[TO][SP] Kalradya 249

Users who are viewing this thread

Black Dead said:
taht animasyonunu geri verin lan

Sen bi ver 2 dakika deneyelim sonra iade ederiz  :lol:

FoulMonster said:
Güyya bu aylarda çıkacaktı  :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :meh: :meh: :meh:

Üzülme, sürprizli geleceğiz :grin:

Buraya yazıldığı zaman pek cevap gelmiyor o yüzden pek etkin olamıyorum/olmak istemiyorum. Ama öldüğümüz yok tabi, devam ediyoruz :grin: Zamanında çok fazla resim ve bilgi paylaştık, dolayısı biraz daha sessiz ilerlemeyi düşünüyoruz.

Şu son haftalarda benim çalışmalarım çok yavaşladı. Yapıma devam ediliyor. Elimden geleni yapmıyorum çünkü kendime yönelmiş durumdayım. Ekip arkadaşlarım için aynısını söyleyemem. Son günlerde şehir iç tasarımlarındaki kasma sorunlarıyla ve soylu zırhlarıyla ilgileniyorduk. Bunun dışında ileri bir bilgi verebileceğimi sanmıyorum.

Partizanes said:
Şu son haftalarda benim çalışmalarım çok yavaşladı. Yapıma devam ediliyor. Elimden geleni yapmıyorum çünkü kendime yönelmiş durumdayım. Ekip arkadaşlarım için aynısını söyleyemem. Son günlerde şehir iç tasarımlarındaki kasma sorunlarıyla ve soylu zırhlarıyla ilgileniyorduk. Bunun dışında ileri bir bilgi verebileceğimi sanmıyorum.

Yaptığınız iş kolay değil, mod yapmak sabır, emek ve zaman isteyen bir mesele. Son zamanda yapılan sahneler başlığı altında paylaşılan resimler işinizi iyi yaptığınızı gösteriyor ve ben çok beğendim sahneleri, bunu eklemeden geçemeyeceğim. Başarılar dilerim, kolay gelsin  :smile:

Merhaba arkadaşlar,ben yeni mod'unuz.Adminler okullarıyla ilgilendiği için paylaşım yapamıyor,o yüzden ben yapacağım :smile:
Eski resimlerden birkaçı :
YB7rB.jpg
Qlik2.jpg

Hızlı çıkması gibi bir imkan maalesef yok. YGS/LYS (kalktı ama olsun) sınavlarının bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim. İlerde neler olacak göreceğiz. Şuan için mod hakkında birşeyler söylemek zor. Ne zaman çıkacak gibi sorularada cevap vereceğimi sanmıyorum.

Back
Top Bottom