Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Users who are viewing this thread

StJacquesDeLePee

YGS başlığını LYS'ye çevirirler mi diyordum da kapatmışlar. Buradan LYS için not paylaşımları vs. yapabilirsiniz.

Edebiyat için http://www.edebiyatogretmeni.org/lys-edebiyat-icin-altin-bilgiler/ şunu önerebilirim. Ek olarak küçük kitapçıklar vs. yardımcı olur. Cumhuriyet edebiyatına sıkı çalışın dizye tembihlemişti hocamız, onu da söyleyeyim.

Tarih konusunda da küçük notlar filan varsa internette, alırım bi dal.

@Edit: Düzeltme.

Sayısal;
KarStark, Nikola Tesla, Apox, mountblade4ever™, antiatmax, Nihbrin
Sözel;
Hot Sauce, Kayra, -Skywalker-
Eşit Ağırlık;
Coruscant, Yellow Flash, Aenovejo
Dil;
Nautilus, OliverQueen~, lortcush, Fecricus, :3

Dilden girecek olanlar, 80/71 yaptım, konu falan çalışmadım, nadiren denemelere girdim, soruların çoğunluğunu tek bakışta çözdüm, sebebi ise daha öncesinde uzun süre İngilizce forumlarda takılmış olmam, forumlara girdiğimde ilkokul ingilizcesiyle konuşuyordum, adamların yazışmalarını taklit ede ede söktüm gitti, hiç kural falan bilmeden nereye ne gelir ne gelmez anlıyosunuz.

KarStark said:
Sayısaldan girenler sözelden girenler dilden girenler ve tm den girenler olarak editlesek olur mu ilk iletiyi?? Ben sayısaldan giriyorum.

Tamamdır, yaptım. Konuya mesaj yazanlar bölümlerini de eklerlerse mesajına düzenlerim.

Mosin Nagant said:
Coruscant said:
EA gircem.
Ben de BioWare giriyorum.
Linç etmeyin.
:meh: :facepalm:

Bu ne lan ? Pek inandırıcı gelmedi sizce ?
10603386_447672885408718_5235218729692442245_n.jpg

Twitter da #YgsKopyaSkandalı hashtagini açmışlar. Bir bakın.

Gerçek midir bilemem;
CAP7nicXIAADevz.jpg
CAP7hSYWoAA0WaY.jpg

Abi verdiğin hashtaginda kitapçıkların sayfalarını koparmışlar. Öyle paylaşmışlar diye bir yazı okudum.
Bu arada gerçekten arama basitti. İstesem her türlü malzemeyi sokardım öyle.

Coruscant said:
Abi verdiğin hashtaginda kitapçıkların sayfalarını koparmışlar. Öyle paylaşmışlar diye bir yazı okudum.
Bu arada gerçekten arama basitti. İstesem her türlü malzemeyi sokardım öyle.

Telefon soktum diyen de şaka yapmış sanırsam, buraya not düşeyim de linç edilmesin.

Düşen matematik soruları bildiğin pdf formatında, fotoğraf veya öyle bir şey değil ya. Var bir işi ama bakalım.

Sınav iptal olmasın ama kaos olsun, ortalık karışsın. :sad:

kenterte said:
Düşen matematik soruları bildiğin pdf formatında, fotoğraf veya öyle bir şey değil ya. Var bir işi ama bakalım.

Sınav iptal olmasın ama kaos olsun, ortalık karışsın. :sad:

CAQKY6fW8AAlUU-.jpg

Sol altta da var büyüteç işareti filan, evet PDF. Kim nereden buldu bu soruları?

Back
Top Bottom