Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
n2YLva.png

Önemli Not: Oyunun resmi veya resmi olmayan bir çıkış tarihi henüz yoktur.

Bannerlord hakkında güncel bilgilere erişmek için lütfen Bannerlord Bilgi Konusuna bakınız.​

Oyunun henüz bitmediğini göz önünde tutmak lazım. Zaten dövüşü öyle çok fazla gostermemişler sanırım tam oturmamış daha.

3 yıl sonunda bu kadarcık video görmek bana biraz koydu yalnız. Twitch yayınında oynanışını bekliyorum açıkçası.

3 ileti

Umarım o kadar hızlanmamıştır. Grafik konusunda katılıyorum, çok farklı göründü gözüme, yayınlanan görüntülerden oldukça farklı gibi geldi. Ayrıca kuşatma silahları belirli bir duruma göre artıyordur umarım yoksa videoda yalnızca 1 mancınık var (kuşatma kulesi vs ayrı tutuyorum) Yalnız crafting-isimlendirme ve masa oyunlarını hiç beklemiyordum, umarım düzgün işler oyunda.

argon45 said:
Umarım o kadar hızlanmamıştır. Grafik konusunda katılıyorum, çok farklı göründü gözüme, yayınlanan görüntülerden oldukça farklı gibi geldi. Ayrıca kuşatma silahları belirli bir duruma göre artıyordur umarım yoksa videoda yalnızca 1 mancınık var (kuşatma kulesi vs ayrı tutuyorum) Yalnız crafting-isimlendirme ve masa oyunlarını hiç beklemiyordum, umarım düzgün işler oyunda.

Evet evet haklısın o konuda bence de 1'den fazla kuşatma silahı bulabilmeli. Yoksa düşmanın nereden geleceği belli olduğu için orayı savunuyoruz. Bu da çok anlamsız ve tahmin edilebilir.

Mevsimler harika. Sonunda kuşatma zevkli olacak. Oyun masasının dizaynı güzel ama grafikleri rezalet hele bardak yuvarlak bile değil ayrıca oyunlar da hiç tanıdık değil :sad: Kılıç yaratma bölümü çok güzel olmuş. Replay videos bölümü bence konulmasaymış iyiymiş.

argon45 said:
1.30daki adamların hızı, oyunun hızlandığını gösteriyor gibi, tabi bunları arttırıp azaltmak adamların ellerinde. Şu silah isimlendirme olayı falan güzelmiş bu arada. :grin:

Grafikler ekran görüntülerinden biraz farklı, umarım daha iyi hale getirilir. Mevsimler-crafting-masa oyunları-kuşatma silahları ve animasyonlar çok iyi göründü yalnız savaş sahneleri pek gelişmemiş gibi. Ayrıca gerisinin de gelmesi gerektiğini düşünüyorum; bu kadarcık yetmez!

colombos said:
Mevsimler harika. Sonunda kuşatma zevkli olacak. Oyun masasının dizaynı güzel ama grafikleri rezalet hele bardak yuvarlak bile değil ayrıca oyunlar da hiç tanıdık değil :sad: Kılıç yaratma bölümü çok güzel olmuş. Replay videos bölümü bence konulmasaymış iyiymiş.

colombos said:
colombos said:

Olmayan bir kültürün elbette bu dünyada bulunmayan bir oyunu olur fikrimce.
Ayrıca o masa oyunu için mp turnuva bile yapılabilir,

Bende Bannerlord için için oldukça heyecanlıyım fakat mükemmel tarzı yorumlar için daha erken bence.Umarım başka bilgilerde alabiliriz.Ayrıca bu yorumum benim şahsi düşüncem.Bannerlord için mükemmel diye yorum yapan arkadaşlar onların düşüncelerine saygı duymadığımı düşünmesin.

Bakalım savaş sistemi nasıl değiştirmişler mi taktikler geliştirilmiş mi kafamdaki sorular Bu oyun beklediğimize değecek.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom