamanda her türlü yetkiden feragat ederek Napolyon Savaşlarında kesin bir emeklilik hayatına girmiş bulunmaktayım..  :mrgreen:  :fruity:

Buradan bütün Türk Alaylarına başarılar diliyorum, Bannerlord çıktığı zaman belki tekrar geri dönerim, hayat bize ne gösterirse artık.

Yazımı bitirmeden önce zaten fazla yok, burada ki eski olsun bütün Alaylara bazı tavsiyeler vermek istiyorum, ister uygularsınız ister uygulamazsınız, sadece açıklarınızı söylemek istiyorum..

32.Alay : Lideri Hadrianus ile aramızda farklı bir ilişki vardı, kimi zaman sorun yaşıyorduk fakat bu ortamda her zaman kendisiyle uzlaşma yolunu bulan birisiydim, fakat alayın en sorunlu özelliği olarak insanların yaş sorunu ve birbirlerine karşı saygısız tutumları, ve arkadan iş çevirmeleri sorun yaratmıştır. Aynı zamanda sürekli büyümek istemeleri, bu hırs bir amaç için var fakat başka yetkililerin de hırsı uyumsuz olursa tehlikeye yola açabilir idi. Ayrıca bir defasında ismini hatırlamıyorum fakat Zap ile başlıyordu, Hadrinin egoist olduğunu bana söylediği zaman, bende kendisine Sende ki ego o çocukta yok diye geri yanıt vermiştim, her insanda ego olabilir, bunu neye yönelik kullanması onu o yola götürür..

96.Alay : Kurulduğu ilk günden, bir döneme kadar bazı asılsız sorunlar yaşamıştık fakat medeni insanlar gibi çözmeyi başardık, Adilhan'ı eskiden tanıyorum 82.Alay'da olduğu zamanları çok iyi hatırlarım, YabguBurak ise elmas varya, pırlanta. 96.Alay'ın tek sorunu şu PW Modu ve Türk insanı şu lanet PW yüzünden en yakın dostuna bile küfür eder ve sırt çevirir, bu derece veletlerin dolduğu bir oyun modunu oynamaları ve birbirlerine karşı hakaretler savurması hoş değil, Legorya'da bulunduğum zamanlarda gözüme bir kaç kere çarpan bir durum olmuştu, sonra çıkmıştım, kendilerine başarılar diliyorum.

82nd Bashibazouks People Regiments(eski ismi 82nd Bashibazouks & Shadow Company) : Borabey ile kurduğumuz günden bu yana, gayet güzel idare ediyorduk bu Tugayı, fakat sonra ayrılıklar meydana geldi, iyi ki de olan bir durumu birlikte yaşadık yoksa insanlar birbirini kıracaktı, bu konuya değinmeyeceğim işte sonra herşeyi ben idare etmeye karar verdim. O günden bu yazıma kadar.

48.Alay : Bizlere(82.Alay'a) kapılarını açan ve hiç bir zaman borcunu ödeyemeceğim insanlar, içlerinde ki insanlar pırtlanta ve dürüst olan insanlardır, fakat insanların değerini bilmeyenler bu ortamda barınamazlar, ben bunu burada öğrendim.

88.Alay : Kurulduğu günden beri tek bir amaç için hızla ilerlediler, Türklerin bu ortamda ki başarısı, bu zamana kadar birden fazla topluluk NWL katıldı fakat kimisi(bizde dahil) tek yenilgi de ayrılmıştık eski 82.Alayda, fakat bu toplulukta gayet iyi başarılar imza attılar, ve aynı zamanda NSTL (yani NWL Türk Versiyonu) 1.liği elde ettiler, ve NWL 3.Liginde 1. olmaları için TSK çatısı altında 57.Alay'la birlikte kendilerine her zaman yardımcı olmuştuk, açıkçası 88.Alay gibi 2 Alayım olsaydı Tugay haline çevirir bazı şeyleri yapmaya çalışırdım, fakat iç sorunları ve bazı ciddiye almama hareketleri sorunun en büyüğü, 32.Alay'da bir zamanlar olan sorunun en büyüğü kendilerinde var, umarım en kısa zamanda içlerinde ki insanlar bunu birbirlerine aşılamazlar, aksi taktirde Çiçek olan alayın diken olmasını hiç kimse kaldıramaz, yani evvela herkesin hareketlerini tartarak uygulaması gerekiyor, Yönetiminde bulunan insanlar Gatts ve Light, her ikisini başta akraba sanmıştım, aramızda hiç bir sorun yok ve iyi kişiler, şiveleri farklı diye çok insanın dalga geçtiklerini gördüm ve ağızlarının payını da vermeye çalıştım, benim de türkçem kötüdür, insanların kusurlarıyla kimse dalga geçemez, tabi mesele şive ve kusur da değil, insanların ve ortamın ağzı bozuk olmasın yeter ki. 88.Alay'a her zaman desteğim olacak, yeni katılacakları turnuva'da kendilerine güzel bir sürprizim olacak :smile:

57.Alay : Dost-Dost-Dost-Dost.. Bu çocuklara nasıl ısındıysak şimdi birlikte pişiyoruz, enteresan bir vaka örneği olarak, Nizam-ı Cedid Tugayı kuruldu. Uzun bir şey yazasım gelmiyor açıkçası :smile: Tatlı çocuklar.

