Author Topic: [TO][SP] Kalradya 249  (Read 180275 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ole Gunnar Solskjær

• Grandmaster Knight
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
  • MP nick: fakezombi
  • WBNW
Re: [TO][SP] Kalradya 249
« Reply #960 on: October 11, 2018, 06:12:20 PM »
Mod ilk yayınlandığında liseye yeni geçmiştim, şuan lisenin son senesini okuyacağım hala çıkmadı ve ben hala bekliyorum.
modun ilk ekibinde ben de vardım ve hazırlık okuyordum. lisede 5. yılımdayım lel.

Yeager

• Knight
  • *
    • View Profile
  • Faction: Khergit
  • WB
« Reply #961 on: October 12, 2018, 04:08:04 AM »
Sanırım ekip üniversite sınavına bu yıl girmişti. Acaba sonuçlar ne oldu
Fenrir Odin'i yedi mu?
Denizler şaha kalktı mu?
Skoll güneşi aldı mu?
İmdi yürek yırtılur.

Bence gidin hobi falan edinin, sosyalleşin. Sapıtma oranı da azalmış olur.

RoadWarriror

• Master Knight
  • *
  • ''Fire and Blood''
    • Steam - RoadWarriror55
    • View Profile
  • Faction: Swadian
  • MP nick: RoadWarriror
  • WBNWWF&S
« Reply #962 on: October 12, 2018, 05:40:07 PM »
"Size o modun bitirilmesi emredildi." TW Suresi 88. Ayet.

Abdullah Zubeyr Akyüz

• Regular
  • *
  • Bir garip kalradyalı beğtili türkmeni
    • Steam - Alpurd41
    • Twitter - Yok
    • Twitch.tv - Yok
    • YouTube - Abdullah Akyüz
    • YouTube - Yok
    • View Profile
    • Talewords forum
  • MP nick: Aypagu
« Reply #963 on: October 12, 2018, 09:24:44 PM »
"Size o modun bitirilmesi emredildi." TW Suresi 88. Ayet.
Road kalradyada yeni din mi çıkarmaya çalışıyon otur oturduğun yerde
tüm düşmanlar biz beğtilinin evladı Harzemşahların ayakları altında ezilecektir

Si Shade

• Knight at Arms
  • *
  • Manyak mısın olum tabiki de günah
    • View Profile
  • Faction: Vaegir
  • MP nick: Kro's Bow
« Reply #964 on: October 13, 2018, 11:19:28 AM »
Şüphesiz nicki RoadWarriror olup kaynak götüm ayetler uydurmaya çalışanları cezalandıracaz
-Rodok Cumhuriyeti Anayasası
Cadı o boynuzlarla kendine mastürbasyon yapıyordu.
“Tercümesini anlat” dedi sarhoş
"Cadı o boynuzlarla oral aktiviteler yapıyor .

RoadWarriror

• Master Knight
  • *
  • ''Fire and Blood''
    • Steam - RoadWarriror55
    • View Profile
  • MP nick: RoadWarriror
  • WBNWWF&S
« Reply #965 on: October 13, 2018, 11:22:30 AM »
Şüphesiz nicki RoadWarriror olup kaynak götüm ayetler uydurmaya çalışanları cezalandıracaz
-Rodok Cumhuriyeti Anayasası
Roadizm'i yaymak suç mu? :lol:

hard02

• Guest
« Reply #966 on: October 22, 2018, 10:53:02 PM »
halen daha bu modu bekleyen var mı beklemekteki amacınız ney çıkmayacak modlardan biri de bu

TTThor

• Regular
  • *
    • View Profile
« Reply #967 on: October 23, 2018, 08:00:23 PM »
halen daha bu modu bekleyen var mı beklemekteki amacınız ney çıkmayacak modlardan biri de bu

Peki.

CompLeDate

• Recruit
  • *
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • YouTube - UCVNDXNp8r-XhShpJvbPrO3Q
    • View Profile
  • MP nick: ScyLine
« Reply #968 on: November 22, 2018, 11:11:33 AM »
Oyunu bıraktım bayağıdır oynamıyorum arada bi ümit girip bakıyorum ama nafile  :(  :meh:

Dracheon

• Master Knight
  • *
  • I can do it. But I'm only human!
    • View Profile
  • Faction: Sarranid
  • MP nick: Dracheon
  • VCNWWBM&BWF&S
« Reply #969 on: November 23, 2018, 10:43:30 PM »
Agaa beee

Abdullah Zubeyr Akyüz

• Regular
  • *
    • Steam - Alpurd41
    • Twitter - Yok
    • Twitch.tv - Yok
    • YouTube - Yok
    • View Profile
    • Talewords forum
« Reply #970 on: November 24, 2018, 06:41:41 AM »
Bari çıkaramayacaksanız osp olarak paylaşsanız da bizde yararlanabilsek modun güzel itemlerinden

Partizanes

• Master Knight
  • *
    • Steam - partizines
    • View Profile
  • Faction: Rhodok
  • MP nick: Partizanes
  • WBNW
« Reply #971 on: December 16, 2018, 06:42:52 PM »
Hayırlı günler arkadaşlar, ekip olarak isterdik ki uzun yolcuğumuzda elle tutulabilir bir parça ortaya koyabilelim ancak yapım sürecinde bunu başaramadık ve geçtiğimiz dönem üniversite sınavlarına hazırlanmaya başladık. Eh, haliyle buradaki başarısızlığımızı derslerimize de yansıtmayı başardık (!) (Buda birşeydir değilmi? :)) ve şuan mezun konumdayız. Üniversite sınavlarına tekrar hazırlanıyoruz. (Aktif olarak sınav sürecinden önce 2-3 kişi mod için çalışıyorduk) Şu zamanda kadarda modu beklettiğimiz için üzgünüm. Hala modu bekletiyoruz iptal etmiş değiliz. Ancak geçen seneki gibi pasif durmaya devam eder ki Bannerlord'un durumu modun üzerindeki eğilimimizi (sınavdan sonra) belirleyecektir. Bırakmaya niyetli değiliz, olayların gelişimine göre Bannerlorda yönelebilir ya da elimizdekileri güzelce uyarlayıp bir yapım ortaya koyabiliriz en olmadı her yerden el ayak çekeriz. Oda benim gözümde küçük bir ihtimal.

Esen kalın, inşaallah güzel haberlerle dönebiliriz, en azından 6 ay sonra :D

Yeager

• Knight
  • *
    • View Profile
  • WB
« Reply #972 on: December 16, 2018, 08:24:52 PM »
Hayırlı günler arkadaşlar, ekip olarak isterdik ki uzun yolcuğumuzda elle tutulabilir bir parça ortaya koyabilelim ancak yapım sürecinde bunu başaramadık ve geçtiğimiz dönem üniversite sınavlarına hazırlanmaya başladık. Eh, haliyle buradaki başarısızlığımızı derslerimize de yansıtmayı başardık (!) (Buda birşeydir değilmi? :)) ve şuan mezun konumdayız. Üniversite sınavlarına tekrar hazırlanıyoruz. (Aktif olarak sınav sürecinden önce 2-3 kişi mod için çalışıyorduk) Şu zamanda kadarda modu beklettiğimiz için üzgünüm. Hala modu bekletiyoruz iptal etmiş değiliz. Ancak geçen seneki gibi pasif durmaya devam eder ki Bannerlord'un durumu modun üzerindeki eğilimimizi (sınavdan sonra) belirleyecektir. Bırakmaya niyetli değiliz, olayların gelişimine göre Bannerlorda yönelebilir ya da elimizdekileri güzelce uyarlayıp bir yapım ortaya koyabiliriz en olmadı her yerden el ayak çekeriz. Oda benim gözümde küçük bir ihtimal.

Ben demiştim bu modu iptal etmediler diye haksız çıkmadık
Fenrir Odin'i yedi mu?
Denizler şaha kalktı mu?
Skoll güneşi aldı mu?
İmdi yürek yırtılur.

Bence gidin hobi falan edinin, sosyalleşin. Sapıtma oranı da azalmış olur.

Abdullah Zubeyr Akyüz

• Regular
  • *
    • Steam - Alpurd41
    • Twitter - Yok
    • Twitch.tv - Yok
    • YouTube - Yok
    • View Profile
    • Talewords forum
« Reply #973 on: December 19, 2018, 05:00:50 AM »

Sizden ricam şudur ki eğer modu yapamayacak durumdaysanız yahut yapana kadar bannerlord çıkarsa şuanki halini bari yayınlayında biraz keyfini çıkaralım ben mod yapımına başlamadan önceden beri bu modu bekliyordum bari bi yüzünü görelim

KhergitKhan

• Sergeant Knight
  • *
  • Bozkır.
    • YouTube - Ozan Tepe
    • View Profile
    • Kalradya 249
  • Faction: Neutral
« Reply #974 on: March 27, 2019, 05:54:22 PM »
Arkadaşlar merhaba. Merak etmeyin mod iptal olmadı. Sadece biz biraz tembeliz,ve sınava hazırlanıyorum. Dikkatimi toparlamakta zaten zorlanan bir insanım ve açıkçası derslerime dahi çalışmakta zorluklar çekerken moda odaklanmam söz konusu olamıyor. Mod için sürekli tarihler vermemiz benim/bizlerin hatasıdır, en başından beri vermeme taraftarıydım ancak o kadar çok soru geliyordu ki sürekli bir tarih vermek zorunda kalıyordum. Bundan sonra herhangi bir tarih vermiyorum.

Öncelikle bilgisayarımı incelediğimde, işlerimi cidden çok dağınık yaptığımı fark ettim ve nasıl toparlayacağım konusunda bir fikrim yok. Module_system üzerine çok fazla kod yazmışım ve çok fazla kodu da haliyle yarım bırakmışım, dolayısı ile oyun içi sürekli hatalar almaktayım ancak hataların nereden kaynaklandığının tespiti benim için çok zor, birçok şeyi de unuttum çünkü. 

Son 3-4 gündür sahnelerimizi yeniden inceliyorum. Oyunun genel flora (ağaç çiçek çimen işte, bitki yapısı) halini değiştirmek için bir açık kaynaktan faydalanmıştım, ki bu da sahnelerimi biraz bozmuş, onları düzenliyorum. Açıkçası sahne tasarlamak beni daha eğlendiren bir iş, çünkü kod üzerine çok uzman olmadım hiçbir zaman, birçok kez hayal ettim ve hayallerimi koda dökmeye çalıştım ama birkaç kez başarısız olunca insanın hevesi kaçıveriyor.

Ben bana azar azar yardım edebilecek bir "kodlamacı" arıyorum çünkü tek başıma kodlamak benim için cidden çok zaman alıcı olacak, bu sefer derslere odaklanamayacağım. Tabii ki module_system'i o kişiye vereyim tüm kodlamaları o yapsın demiyorum, ancak takıldığım yerlerde bana destek versin ve yaratıcı fikirlerle modun gelişimine destek olsun, yeter.

İyi kalın...