Mount&Blade Kutulu Versiyonu

Users who are viewing this thread

[TR] ActiveX

Merhaba arkadaşlar;

Mount&Blade Kutulu Versiyonunu bulamadım. Aralgame'de toplu satılıyor. Toplu satılınca ne farkı oluyor?

D&R da Kutulu Vardı Galiba Ama Tüm Mount Blade Oyunları İçinde, Fiyatıda Uygun 20 Tl Civarı.

SipahiYusuf said:
D&R da Kutulu Vardı Galiba Ama Tüm Mount Blade Oyunları İçinde, Fiyatıda Uygun 20 Tl Civarı.

Paket alınca ne gibi fark oluyor? Oyunun kutusu mesela?

Tam Bilmiyorum.Hepsi Kutulu Şekilde Veriliyo Sanırsam Yada Başka Türlü.Kutulu Bulamazsanda SMS İlede Alabilirsin.
Edit:Warbandı SMS İle Alabilirsin Normalinı Alamazsın.

SipahiYusuf said:
Tam Bilmiyorum.Hepsi Kutulu Şekilde Veriliyo Sanırsam Yada Başka Türlü.Kutulu Bulamazsanda SMS İlede Alabilirsin.
Edit:Warbandı SMS İle Alabilirsin Normalinı Alamazsın.

Arşivciyim ben :grin: O yüzden kutulu arıyorum yoksa Steam'da 5 TL :grin:

O Zaman İşin Zor Mount Bladei Zor Bulursun  :grin: En İyisi Sen Steamdan Al

SipahiYusuf said:
O Zaman İşin Zor Mount Bladei Zor Bulursun  :grin: En İyisi Sen Steamdan Al

Aynen olmazsa öyle alacağım :smile: Yardımın için sağ ol dostum :grin:

Geçen MediaMarkt da mount&blade (ilk oyun) + warband + fire&sword + napolyon savaşları + viking conquest = 30 tl
çevrende  MediaMarkt  varsa kaçırma bence

Çok güzel kutulusu.İçinden warband haritası çıkıyor birde warband ile ateş ve kılıç kullanma klavuzu.  :party:

Afa Potter said:
Geçen MediaMarkt da mount&blade (ilk oyun) + warband + fire&sword + napolyon savaşları + viking conquest = 30 tl
çevrende  MediaMarkt  varsa kaçırma bence

O aralgame'de de var fakat toplu alınca ne gibi değişiklikler oluyor?

Afa Potter said:
Değişiklik yok, bütün Taleworlds ürünlerini 30 tl ye kapatmış oluyorsun :smile:

Kutuları felan değişik gelmiyor mu? Mesela hepsi bir kutuda? Ve o pakette bir M&B ürünü eksik.

Afa Potter said:
Aynı paketten mi bahsediyoruz, bilmiyorum :smile: Şehrimdeki MediaMarkt'da Viking Conquest de içeriğe dahil.

Araldakinden bahsediyorum :smile:

Back
Top Bottom