Onun dışında irili ve ufaklı diğer alaylara değinmeye gerek yok, herkese yardımcı olmaya çalışan birisiyim, ha birde beni kötü olarak bilmek isteyenler bildiklerini bilmeye devam etsinler, egoist bilenler evet egoistim, hatta sizde ki egoistliliğin 1000 1 türü pislik bir egoistim, iyi olarak bilenlere bir cevabım yok, insanlar birbirlerini istedikleri gibi bilebilirler, sadece beni yakından tanımaya şans yakalabilmiş kişilere bende sevgi kapımı açarım. Her zaman dünya böyle yürür.

Bu arada, konudan gerçekten en ufak 1 kelimesinden rahatsızlık duyan kişiler bana forum üzerinden ÖM atarlarsa sevinirim, kimseyi rahatsızlık vermek gibi bir niyetim yok ,sadece dürüst bir şekilde burada emekliliğin tadını çıkarıyorum :smile:

Hepinize saygılar ve selamlar, nice eğlence ve başarılar.

General Shepherd ve eski ismi Kamarow bulunduğu Alaylar ;

Avrupa 90th Perthshire Regiment (2011-2012) Rütbe : Sınıflandırılmış Özel Gönüllü Teğmen Kamarow
Avrupa 92nd Gordon Highlanders (2012) Rütbe : Uzman Başçavuş Kamarow
Avrupa Tugayı 3rd Irion Brigade (2012-2013) Rütbe : Yüzbaşı Kamarow(18th Simbirsk Piyade Alayı (Yabancı Alay)
Türk Alayı 26th Infantry Regiment (2012-2013) Rütbe : Teğmen Kamarow, (2013-2014) Rütbe : Kıdemli Yüzbaşı Kamarow
Yabancı-Türk Alayı 18th Simbirsk Infantry Regiment (2013-2014) Rütbe : Tuğgeneral Shepherd
Amerikan Tümeni 92nd Armada Corps - 1st Battalion Rütbe (2014-2015): Tümgeneral Shepherd
Amerikan Kolordusu 92nd Armada Corps - Corps Commander (2015-2016) : Korgeneral Shepherd
Türk Alayı 27e Regiment de La Vistule (2015) : Korgeneral Shepherd
Türk Alayı 82nd Bashibazouks & Shadow Company (2015-2016 İlkbaharı) : Korgeneral
Polonya-Rus Alayı 34pp Poznan Volunteer National Regiment (2015-2016) : Korgeneral
Amerikan Ordusu 12nd Boston-York Army (Napoleonic Wars American) (2016-2017) Orgeneral
Türk Alayı 82nd Bashibazouks People Regiment's (Ekim 2016-Şubat 2017) : Orgeneral
Aynı zamanda Türk Koalisyon Alayları Genel Komutanlığı yapılmıştır.

Ve aynı zamanda Rütbe için oyun oynayıp insanların emekleriyle oynamak isteyenler, siz siz olun bu oyunu rütbe için oynamayın, o zaman doğru insanlarla karşılaştığınız zaman siz ve o karşılıksız birbirinize destek olduğunuz vakit, gerekli herşeyi bulursunuz.

26th People Regiments - 26nci Halk Alaylari ismine dönüşerek, Nizam-ı Cedid Tugayı'na bağlı Alay konumunda bulunmaktadır..

82.Bashibazouks People Regiment's Alayın'ın öncesi olan 82nd Bashibazouks & Shadow Company isimli topluluğun devamı olarak 26.Alay'ın bütün yetki ve sorumlulukları tarafımızca olacaktır.

Albay Hyperchamber (Cevdet)

Selamlar arkadaşlar, bütün toplulukta ki herkese selam olsun.  :cool:

Birkaç gün içerisinde tespit ettiğimiz ve asılsız olan bazı konuşmaları burada yazmak istiyorum, 82.Alay tarafımca tekrar açılmış ve böyle eski 82.Alay üyelerini tekrar toparlamak gibi bir düşüncesi olan bazı arkadaşlar da varmış, bunların hangi Alayda olduklarını da çok iyi biliyoruz, yaptığınız şeyin gerçekten boş olduğunu ve 82.Alay'ın hala aktif bir topluluk olduğunu sizlere belirtmek istiyorum, sadece bir isim değişikliği ile 26.Alay ismini ve yönetim değişikliğini gündeme getirdik HyperChamber yönetiminde Nizam-ı Cedid Tugayına bağlı 26.Alay, aynı zamanda 82.Alay olarak geçmektedir. İsmimizi kullanan kişiler bu yaptıkları boş işleri bırakırlarsa seviniriz, çünkü 82.Alay hala devam ediyor, ve bu kişileri gördüğümüz her sunucuda banlamak için elimizden geleni yapacağız, Nativede dahil.

Saygılar.

26th People Regiments - 26nci Halk Alaylari ismine dönüşerek, Nizam-ı Cedid Tugayı'na bağlı Alay konumunda bulunmaktadır..

82.Bashibazouks People Regiment's Alayın'ın öncesi olan 82nd Bashibazouks & Shadow Company isimli topluluğun devamı olarak 26.Alay'ın bütün yetki ve sorumlulukları tarafımızca olacaktır.

Albay Hyperchamber (Cevdet)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom