Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu

Hangi modları daha kaliteli buluyorsunuz?

• Yerli Modlar

Votes: 45 24.1%
  • Değişiyor

Votes: 84 44.9%
  • Yabancı Modlar

Votes: 58 31.0%

• Total voters
    187

Users who are viewing this thread

Manascı said:
İki modu nasıl tek bir çatı altında birleştirebilirim örneğin diplomacy ve geliştirilmiş taktik modunu aynı anda kullanmak istiyorum
ModMerger diye bir olay var. Mod yapımcıları bazen modlarını ModMerger kodu olarak paylaşıyor ve böylece moduna dahil edebiliyorsun. Tabii nasıl çalıştığını ben de bilmiyorum. Araştırman gerek.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,320834.0.html

Tweakmb ile Native Seneryosunda okul inşa edildiğinde ilişki artışı değişkenini düzenleyebiliyorum fakat diplomacy modülü seçildiğinde bu seçenek kapalı oluyor, varsayılan olarak ilişki artışı değişkeni değeri ''1'' bunu hangi kodları değiştirerek ''2'' yapabilirim, diplomacy mod ile köyden alınan vergiyi yüksek seviyelere getirdiğimde kalıcı bir ilişki düşüşünü engelllemek için bu yola başvuracağım ek olarak mahkum kulesi inşa edildiğinde lordun kaçma ihtimalini sıfıra düşürmek istiyorum bir sayfada görmüştüm ancak şimdi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ?

Selamlar zamanında ZomborotReis adlı banlanan bir kullanıcının Osmanlı avrupanın fethi adlı bir modu vardı. Elinde modun kopyası olan discord üzerinden bana ulaşabilirse çok müteşekkir olacağım. Discord CROW#6666

Back
Top Bottom