[WB][SP]Kardeşlerin Katli Modu| V2 Çıktı!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ellerine sağlık indiriyorum. Uzun zamandır böyle birşey bekliyordum (Sadece Native İtemleri) Selçuklu'dan sıkılmıştım. Güzel olmuş. Ama köylerden 4 asker işi olmamış. Text dosyalarından oynarken değiştireceğim onu.

Rєis said:
Ellerine sağlık indiriyorum. Uzun zamandır böyle birşey bekliyordum (Sadece Native İtemleri) Selçuklu'dan sıkılmıştım. Güzel olmuş. Ama köylerden 4 asker işi olmamış. Text dosyalarından oynarken değiştireceğim onu.
eyvallah saol eleştirin için  :grin:

ChevalierEren said:
Rєis said:
eyvallah saol eleştirin için  :grin:
Sonradan vazgeçtim değiştirmedim. Osmanlı'nın köyü çok zaten :party:

safevi ordusunda hiç yaya bulunmaması lazım göçebe türkmen atlıları olmalılar zira şah ismail döneminde hepsi göçebe ve süvariydi orudunun birde safevi ordusunun zırhlarının bulundukları döneme ait olması daha iyi olur safevi askerlerinin kızıl börk gimesi lazım

Oyun ikizleri kanalına teşekkür ederim. Dostumuz modumuzun tanıtımını yapmış. Teşkkürler...

Bu arada çok acı ama gerçek, modun modul sistem dosyası bilgisayarıma bulaşan virüs neticesinde silindi bundan dolayı v2yi çıkaramıcam. :/

Güzel görünüyor, modül için canını sıkma, vaktin varsa baştan başlayabilirsin, forumda pek çok osp var tek yapman gereken aramak ve oyuna aktarmak sanırım senin tarihini ele alan bir mod da yok gayet güzel mod bir mod çıkarabilirsin, başarılar.

CavalryMan said:
Güzel görünüyor, modül için canını sıkma, vaktin varsa baştan başlayabilirsin, forumda pek çok osp var tek yapman gereken aramak ve oyuna aktarmak sanırım senin tarihini ele alan bir mod da yok gayet güzel mod bir mod çıkarabilirsin, başarılar.
Saol, eğer üşenmezsem 1 hafta sonra tekrardan başlıcam çalışmalara.

@TürkçüBeğ
o benimle kaynaklı olan bir şey değil. yeni şehir eklediğimde aynı sahne  objelerinin üstüne geçtiği için kaymalar oluyor.

@Sir Rivenal
safeviler güçlü falan deil, askerlerin güçleri aynı. hatta son seviye Osmanlı ordusuyla safevileri yenebilirsiniz. zırhları daha iyi çünkü.
O kralların yüzlerini değiştirmeyi denedim ama mahalesef modül sistemde hata veriyodu  :grin: o şekilde yapmak zorunda kaldım

Potansiyel güç olarak krallık sıralaması:
Osmanlı
Macaristan
safevi-memlük- Lehistan
moskova knezliği
ve diğer avrupa krallıkları

@Mirachann saol teşekkür ederim

Görünce gerçekten çok mutlu oldum, Samed abime teşekkür ederim modumu yükleyip tanıttığı için.

Videonun yorumlarını okurken gördüm  :grin:
daha TweakMbyi bilmeyen bazı arkadaşlar saltanatı selçuklu = kardeşlerin katli gibi yorumlar atmışlar. onlarada burdan selam çakıyorum :grin: Aferin müptelalar sizi çok şey biliyorsunuz mod yapımı hakkında

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom