Mount And Blade Konsola(ps3,ps4,xbox...) çıkacak mı ?

Users who are viewing this thread

turkoali9

Recruit
Merhaba arkadaşlar bir sorum başlıkta belirttiğim gibi mount blade in ps3 e özellikle oyun çıkarma ile ilgili haber veya bildiğiniz bazı şeyler var mı ?

Emrehan said:
turkoali9 said:
Merhaba arkadaşlar bir sorum başlıkta belirttiğim gibi mount blade in ps3 e özellikle oyun çıkarma ile ilgili haber veya bildiğiniz bazı şeyler var mı ?
Xbox için bir aralar çalışmalar olmuştu, ama tamamlanmadı bildiğim kadarıyla. Nvidia Shield için var, sonraki oyun (Bannerlord) her ne kadar bilgisayara odaklı olarak geliştiriliyor olsa da ileride bir gün konsola da gelebilir. Ki ona daha çok var, önce PC'ye çıkmasını beklemek lazım.
Bannerlord için konsola çıkacak diye söylentiler duydum,çıkar mı çıkar.
teknoyun
turuncu levye
teknoseyir

Aslında diğer oyunlar içinde bir şans var.Ama düşük.Çıksa çıksa Bannerlord çıkar (en azından şimdilik).

PS3 ve Xbox 360'a çıkacağını zannetmiyorum. Bence Bannerlord, ilk önce PC'ye aradan zaman geçtikten sonra da yeni nesil konsollara gelecektir. Konuyu hortlatmış oldum biraz ama olsun  :lol:

Bannerlord 2017'de PC için çıkarsa konsola 2022 - 2024 arasında anca çıkar dostum sen ümidi kes bence. 2012'de duyurulan oyunun piyasaya çıkması 4 - 5 yıl sürüyorsa fiyyyufuyt.

Back
Top Bottom