[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

Users who are viewing this thread

Hocam ben hayvansı bir got hayranı olduğumdan :smile: hemen türkçe yamayı kurup modu indirdim (ingilizcem var ama oynamak için yeterli değil.) Ancak gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla modda nedense diyologlar türkçe karakter desteklemiyor. ben diyologs.csv dosyasını değiştirmeye başladım. umarım kısa sürede bitiririm (2 haftaya biter kontrolleriyle vs. ). Bitirnce sana dosyayı ulaştırırım hocam uploadlarsın tekrardan. Başka birşey çıkarsa bildiririm. Şimdilik iyi oyunlar...

lordyurdola said:
Hocam ben hayvansı bir got hayranı olduğumdan :smile: hemen türkçe yamayı kurup modu indirdim (ingilizcem var ama oynamak için yeterli değil.) Ancak gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla modda nedense diyologlar türkçe karakter desteklemiyor. ben diyologs.csv dosyasını değiştirmeye başladım. umarım kısa sürede bitiririm (2 haftaya biter kontrolleriyle vs. ). Bitirnce sana dosyayı ulaştırırım hocam uploadlarsın tekrardan. Başka birşey çıkarsa bildiririm. Şimdilik iyi oyunlar...

Dosyayı utf 8’e çevireyi unutmuşumdur, yarın düzeltip yüklerim. Teşekkürler ilgine.

Rynrise said:
lordyurdola said:

Dosyayı utf 8’e çevireyi unutmuşumdur, yarın düzeltip yüklerim. Teşekkürler ilgine.

Aynen dediğiniz gibiymiş hocam ansi kalmış dosya kodu şimdilik bi sorun gözükmüor ama eşyaları isimleri hala ingilizce ve bazı küük kısımlar hala ingilizce (Lordum yerine My Lord gibi) yardım edebileceğim veya yama için şurayı çevirmek lazım gibisinden bir ihtiyacınız olursa öm atın lütfen yardımcı olayım elimden geldiğince. kolay gelsin iyi forumlar...

Şuan ne kadar ilerlendi çeviride bu arada yardım edebilirim elimden geldiğince ben de çevirebilirim metinleri falan istiyorsanız discorddan ulaşabilirsin Lee Everett #2399 umarım ulaşabilirsin ya da bana cevap verebilirsin çünkü bu modu oynamayı çok istiyorum ve baya zor oluyor İngilizce çevire çevire oynamak o yüzden ben de sana yardım edersem en azından azıcık yardım bile olsa hızlanır  :grin:

Back
Top Bottom