Poll

Hangi modları daha kaliteli buluyorsunuz?

Yerli Modlar
45 (23.6%)
Değişiyor
85 (44.5%)
Yabancı Modlar
61 (31.9%)

Total Members Voted: 175

Author Topic: Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu  (Read 61398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dracheon

• Master Knight
  • *
  • I can do it. But I'm only human!
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Dracheon
  • VCNWWBM&BWF&S
Re: Modlar Hakkında Soru Cevap Konusu
« Reply #480 on: March 12, 2019, 03:54:04 PM »
oyunu oynarken esc ye basınca çıkan resmin texturesteki adı nedir ?
Birde oyuna farklı çeşitlerde item eklemekistiyorum ne yapcam morgstan olunca editlediğin item ile aynı görüntüde oluyor

kardeşim paint neti aç oyunun texturelerinden main menu, pic, loadscreen, window kısımlarını arat ve aç her türlü resmi bulabilirsin. Unuttaklarım olabilir. morgstan item eklemeni önermem module systemden ekle
Kardeşim module systemi kuramıyorum python 27 olduğu dizini path yazdığım halda with editidle gibi bir  yazı söz konusu değil bu konuda yardım eden olursa onuda yapmayı deneyeceğim
Sürekli yanlış yerlere iletiler atıyorsun.Yapmasana artık.

Yakışıklı Prens

• Regular
  • *
    • YouTube - Ferit Tunçbilek
    • View Profile
  • Faction: Swadian
« Reply #481 on: March 13, 2019, 05:40:22 PM »
oyunu oynarken esc ye basınca çıkan resmin texturesteki adı nedir ?
Birde oyuna farklı çeşitlerde item eklemekistiyorum ne yapcam morgstan olunca editlediğin item ile aynı görüntüde oluyor

kardeşim paint neti aç oyunun texturelerinden main menu, pic, loadscreen, window kısımlarını arat ve aç her türlü resmi bulabilirsin. Unuttaklarım olabilir. morgstan item eklemeni önermem module systemden ekle
Kardeşim module systemi kuramıyorum python 27 olduğu dizini path yazdığım halda with editidle gibi bir  yazı söz konusu değil bu konuda yardım eden olursa onuda yapmayı deneyeceğim
Sürekli yanlış yerlere iletiler atıyorsun.Yapmasana artık.
çok özür dilerim sildim iletiyi :oops: eh birazda acemilik var :wink:
♕ <͙̥͖̞̒̏𝒻͍̤̓̈̏̋͌𝑜̠̌͐𝓃̤̠̬͚̠̠ͦ̋𝓉͓͚̏ͣ ̮̦͉̹ͭ͋̄̆𝓈̳̝͉ͮ̔̔𝓉̩̑𝓎̦̣̔͐̄̈𝓁̾ͯ̿̒𝑒͓̪̑̿͒ = ̉̐̈ "̗͈͖͕̭̈𝓋̣̳ͧͧ𝑒̰̭͆͛𝓇͓̼̺̩𝓉̥͓ͬͪ𝒾̫̮̟͉͊ͫ͒𝒸͍͈̖̇̊𝒶̯̞̠͐͊͛̈𝓁̩͚̑͌ͤ̆-̪̩̗͚̽ͭ𝒶̙̫͕ͯ͒𝓁̫͐͆̚𝒾̞̞̏͑̒ͤ̊𝑔͔͕͍̐ͮͧ𝓃̤̥̆̒: ̙͔̼͎͗ͥͦ ͗ͫ͑𝒾̣̻͇̭𝓃͕͓̭͆̔𝒽̗̻̅̚𝑒̘̾̚𝓇̝͔̑̓𝒾̥̻͕̚𝓉̫̟̙̥̺̘͛; ̮̝̻̬͗͗̈̽" ͉̗̽̏> ̜̐͊͑ <̦̳̦̽̽ͭ𝒻͉ͮ̄𝑜̤̳̹ͧ̌𝓃̞̪̰̓𝓉̹̟̩͗ ̰͍̚𝓈̟̠͇̐𝓉͈͙̙̝ͯ̅͗𝓎͕͚ͣͪ̐𝓁̇̏̓͑ͯ̈̄𝑒̩̯͑ = ̠͖̓ͭ̋ͪ̚ "̩̙̒𝓋̩̥̦͔̞𝑒͔̫̽ͨ𝓇̜͇̜͚̻͆̽𝓉͎̰͕̞̍𝒾̝̮̟͎͒̉𝒸͍̪̫͙̟͎ͣ̆𝒶͚͎͔̌̾𝓁̝̰̬̘̾͆̇-͕̟̯̖̭͗͛𝒶͇̇̈ͫ𝓁̟̭̩͓͌ͪ𝒾͇̙͈̖ͪ͛𝑔͈̭ͬ̓ͧ𝓃̒̇ͬ: ̺̼̥̋̿̓̍ ͓͈̯ͪ̿̐͑𝒾̙̭̻ ̯𝓃̦̯̾̉̈͐�

Dracheon

• Master Knight
  • *
  • I can do it. But I'm only human!
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Dracheon
  • VCNWWBM&BWF&S
« Reply #482 on: March 13, 2019, 05:59:57 PM »
Acemilik değil bilgisizlik.Biraz araştırma yapsan keşke.

Manascı

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Khergit
« Reply #483 on: July 09, 2019, 09:25:46 PM »
İki modu nasıl tek bir çatı altında birleştirebilirim örneğin diplomacy ve geliştirilmiş taktik modunu aynı anda kullanmak istiyorum

erennuman_mb

• Grandmaster Knight
  • *
  • Bannerlord yaz tatilinin başında çıksın pls
    • Skype - skipperreyiz
    • Steam - Aregta
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Reinhard
  • WF&SWBNWVC
« Reply #484 on: July 11, 2019, 08:51:28 AM »
İki modu nasıl tek bir çatı altında birleştirebilirim örneğin diplomacy ve geliştirilmiş taktik modunu aynı anda kullanmak istiyorum
ModMerger diye bir olay var. Mod yapımcıları bazen modlarını ModMerger kodu olarak paylaşıyor ve böylece moduna dahil edebiliyorsun. Tabii nasıl çalıştığını ben de bilmiyorum. Araştırman gerek.
https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,320834.0.html

Manascı

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Khergit
« Reply #485 on: July 11, 2019, 01:13:00 PM »
Tweakmb ile Native Seneryosunda okul inşa edildiğinde ilişki artışı değişkenini düzenleyebiliyorum fakat diplomacy modülü seçildiğinde bu seçenek kapalı oluyor, varsayılan olarak ilişki artışı değişkeni değeri ''1'' bunu hangi kodları değiştirerek ''2'' yapabilirim, diplomacy mod ile köyden alınan vergiyi yüksek seviyelere getirdiğimde kalıcı bir ilişki düşüşünü engelllemek için bu yola başvuracağım ek olarak mahkum kulesi inşa edildiğinde lordun kaçma ihtimalini sıfıra düşürmek istiyorum bir sayfada görmüştüm ancak şimdi bulamıyorum yardımcı olurmusunuz ?