Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Users who are viewing this thread

Forneus said:
babymetale383a1e382aee38384e3838d.jpg

Mhp ye tam destek japonyada.

Forneus said:

Baby Metal değil mi bu ya?

hobeto13 said:
Arkadaş aşmış piyanoyu. Burada gördüğümüz parça The Embodiment of Scarlet Devil adlı oyunda kullanılan U.N Owen Was Her? adlı parça ancak piyano ile haşır neşir olan kişilerin Death Waltz diye bildikleri bir parça aynı zamanda. Normal bir insanın (10 parmakla) çalması mümkün olmadığı için parça bilgisayar ile üretilmiş. Bu arkadaş da orijinal versiyonunu cover haline getirmeyi başarmış. Tabi her ne kadar temel melodiyi çalsa da oldukça zor bir şey olduğunu adamın hareketlerinden anlayabilirsiniz. Özellikle son hareketlerine dikkat edin. Bir de ne yapmak istediğini göstermek için parçanın orjinalini de koyayım buraya:

[

Bu imkansız parçaların arasında en sevdiğim Night of Nights. 1.1 milyon notalık versiyonu da var da bu hali daha anlaşılabilir.

Tenzō said:
Bu imkansız parçaların arasında en sevdiğim Night of Nights. 1.1 milyon notalık versiyonu da var da bu hali daha anlaşılabilir.

Bu da yine bir cover Night of Nights'ın. Ancak bu biraz daha melodik olduğu için fazla zorlanmamış sanki. Ama bunu da dinlerdim, sağlam parçalar.  :smile:

Deli Paşa said:
11070264_10153348734224376_4311211173650893459_n.jpg

Biji Atsız :lol: :lol:
Ey Recep Tayyip Erdoğan! Ey gayet yüce,
Türkler baş vekili muhterem duçe!
Duydum ki, yelkenleri edip de fora
Gelecekmiş orduların rojovaya.
Buyursunlar... Bizim için savaş düğündür;
Din Arab'ın, hukuk sizin, harp kürtlüğündür.
Açlar nasıl bir istekle koşarsa aşa
Kürt eri de öyle gider kanlı savaşa.
Hem karadan, hem dağdan ordular indir!
Çarpışalım, en doğru söz keleşlerindir!
Kalem, fırça, mermer nedir? Birer oyuncak!
Şaheserler molotoflarla yazılır ancak!

Yeni uyarladım.  :lol:

Bazen alt bölümlerde aradığım oluyor.

http://onedio.com/haber/sinema-tarihinin-izlendigi-sirada-en-cok-durdurulan-goz-belertici-sahneleri-537291

Back
Top Bottom