Mount And Blade'ye ilk başladığınızdaki izleniminiz.

Users who are viewing this thread

Dylle

Knight
Evet arkadaşlar şu şekilde yazın

1-(Seri ismi örn. Warband, With fire And Sword gibi.)
2-İzleniminiz
3-İlk oynadığınız mod ve izleniminiz

1-İlk Warband'ı oynadım
2-Karakter yaratma ekranını görünce mest olmuştum :d İşte beklediğim oyun dedim
3-Osmanlı moduydu. Hiç zevk alamamıştım Kalradya'da osmanlı'nın olmasını mantıklı bulmamıştım.

1-ilk serisiydi Mount & Blade'in
2-Oyundan bir şey anlamamıştım TR yamayı bulana kadar. İngiliççem pek iyi değildi. Bilip bilmeden köyleri yağmalıyordum 24 kişilik bir düsman orduyla muharebeye girdim elimdede uzun sopa var her neyse çiftçilerim zorla olsada yendi adamları zırhlı adamlara vuruyorum vuruyorum sopayla ölmüyor kardeşim son anda uyandımda yerdeki kılıçla yendim Lordu oyunu bilmediğim zaman çok zevk vermisti bana. Her zaman oynayacağım bir oyun demiştim :grin:
3-Native en güzeli.

-mobil-

SpartacuSsS said:
1-ilk serisiydi Mount & Blade'in
2-Oyundan bir şey anlamamıştım TR yamayı bulana kadar. İngiliççem pek iyi değildi. Bilip bilmeden köyleri yağmalıyordum 24 kişilik bir düsman orduyla muharebeye girdim elimdede uzun sopa var her neyse çiftçilerim zorla olsada yendi adamları zırhlı adamlara vuruyorum vuruyorum sopayla ölmüyor kardeşim son anda uyandımda yerdeki kılıçla yendim Lordu oyunu bilmediğim zaman çok zevk vermisti bana. Her zaman oynayacağım bir oyun demiştim :grin:
3-Native en güzeli.

-mobil-
Teşekkürler ilginçmiş. :grin:

1-With Fire and Sword
2-Oyunun müzikleri çok hoşuma gitmişti,aynı zamanda grafikleri ve demircide kendine özel zırh yaptırma olayı ile bu oyunda tanıştım.
3-Kengeki Gaiden-Gerçekten iyi kurgulanmış bir mod,uzak doğu havasını hissettiriyor.

Ecdad-ı Osmanlı said:
1-With Fire and Sword
2-Oyunun müzikleri çok hoşuma gitmişti,aynı zamanda grafikleri ve demircide kendine özel zırh yatırma olayı ile bu oyunda tanıştım.
3-Kengeki Gaiden-Gerçekten iyi kurgulanmış bir mod,uzak doğu havasını hissettiriyor.
Sağol yorumun için (eh fırsattan istifade bende şu kengeki gaiden'i bir deneyeyim. Eğer isterseniz gekokujoda güzel bir moddur)

Eren Seçgin said:
1-) Warband
2-) Uzun zamandır böyle bir oyun arıyordum. Delikli demirden bir hayli sıkılmıştım . Bunu görünce çok sevdim :smile:
3-) Osmanlı Senaryosu Modu . Her ne kadar Kalradya`da geçiyor olsa bile yine de modu çok sevmiştim :smile:
Güzel :grin:
1-İlk Aynı Oyunu Oynamışız
2-Aynı hissiyat :grin:
3-Aynı mod fakat farklı hissiyat :grin:

1 - Warband
2 - Hana ilk girdiğimde bundukla karşılaşmıştım ve bunduk u alınca yanında 5-6 adamıyla birlikte geldiğini düşündüğüm için almıştım ( o zamandan beridir en sevdiğim npc bunduk, her şeyin en iyisini hep bunduğa veriyorum :grin: )
3 - Kto ilk başlarda çok sevmişti fakat sonradan sıkıcılaşmıştı  :lol:

Çâler-i Cedd said:
1 - Warband
2 - Hana ilk girdiğimde bundukla karşılaşmıştım ve bunduk u alınca yanında 5-6 adamıyla birlikte geldiğini düşündüğüm için almıştım ( o zamandan beridir en sevdiğim npc bunduk, her şeyin en iyisini hep bunduğa veriyorum :grin: )
3 - Kto ilk başlarda çok sevmişti fakat sonradan sıkıcılaşmıştı  :lol:
Güzel sağol :grin: Bunduk Eyi (iyi) adam :grin:

1- Warband
2- Çok iyi oyun hemde çok gerçekçi demiştim.
3- Evlat modunun ilk versionunu oynamıştım çok iyiydi ama sonraları sıkılmıştım.

Mirachann said:
1- Warband
2- Çok iyi oyun hemde çok gerçekçi demiştim.
3- Evlat modunun ilk versionunu oynamıştım çok iyiydi ama sonraları sıkılmıştım.
Sağol. Evlat'ın yeni versiyonu ama daha iyi eskisinden daha çok özellik var :grin:

El-Haris said:
1-Warband.
2-Oyunu çözmem 1 saat kadar almıştı sonra zaten alıştım sevdim hoşuma gitti savaşlar özellikle şimdide buradayız.
3-Osmanlı Modu.Çok Sevmiştim diyebilirim.

:grin: Osmanlı modu herkesin ilk moduymuş :grin:. Güzel teşekkürler

1)Warband
2)Başladığımda deniz yağmacıları hep saldırıp yenerdi, en güçlü şey onlar sanır hep kaçardım. Yoldaş olarak Bunduk Borcha ordunuzdan ayrılmak istiyorum demişti. Sinirlenip kalması icin ikna etmis kıyafetlerini çıkartıp yollamıştım. Çıplak çıplak hanlarda karşıma çıkıyordu :grin:
3)Osmanlı Senaryosu v1: Bir sitede en iyi 5 warband modu listesinde görüp indirmiştim. Gerçek harita olmasını çok sevmiştim. 1-2 ay tek onu oynadim.

Back
Top Bottom