Sol göğüsümde batma hissi.

Users who are viewing this thread

Coruscant

Grandmaster Knight
Arkadaşlar arada sırada kalp bölgesinin azıcık alt kısmına bıçak saplıyolar mış gibi bir ağrı giriyor. Derin nefes almaya kalktıkça batıyor sonra geçiyor. İnternette biraz araştırdım kalp sorunu olması ihtimali düşük müş kalp rahatsızlığı daha geniş alanda ve göğüsün ortasından sol kola doğru yayılan bir ağrıymış ama benim sadece bir noktada batıyor. Başına böyle bir şey gelen arkadaş falan var mı ?

Stres yapıyor musun ? sıkıyor musun kendini ? (bkz.ben) Soğuk terler bile akıyordu üzerimden.

Edit:Stres büyük etmen,başka sağlık problemleri varsa onlar da etki eder herhalde.

colombos said:
@Coruscant geniz etine sahip olma ihtimalin var. Ailenizden birinde varsa bir baktırmanı öneririm ayrıca bu duruma Dispne deniyor bir çok hastalığın belirstisi. Doktora gitmeni öneririm.

Stres yapıyorum sınavları falan düşündükçe. Ayrıca böyle devam ederse bir doktora gitmeyi düşünüyorum ya. Yalnız geniz etinin kalbe ne gibi bir etkisi olabilir ki ? Geniz etim yok.

Bir gece acayip bir ağrıyla uyandım uykulu halde sinirli oluyorum ben nefes aldıkça o batıyor en sonunda dibine kadar nefes aldım ama çok sancı girdi. Kalbim çok hızlı atmaya başladı sakin olmaya çalışıyorum ama olmuyor. Hastaneye gittim hastanenin önünde sanki düzelmeye başladım. Kalp ritmimi ölçtüler normal çıktı ve stresten, heyecandan olabilir dedi doktor. Ama bu sancının tekrar tekrar girmesi normal mi ?

Aynısı bende oluyor. En son bugün oldu. Bugünden önce 6 ay önce falan olmuştu soğuktan olabiliyo bende tam çözemedim. Benim taktiğim belden yukarısını sağa ve sola çeviriyorum. Geçiyo. Bi dene bence sen de

bunu bence burada sorup kesin olmayan cevaplar almak yerine doktora gitmelisin . hem muayene olursun. iyi gelir  :lol:

Trypanosoma Gambiense said:
Aynısı okuldan bir arkadaşta da vardı, 2 hafta sonra helvasını yedik.
Arkadaşın çok bonkör. Kıymetini bil

Trypanosoma Gambiense said:
Aynısı okuldan bir arkadaşta da vardı, 2 hafta sonra helvasını yedik.

rip in peace sweet prince u wuz an hero :cry:
2019-1742

Back
Top Bottom