[TO][SP] Kalradya 249

Users who are viewing this thread

Partizanes said:
Yeni İmzalar Eklenmiştir.Hem Bunu Bildirmek Hemde Çok Gerilere Düşmüş Konumuzun Canlanması İçin Böyle Yapıyorum.

İmzalar çok büyük değil mi ?

Ayrıca mod nasıl gidiyor ? 1-1.5 sene bekletmezsiniz inşallah. :mrgreen:

aykut07 said:
Partizanes said:
Yeni İmzalar Eklenmiştir.Hem Bunu Bildirmek Hemde Çok Gerilere Düşmüş Konumuzun Canlanması İçin Böyle Yapıyorum.

1 sene olmaz merak etmeyin.

aykut07 said:
Partizanes said:

Küçültmeyi Deneriz.1 Sene Falan Süreceğini Sanmıyorum.Yakın Zamanda Çıkartırmıyız Oda Belli Değil  :roll:
kingstar66 said:
Haritanin bir ornegini paylasabilir misiniz ?
Sanmıyorum.

Bekoberk said:
Gerçekten kaplamalar çok iyi olmuş kim yapıyosa bana özelden bi anlatsın nasıl böyle yapıyo yada nereden bulup düzenliyo :smile:
Şamil, yani Partizianes yapıyor. Uzun süredir bu işle uğraştığı için geliştirdi kendini.
Dragon Caliph said:
Galiba modeller falan skyrim den ha?
Hayır OSP kullanmadık. İnternetten örnek resimler bulup modelliyoruz.

Dragon Caliph said:
Bekoberk said:
Gerçekten kaplamalar çok iyi olmuş kim yapıyosa bana özelden bi anlatsın nasıl böyle yapıyo yada nereden bulup düzenliyo :smile:
Galiba modeller falan skyrim den ha?
Yakınlarımda Şamilin üstüne modellemeci tanımam. Bayağı da geliştimiş kendini. Bol itemli güzel bi mod olucağa benziyor.
Kolay gelsin.

Başarılar :mrgreen: Çok az resim var bu arada, yavaş mı ilerliyorsunuz yoksa sonra mı atacaksınız?

selamet_81 said:
dragos said:
Başarılar :mrgreen: Çok az resim var bu arada, yavaş mı ilerliyorsunuz yoksa sonra mı atacaksınız?
Galiba sonra atacaklar. Ekibe baktıysanız yavaş ilerlemediğini anlamışsınızdır :mrgreen: :mrgreen:

Bende ona şaşırdım, ekip kalabalık ama acemiler çok belki o yüzdendir diye düşündüm :smile: Neyse önemli olan güzel bir iş ortaya çıkması, resim falan hikaye :smile:

Back
Top Bottom