[WB] [SP] Kurtuluş Savaşı V2 Mod [V3 BİTTİ]

KURTULUŞ SAVAŞI V3 : BİR MİLLETİN DİRİLİŞİ

• https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,362866.0.html

Votes: 19 51.4%

Votes: 3 8.1%

Votes: 2 5.4%

Votes: 2 5.4%

Votes: 11 29.7%

• Total voters
    37

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

AtaAbiGG

Herkeze Selam Olsun Dostlarım Kısa Bi Sürede v2 Tamamlanmıştır
Bütün buglar ve bug olmasına sebebiyet veren bütün herşey kaldırılmıştır..!

Not:Eğer gözümüzden kaçırdığımız bir hata varsa beni mazur görün lütfen... Mod yapmak kolay birşey değildir...!

Taraflar
-TBMM
-Rusya
-Yunanistan
-Ermenistan
-Fransa
-Birleşik Krallık
-Osmanlı Devleti

Resimler:

Eklenenler
-Yeni Devletler Eklendi
-Tüfeklerin Cephanesi Düzenlendi
-Tüfekler Gerçekci Yapıldı
-Mustafa Kemal Atatürk Düzeltildi
-Oyuna Yeni Müzikler Eklendi
-Oyuna Yeni Sesler Eklendi
-Ülkele Liderlerinin Sancaklarının Bir Kısmı Düzenlendi
-Oyuna Yeni Menu Eklendi
-Yeni Zırhlar Eklendi
-Zırhlı Atlarda Ordulardan Çıkarıldı
-Harita Yenilendi
-Haritaya Birleşik Krallığın Hisarı Eklendi
-Osmanlı Askerleri Eklendi
-Türk Sancağı Eklendi
-Ve Hatırlayamadım birçok Özellik....!!!!

Yapımcı
AtaAbiGG -> (Heryerden)

Modumuzda bizlere yardımcı olan arkadaşlarımız.....Teşekkür Ediyoruz
-YusufKAYA (bir kaç kodda yardımcı oldu)
-LekasMBW            ( Menü Wallpaper'ini yaptı    )
-frozenpainter        ( bir kaç kodda yardımcı oldu)

Dipnot : Lordlar Kaledeyken Zırhlarını Çıkarıyorlar Kaleden Çıkarken Zırhlı Çıkılıyolar Yani Kalenin İçindeyken Çıplak Geziyolar Dışarısındayken Zırhlı Oluyorlar :grin: :grin: bu sorunu çözemedim :grin:

İndirme Linki
http://www.mediafire.com/download/2ad4vr766edycds/Kurtulu%C5%9FSava%C5%9F%C4%B1V2.rar

İzinsiz Moddan Bir Şey Kullanmak Yasaktır...!

Zırhların o parlaklık tarzı şeylerini düzenlemeni öneririm.Bayrağı'da aynı şekilde.Kalpaklardaki o yanlardaki ay yıldız gerçekçiliği bence bozuyor.Biraz erken çıkarmışsın ama bunların dışında iyi olmuş.Başarılar

Partizanes said:
Diğer konuya eklemen bana kalırsa daha iyi olurdu. Yeni konuya ihtiyacın olduğunu sanmıyorum
nasıl yapabilirim onu :grin:

hocam forumda yeniyim indirdim denedim modu ama malasef forumdaki diğer modlara göre çok vasat bir mod v2 den umutluydum yanlız malasef :sad: toparlanamaz gibi duruyor bu mod bence modun v3 ünü iptal et belliki mod yapma hakkında yeteneğin var farklı bir mod yapabilirsin

resad12 said:
hocam forumda yeniyim indirdim denedim modu ama malasef forumdaki diğer modlara göre çok vasat bir mod v2 den umutluydum yanlız malasef :sad: toparlanamaz gibi duruyor bu mod bence modun v3 ünü iptal et belliki mod yapma hakkında yeteneğin var farklı bir mod yapabilirsin
Kardeşim arkadaş çabalıyor gittikçe buyutuyor modunu, bu yüzden yavaş yavaş güzl bir modül oluşturma yolunda. Ona şu an destek olmamız lazım köstek değil.

