İleri Düzey Warband Rehberi

Users who are viewing this thread

cesur156 said:
S.a arkadaşlar Mount and Blade Warband'ta şehir meydanında veya savaçta atın yürüyüş sesi ve bazende birine saldırırken kılıç sesi felan çıkmıyor nasıl düzelir???

Seçenekler Menüsünden Oyun Seslerini (Müzik Seslerinin Altındaki Diğeri) Efekt Seslerini Açmayı Deneyebilirsin.

Burada Sorsan Daha Doğru Olurdu,  :arrow:  https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,108344.0.html
Belki Ondan Daha Doğru Bir Yerde Vardır. Ama Bu Konuyla Alakasız Bir Soru Bu.

BEYLER KARAKTER İHRAÇ ET YAPIYORUM AMA DOSYA MOUNT AND BLADE WARBAND KLASÖRÜNDEKİ KARAKTERLER BÖLÜMÜNE GELMİYOR (ESKİDEN GELİYORDU) NEYSE FİLES DEN İHRAKÇ ETTİĞİM KARAKTERİ BULUYORUM AYARLARI YAPIYORUM FALAN BU SEFER ÇIKARKEN KAYDEDERKEN NEREYE KAYDEDECEĞİMİ SORUYORUM MOUNTD AND BLADE WARBAND KARAKTERLER BÖLÜMÜNE KAYDEDİYORUM HERŞEYİ ONAYLIYORUM AMA OYUNDA İTHAL ETE BASTIĞIMDA YAPTIĞIM AYARLAR OYUNA GEÇMİYOR NE YAPMAM LAZIMM

Guy Fawkes said:

Selam millet."İleri Düzey Warband Rehberi" adında yeni bir video serisine başladım.Fakat video tüm topluluk tarafından takip edilebilsin diye İngilizce çektim.Her birliğin detaylı tekniklerine kadar bir çok video daha yapmayı düşünüyorum.Takipte kalın!

Bölümler:

1- Double Left Swing (Spam)
2- Pressure
3- Outrange
4- Spearman
5- Random Hit

Guy Fawkes
  Guy Fawkes
  GuyFawkes_MBW
  GuyFawkes92
  NapoleonBonaparte92

Çok güzel çalışma, hele ki bu oyun daha çok gelişsin diye ona buna önerip satın alan bir adam için gerçekten çok minnettarım size. Bu oyunu bu şekilde daha çok kitleye yöneltmek ve daha fazla oyuncuya yöneltmek bizlerin ellerinde şu saatten sonra zira Bannerlord'un çıkacağı yok  :grin:

Back
Top Bottom