Oyundaki saçmalıkları yazıyoruz doluş.

Users who are viewing this thread

Hospitaller Knight said:
Otomatik savaşta 50 svadyalı şövalyenin çiftçilere karşı 6 kayıp vermesi
İyi dedin yaa onu unuttum ben. Oto. Savaş da bizimkiler çomakla dalıyor gibime geliyor

Otomatik savaş çok kötü ya 20 çapulcu var karşımda mareşaldim sefer başlattım en az 1000 kişiyiz kale almaya giderken şunları da keseyim dedim 1 ölü bizden 5 ölü,7 yaralı da adamlarımdan gitti.

Haydutlara fidye götürüp kızı şehre getirince teşekkür etmek yerine, Görev sırasında konuşmak yasak beyim, diyor.

profenix said:
Toprağı olmayan bir lorda toprak verdiğimizde dünyalar kadar toprağı olan lordların ağlaması...
Kont Tredian bana yeni katılmıştı adama köy verdim 1 şehir 2 köyü olan adamla ilişkim düştü böyle saçma iş mi var

Bence ilk 4-5 sayfaya bakarlar gibime geliyor, konu kac sayfa oldu, hala oraya oneri yazmak gibi bir kafa yasiyoruz :grin:
Not: ben dahil :smile:

Gulf_Of_Afa said:
Bence ilk 4-5 sayfaya bakarlar gibime geliyor, konu kac sayfa oldu, hala oraya oneri yazmak gibi bir kafa yasiyoruz :grin:

İlk 4-5 sayfa 'Oha yeni oyun, bunu duyunca keyfim yerine geldi, bence oyun seneye çıkar' gibi mesajlarla dolu.

Edit: Ayrıca bu dönemde bakmaya başlamadı Developer'lar, o konunun başından beri takipçisiler. :smile:

Arkenhes said:
Gulf_Of_Afa said:

İlk 4-5 sayfa 'Oha yeni oyun, bunu duyunca keyfim yerine geldi, bence oyun seneye çıkar' gibi mesajlarla dolu.

Edit: Ayrıca bu dönemde bakmaya başlamadı Developer'lar, o konunun başından beri takipçisiler. :smile:
Haklisin, ben iptal :smile:

Savaştayken bayılınca savaşın bitmesi kale kuşatırken'de bayılınca ordunun geri çekilmesi.

1.)Çok toprak alınca kontrol yetersizliğinden vergi kaybı  :sad:
2.)Ayrıca en gıcık kaptığım görev sığır görevi hiç olmuyor bile :grin:
3.)Önceki sayfalarda dendiği gibi Otomatik savaş çok kötü mesela 250 Talimli Nord yayası var dimi Karşısında 10 çapulcu var beden her zaman kayıp çıkıyor..
4.)Bazı devletlerde boş yere savaş açıyorlar hiçbirşey yapmadan :smile:
5.)Lordların çabuk taraf değiştirmesi (Tabi bu bi kaç ayarlamayla hallediliyor)
6.)Şehire veya köy'e girdiğinde ''Buranın halkı sana karşı muhalif diyor bazende kayıtsız diyor.'' (Bunu düzeltmek içinde Han'da İçki Ismarlıyoz Ya Da Lonca başkanı veya köy'ün yaşlısından görev alıp Yapıyoruz..)
7.)Şehirlere ve köylere yapılan Okul,Malikane,Gözcü Kulesi,Mahkum Kulesi,Ulak Karakolu Hiç Görünmüyor :grin:.
8.) Köylerin çok çabuk saldırıya uğraması (Köylüleri eğitsemde saldırıya uğruyorlar.)
9.)Pazar yerine gir veya şehire girdiğim anda Tuzağa Düştün diyorlar kendi topraklarımda Haydutlar saldırıyor..

reelap said:
1.)Çok toprak alınca kontrol yetersizliğinden vergi kaybı  :sad:
2.)Ayrıca en gıcık kaptığım görev sığır görevi hiç olmuyor bile :grin:
3.)Önceki sayfalarda dendiği gibi Otomatik savaş çok kötü mesela 250 Talimli Nord yayası var dimi Karşısında 10 çapulcu var beden her zaman kayıp çıkıyor..
4.)Bazı devletlerde boş yere savaş açıyorlar hiçbirşey yapmadan :smile:
5.)Lordların çabuk taraf değiştirmesi (Tabi bu bi kaç ayarlamayla hallediliyor)
6.)Şehire veya köy'e girdiğinde ''Buranın halkı sana karşı muhalif diyor bazende kayıtsız diyor.'' (Bunu düzeltmek içinde Han'da İçki Ismarlıyoz Ya Da Lonca başkanı veya köy'ün yaşlısından görev alıp Yapıyoruz..)
7.)Şehirlere ve köylere yapılan Okul,Malikane,Gözcü Kulesi,Mahkum Kulesi,Ulak Karakolu Hiç Görünmüyor :grin:.
8.) Köylerin çok çabuk saldırıya uğraması (Köylüleri eğitsemde saldırıya uğruyorlar.)
9.)Pazar yerine gir veya şehire girdiğim anda Tuzağa Düştün diyorlar kendi topraklarımda Haydutlar saldırıyor..
Sığır görevini bilmeyenler için zor gerçekten. :smile: Ben de foruma ilk girdiğim yıllarda bir arkadaş sağ olsun çok yardımcı olmuştu. Özellikle sığır görevinde.
Bende "acaba sadece benim köylerim mi bu kadar taciz ediliyor" diyordum :smile: Çalar saat gibi 10 dakkada bir "köy saldırı altında" diye mesaj atıyorlar.*
*Umarım sığır görevini çözmüşsündür?

Back
Top Bottom