The Witcher 3 : Wild Hunt

Users who are viewing this thread

Her gördüğün yeri trollemek zorunda mısın be abi? Adam sırf konusunu ben açtığım için yaptı bu yorumu. Yoksa The Witcher serisi ile alakası yok, kâale almayın efenim.

Dostlar geçenlerde olan indirimden faydalanıp bende Witcher 2 aldım. Oyun henüz bugün indi fakat oyunu açamıyorum. Simgeye tıkladıktan sonra launcher geliyor,oyunu çalıştır diyorum,oyunun simgesi olan şu kafa resmi geliyor ve tekrardan launcher karşıma çıkıyor.Defalarca denedim aynı sonuç :sad: Bilen biri yardım edebilir mi ?
EDİT: Gençler böyle saçma bişey yok nette biraz araştırdım aynı sorun korsan kullanıcılarda var. PC'ye reset attım,oyun dosyalarını doğruladım yine aynı :roll:

Benzer sorun mountblade4ever'a da oluyordu, Steam'den dosyaları onardı ve düzeldi. Hiç bir fikrim yok ama sen de onarmayı dene istersen.

Şuan mobilim PC'ye geçtiğimde tekrar deneyeceğim.
EDİT: Tekrar denedim yine olmadı. Yok böyle saçmalık ya orjinal aldığım halde korsan kullanıcılarla aynı sorunu yaşıyorum.

Envantere girip onları üstteki boşluklara yerleştir, sonra oynarken ctrl'ye basıp değiştirirsin.

Erudito said:
Envantere girip onları üstteki boşluklara yerleştir, sonra oynarken ctrl'ye basıp değiştirirsin.
Ceplere bende koydum silahları ama kullanamıyorum işte.CTRL'ye basıp seçiyorum ama elime gelmiyor hançer falan.Nasıl fırlatacağım

Back
Top Bottom