Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

Hangi modları daha kaliteli buluyorsunuz?

• Yerli Modlar

Votes: 45 24.1%
  • Değişiyor

Votes: 84 44.9%
  • Yabancı Modlar

Votes: 58 31.0%

• Total voters
    187

Users who are viewing this thread

dragos said:
profenix said:
Hun said:
Elinde saltanat-ı selçuklunun modül sistemi olması gerek yoksa native 'e dönüşür oyun sadece diplomasi eklemiş olursun, ki kolayda değil yapması.
Peki benim bir modum var (modül sistemle yaptığım) buna nasıl eklerim diplomasiyi?Ve freelancerda eklemek istiyorum.

Freelancer şurada var http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,329065.0.html
Teşekkürler bi de diplomasiyi bulsam iyi olacak :grin:

Mod yapmak için gerekli bir program. Oyunda txt'den eklenmesi imkansıza yakın olan özellikleri eklememizi sağlıyor. Yani txt editor gibi birşey.

Dragon Caliph said:
Bu saçma olmuş. O zaman mod konuları ne işe yarar. Başlıığı konusu olmayan modlarla ilgi soru ve cevap olarak değiştirirsen daha iyi olur.
Anno domini gibi modlarla ilgili soru sormak isteyen sence ne yapmalı peki ?

bhdr28 said:
Dragon Caliph said:
Bu saçma olmuş. O zaman mod konuları ne işe yarar. Başlıığı konusu olmayan modlarla ilgi soru ve cevap olarak değiştirirsen daha iyi olur.
Anno domini gibi modlarla ilgili soru sormak isteyen sence ne yapmalı peki ?
Sakin ol rambo AD 1257 nin kendi mod konusu var yazamayacak kadar acizmisin.

Dragon Caliph said:
Başlıkta yanlışlık var onu diyiyorum.

Konusu olan modlar hakkında da konuşulabilir, birçok mod konusu ve yapımcısı pasif durumda çünkü.

AD 1257'de krallık kültürü seçme var mı ? Din seçme varda bu din seçimi askerlerimizin türünü falan etkiliyor mu ? Mesela krallık kurdum diyelim. Türk-Moğol kültüründe olmasını nasıl sağlarım ?

Merhaba Arkadaşlar L'aigle diye bir mod indirdim ancak herhangi bir şehrin meydanına girince pc kapanıyor.Sonra mount and blade 'ye giremedim hata veriyor bir kere indirdim yine hata verdi ne yapmalıyım ? lütfen yardım edin
şuan zaten 2 modun içerisindeyim acil yetiştirmem lazım :sad:  :facepalm:

bhdr28 said:
rise of khergit modunun linkleri kırık o moda nasıl ulaşabilirim

Mod kurulu olan birisi varsa upload edebilir veya mod sahiplerine ulaşmayı deneyebilirsin.

Merhaba Arkadaşlar L'aigle diye bir mod indirdim ancak herhangi bir şehrin meydanına girince pc kapanıyor.Sonra mount and blade 'ye giremedim hata veriyor bir kere indirdim yine hata verdi ne yapmalıyım ? lütfen yardım edin
şuan zaten 2 modun içerisindeyim acil yetiştirmem lazım
:sad: :sad:

Trajıkomik bir olay.Hatayı daha ayrıntılı şekilde söylersen yardımcı olurum.Burada kimse  müneccim değil malesef

Back
Top Bottom