DIRECTX 12

Oyunda Dırectx 12 desteği istermisiniz?

• EVET

Votes: 32 58.2%
  • HAYIR

Votes: 23 41.8%

• Total voters
    55

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar Dırectx 12 desteği sayesinde oyunumuzda ciddi anlamda performans artışı olacağını düşünüyorum.Ayrıca bu özellik belkide oyunun daha iyi grafiklere sahip olmasını sağlayacaktır.Son olarak bu özellik muazzam büyüklükte savaşlar yapmamızı sağlar diye düşünüyorum.

Dırectx 12 desteği sağlayan ekran kartları yelpazesi dar değil.Bir çok ekran kartı bu desteğe sahip diye biliyorum.Daha çok yaygınlaşması zaman alabilir ama şimdiden bu destek oyunlara sağlanabilir.

Faredevriii said:
Taleworlds şirketinin politikasına ters bu adamlar olabildiğinde düşük sistemli bilgisayarda açsın oyunu diye uğraşıyor
+1
Ben de DirectX12 falan istemiyorum. Düşük sistemli bilgisayarlar da açabilmeli oyunu. Benim ekran kartına verecek param yok.

Cacık said:
Faredevriii said:
Taleworlds şirketinin politikasına ters bu adamlar olabildiğinde düşük sistemli bilgisayarda açsın oyunu diye uğraşıyor
+1
Ben de DirectX12 falan istemiyorum. Düşük sistemli bilgisayarlar da açabilmeli oyunu. Benim ekran kartına verecek param yok.
+1 10 yıldır aynı pc yi kullanıyorum daha dx10 u açamıyo :/

senin fikrine katılıyorum çok daha iyi grafikler gelebilir ama sen demişsinki Directx12 desteği gelirse performans artışı sağlayabiliriz demişsin ama bir sorum var Directx12'nin gelmesiyle birlikte grafiklerde yükselir bu yüzden artıştan çok düşüş yaşananacağına inanıyorum ((yanlış anlamayın yorumumu :smile: konuyu açan arkadaşımın fikri zaten çok mantıklı aşağıdada dendiği gibi çok fazla talep gelirse yetkililerin bu konuyla ilgileneceği çok belli ben sadece bu soruya takıldım  :party: )))

Back
Top Bottom