Acemi bir modcunun diğer modlarla kıyaslanması doğru değil. Burada deneyen insanlarda 'acemi' olduğunu gözden geçirerek bir değerlendirme yapıyor. Çok iyi olmadığının bizde farkındayız, eksiklerini ve hatalarını söyleyerek kendisinin tecrübe kazanmasına yardımcı oluyoruz. Tabiki kendisinin gayreti dahada önemli bu konuda, çalıştığını göstermeside hoş bir durum. Diğer şekilde ileri bir mod ile karşılaştırmak zaten lüzumsuz.

Partizanes said:
Acemi bir modcunun diğer modlarla kıyaslanması doğru değil. Burada deneyen insanlarda 'acemi' olduğunu gözden geçirerek bir değerlendirme yapıyor. Çok iyi olmadığının bizde farkındayız, eksiklerini ve hatalarını söyleyerek kendisinin tecrübe kazanmasına yardımcı oluyoruz. Tabiki kendisinin gayreti dahada önemli bu konuda, çalıştığını göstermeside hoş bir durum. Diğer şekilde ileri bir mod ile karşılaştırmak zaten lüzumsuz.
Haklısın katılıyorum kanka.

AtaAbiGG ben sana yardım etmek isterim , istersen haritayı daha güzel düzenleyebilirim ancak oyun bende açılmıyor , sen sadece nativedeki hangi kale veya köy hangi yere karşılık geliyor onu söyle bana ben kayıt edeyim sana yollayım sen bir test et tamamsa v3' e koyabiliriz. biraz üstüne düşersem 3-4 güne biter diye düşünüyorum bayrama kadar dönersen iyi olur bana ondan sonra işim çıkabilir ilgilenemeyebilirim tabi...

Sana benden iki öneri abaza kardeş,

1- Kullandığın modellerin kaplamalarına bump map çıkar ( en basitinden paint.net i kullanabilirsin dersi var forumda).
2- Modun her versiyonu için yeni konu açma güzel düzenlenmiş bir konu açarak tüm versiyonları paylaş. Senin modunu konu alan tarih ile ilgili çok güzel çizimler var onları da kullan.

Hadi kolay gelsin.

resad12 said:
Madem bu kadar kelimelerle anlatması kolay gel o zaman Kurtuluş Savaşıyla İlgili bir mod yapta bizde onu oynuyalım ayrıca Arkadaşların dediği gibi henüz Acemi'yim Yeni Yeni Başlıyorum bu tür işlere.... yorumun pek hoşuma gitmedi ginede teşekkürler

mapper15 said:
AtaAbiGG ben sana yardım etmek isterim , istersen haritayı daha güzel düzenleyebilirim ancak oyun bende açılmıyor , sen sadece nativedeki hangi kale veya köy hangi yere karşılık geliyor onu söyle bana ben kayıt edeyim sana yollayım sen bir test et tamamsa v3' e koyabiliriz. biraz üstüne düşersem 3-4 güne biter diye düşünüyorum bayrama kadar dönersen iyi olur bana ondan sonra işim çıkabilir ilgilenemeyebilirim tabi...
Teşekkürler v3 Çıkmayacak gibi farklı modlara yöneleceğim farklı modları yaparken belki yardımın dokunabilir :smile:

AtaAbiGG said:
mapper15 said:
Teşekkürler v3 Çıkmayacak gibi farklı modlara yöneleceğim farklı modları yaparken belki yardımın dokunabilir :smile:

tamam benimki sadece bir öneriydi yine de cevapladığın için teşekkürler :smile:

