Soru-Yanıt Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
:lol: Yok canım o kadar yetkili değiliz. Sadece bölümümüzdeki tüm iletileri düzenleyip, taşıyabiliyoruz. Birde konu taşıma birleştirme işlemleri falan.

CavalryMan said:
Kardeş ban atabiliyonuz mu
Alt forum moderatorleri sadece kendi konularinda duzenleme, kilitleme yetkilerine sahipler. Moderasyonla baglari bulunmadigi icin ceza yetkisine sahip degiller.  Moderasyon islemlerleri icin bolum moderatoru ile iletisime gecmelisiniz.

Açıp bakmadım da, galiba haritanın en batılarında, Budin'in aşağısındaki nehrin yakınlarındaydı.

Soruları illa yapımcıların cevaplaması şart mı? Yoksa bilen cevaplasın mı? Ona göre davranayım bir dahaki sefer.

merhaba arkadaşlar size bir soru soracağım ben Osmanlı senaryosu v.25 kurdum önceden istanbul da yeniçeri ocağı vardı bende istanbul'u fethet'dim belki benimde yeniçeri ocağım olur diye :grin: istnabul'u fethet dikten sonra git'di neden acaba onu geri getirebilirmiyiz şimdiden teşekkür ederim

sırf asker alabilmek için osmanlıyla savaşamıyorum :grin: keşke gitmese ama onlara özel sonuçta.
Bende bazı birimler gözükmüyor.Kılıçlar,zırhlar,miğferler bazıları simsiyah gözüküüyor yeniçerilerin kalkanıda turuncu gözüküyor.

lasth said:
sırf asker alabilmek için osmanlıyla savaşamıyorum :grin: keşke gitmese ama onlara özel sonuçta.
Bende bazı birimler gözükmüyor.Kılıçlar,zırhlar,miğferler bazıları simsiyah gözüküüyor yeniçerilerin kalkanıda turuncu gözüküyor.
Evet, delilerin başlığı falan da öyle. tam anlamadım ama sanırım kaplamalar kaymış bir yerde.

Modellerin kaplamalarında tek bir sıkıntı yok. Cheatmenude 50 defa test etmişimdir. Onun sebebi oyunun kaplamaları geç yüklemesi yada fazla yükten dolayi yükleyememesi.

Rehber konusundaki Deli troop'una bakın isterseniz, o ss'leri güncelleme çıkmadan önceki gün çektim.

Deli Kurt said:
Modellerin kaplamalarında tek bir sıkıntı yok. Cheatmenude 50 defa test etmişimdir. Onun sebebi oyunun kaplamaları geç yüklemesi yada fazla yükten dolayi yükleyememesi.
Anladım, ben de düşünüyordum kaç versiyondur sıkıntılı kaplamalar diye. Ayarları iyice düşürsek düzelir mi?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom