Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Users who are viewing this thread

Biz izliyoruz. Demek ki kararı veren reyting, tık sayısı vb. için doğru vermiş.

Hayat bunlara güzel bee, asgari ücretten dahi kesilen vergilerimizle finanse edilip kampa gider çılgınlar gibi sevişirler, bizde asgari ücretle geçim derdi çekeriz.

Birader sevişsinler, sevişmesinler diyen mi var? Diğer gençler gibi ev boş oldu mu sevişsinler çılgınlar gibi. Ama benim paramla kampa gidip seviştiler mi zoruma gidiyor, gitmesin mi?

Sevişsinler canım, 5 erkek 1 kadın, hepsi sporcu, enteresan bir gangbang olmuş. Daha doğrusu bunlar sırayla yapmışlardır o yüzden gangbang sayılmaz.

Ama hepsinin lisansı iptal edilmeli, bir daha da sporlarını özelde yapmaları sağlanmalı.

Bütün ülkeyi resmi olarak temsil eden devlet görevlisi ünvanına sahip kişiler için böyle bir şeyin ifşa olması yeterli. Seks kasedi çıkmış milletvekilinden farkı yok.

tamam da seks kasedi cikan milletvekillerinin karisini aldatirken falan cikiyo. ben bunlarin evli oldugunu sanmiyorum. yanlis ya da ayip bisi yaptiklari yok, bi kere de bizim cool sporcumuz olmasin mi ya. ne guzel iste gangbang bile yapiyolar ne kadar batili dedirtsinler.

Resimleri görünce okkalı bir oha çektim.

Neden demiyorum, ama dünyada böyle bir an yaşamak isteyen bir milyar insan var, eminim

Yine de olmaması gereken bir şey. Diskalifiye falan olur mu olur diyorum

Back
Top Bottom