CavalryMan 2. Dediğine Katılıyorum Modu İndirdim İlk Önce Oyuna Başlama Ekranındaki Türk Bayrağı Yanlış Gerçek Türk Bayrağıhttps://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b4/Flag_of_Turkey.svg Böyle Olur Doğru Olsa Bile Bayrağın Altına V2 Yazman Yanlış Olmuş Onun Dışında Yükleme Sayfasındaki v2 Güzel Olmuş Ana Ekrandaki Resim'de Güzel Olmuş Mustafa Kemal Atatürkün Sözü Başlama Ekranına Farklı Bi Hava Katmış Ayrıca Karakteri Yaratırken Seçenekler Biraz Alaycı Olmuş En Sonki Bismilah Demesi İyi Olmamış Bunu Şöyle Yapabilirsin Karakterinin Dinine Göre Sonda Çıkan Seçenek Değişmeli Bence Warband Diplomasi Moduna Bakmanı Öneririm Silah Doldurması Gerçekçi Olmuş Haritada TBMM Ankara Hükûmeti Olarak Olabilirdi Renginin Turuncu Olması Beni Üzdü Açıkçası TBMM Nin Kırmızı Renkte Olması Gerekiyodu Osmanlı Devletinin Koyu Kırmızı Olması Gerekiyodu Yunanistan Mavi Renkte https://tr.wikipedia.org/wiki/Yunanistan_Krall%C4%B1%C4%9F%C4%B1 Fransızların Koyu Mavi Rusya Sarı Bunun Dışındaki Ülkeler Ermenistan Ve Birleşik Karlığın Renkleri Güzel Olmuş Haritadaki Karşılama Mesajı Çok Hoş Yine Kalenin İçindeki Adamlar Çıplak Olmuş Bu Kötü Olmuş Ve Mustafa Kemal Atatürkün Kafası İle Gövdesi Uyuşmamış Kıyafet Sorununu Çözersen Göze Batmaz Pek Adamların Başındaki Türk Bayrağı Olmamış Komik Durmuş Yumruk Atarken Sesleri Olmamış Türkçe Bişey Olsa Veya Tokat Atma Sesi Gelse Daha İyi Olabilirmiş Görev Alınca Deftere Yazma Sesi Güzel Olmuş Ve TL Yerine Osmanlı Lirası Olamsı Gerekiyo Diye Düşünüyorum Gerçekçilik Açısından Ve Tüm Devletler Düşman Olması Gerekiyo TBMM Ye Osmanlı Düşman Diğil Gözüküyo Sonra Silah Vrunca Düşan Ölmüyo Ölmesi Gerekiyo Ayrıca Süngünün Kulanabilir Olsa Daha Güzel Olur Sonra Neden Savaş Bitince Ya Hak Yazııyo Zafer Yazsa Daha Güzel Olurmuş Ayrıca Tüm Devlet Adamlarının Bayrakları Aynı Olması Gerek Diye Düşünüyorum Bayraklar Hiç Olammış Osmanlıda Yunan Bayrağı Var Anno Domini 1257 Moduna Bakmanı Öneririm Bunun İçin Ve Daha Çok İl Ekleseydin Güzel Olurdu Benim İlk İzlenimlerim Bunlar Oynadıkça Görücez Nasıl Olduğunu Uzun Oldu Biraz Ama Düzeltilmeli Bu Hatalar

hocam ben sadece realist oldum yorumumda alınacak birşey yok yani üzdüysem kusura bakma ama söylediklerim boşa emek harcama diye ayrıca kendim mod yaptığımı iddia etmedim bu iş hakkında bilgiye sahip değilim modun özgün lakin tüfek kullanımı güzel değil haritada nativeden haydutların felan olması atmosferi mahvediyor ayrıca modu oynarken bir yunan askerinin kafası aynı mustafa kemalin kafası olmuş böyle ayrıntılaro eleştirmek ve belirtmek benim görevim bu moda övgü yağdırmak diğer modlara haksızlık olur bence  http://hizliresim.com/3AodRj

resad12 said:
hocam ben sadece realist oldum yorumumda alınacak birşey yok yani üzdüysem kusura bakma ama söylediklerim boşa emek harcama diye ayrıca kendim mod yaptığımı iddia etmedim bu iş hakkında bilgiye sahip değilim modun özgün lakin tüfek kullanımı güzel değil haritada nativeden haydutların felan olması atmosferi mahvediyor ayrıca modu oynarken bir yunan askerinin kafası aynı mustafa kemalin kafası olmuş böyle ayrıntılaro eleştirmek ve belirtmek benim görevim bu moda övgü yağdırmak diğer modlara haksızlık olur bence  http://hizliresim.com/3AodRj
kardeşim Atatürk'ün Kafası değil o Yüz Stillerinde O bulunmakta Yüz Stillerinde bulunduğu için o yüzü karışık herkez kullanabilir Özel karakter için ayrı bir yüz ayarlama diye birşey yoktur Mount Blade Warband'da Mod Yapımında

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom