Oyundaki saçmalıkları yazıyoruz doluş.

Users who are viewing this thread

Köy yağmalarken rakip bir lord gelirse ve "Dur sana iki çift lafım var bebeğim" derseniz ve onu kendi krallığınıza davet ederseniz o sizin tarafınıza geçse bile "bu kadar konuşma yeter" diyip sizinle savaşır sonra yenilmiş olarak başkentinize döner :grin: Yani bir nevi kendi adamınızı pataklayıp yolluyorsunuz.

İlişkiniz yüksek olan lordlar (eğer karakteriniz kızsa) konuşma sonunda "En ateşli aşığınız olarak kalacağım" diyor ama evlenme teklifi edince "Başkasına aşığım" diyor..

kale kuşatmalarında savaştığımız ülkenin tek bi adamı bugta kalır ve arbaletcilerin okları bittiği için adamı indiremezler ve savaşı baştan yapmak zorunda kalırız.

Savaşta falan envanteri açamama ve oyunun başındaki tüccarı geçememe hemen adamı gıcık ediyor ya

Atların tepeleri çıkarkenki o hali, bacakları kayboluyor resmen.

Ben bir hayvan sever olarak kınıyorum bunu, dava mı açsak ne yapsak. Kesin kazanırız  :razz:

Ellerin yumruk olması baştan saçma.:grin: İnşallah Bannerlord'ta düzeltirler ama verilern ss'lerde düzeltilmediğini görüyoruz.Hayırlısı...:neutral:

Valar Dohaeris said:
UNCEGRONİZED TOKEN
I support kendim.
5 çapulcuya karşı 100 kişilik memlük ordum ---- Şarabımı senin kafatasından içeceğim.
Herkesin aynı boyda olması.
Ahahaha harikasın,gül gül öldüm la.:grin:

KidCudi said:
Valar Dohaeris said:
UNCEGRONİZED TOKEN
I support kendim.
5 çapulcuya karşı 100 kişilik memlük ordum ---- Şarabımı senin kafatasından içeceğim.
Ahahaha harikasın,gül gül öldüm la.:grin:
Kesinlikle en başta düzeltilmesi gerekilen şeyler :smile:

Valar Dohaeris said:
UNCEGRONİZED TOKEN
I support kendim.
Erkek bir karakterde kral oldunuz derebeylerinize gidiyorsunuz ve;
Hanımım daima naçizane hizmetkarınızım diyor  :cry:

Back
Top Bottom