MOD ARIYORUM

Users who are viewing this thread

0utlander

Recruit
  Basit bir mod arıyorum.Nativeden farklı olarak daha fazla at zırh silah yoldaş troop haydut vs sahip içindede freelncer diplomacy modları bulunursa gerçekten çok iyi olur.Yardım edicek olanlara şimdiden teşekkürler.

Bkz: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,297036.0.html

Attığın lintkteki sp lerin hepsini inceledim.Bir iki tanesini denemiştim önceden.Bir tanesi aradığım gibi değil , kalanların hepside yarıda kalmış , haber bekleyen ,ara verilen,yapılmaktan vazgeçilen modlarla dolu.

Yeni oyun yaratır gibi haritasını ,seslerini,grafiklerini toptan değiştirilmemiş olsada sadece item,troop,bandit,yoldaş falan çeşitliliği artırılmış içinde freelancer,diplomacy gibi özellikler olan basit bir mod yokmu bildiğiniz?

Bana göre oynama.Çünkü,oyunu birazda olsa değiştiriyor.Mesela Ottoman Scineiro modunu indirmiştim.Mod'un dışında Native'ye girdiğim zaman Kergit Hanlığı'nın bayrağı değişiyordu.Ama illa modda oynamak istiyorum dersen şunları indir:
-Osmanlı Mod
-Ottoman Scineiro
-Selçuklu Modu
Benim bildiğim bunlar.Hatırlamadığım bir mod vardı o da Çince idi galiba.İndirmemiştim görsellerden bakmıştım.
İyi forumlar...

Gekokujo ve Warsword conquest gibi 2 tane mod buldum yabancı forumdaki uzun aramalar sonucunda.Herkeze öneririrm bu 2 modu denemekte fayda var farklı güzel modlar.Warsword conquestte dwarf ,skarven gibi ırkları seçerseniz savaş alanında kendinizin küçük olduğunu farketmiyorsunuz diğer ırkalr dev gözüküyor gözünüze :smile:

Floris oynamıştım daha önce onda bir kasma oluyor anlam veremediğim.Version sorunuda yoktu biraz araştırdığımda floristeki o kasmanın başkalarında olduğunuda duymuştum o zamanlar o yüzden silmiştim onu.Bu yukarı yazdığım 2 mod şimdilik beni tatmin etti.Bu ikisini bulana kadar pek çok mod baktıydım hepsinde beğenmediğim bazı şeyler vardı.Kimisinde çeşitlilik yoktu,kimisinde trooplar inanılmaz derecede güçlüydü, kimisinde oklar,yaylar-okçular inanılmaz derecede güçlüydü,kimisinde diplomacy , freelancer,gemi savaşları yoktu falan filan.Gekokujo yu sevmemin asıl sebebi savaş alanlarını beğenmem ve diğerlerinden farklı olarak uzak doğu tarzında bir oyun.Warsword Conquest te ise ırklara ayırmışlar oyunu undeadlar,orclar,insanlar,goblinler,fareler,elfler,kara elfler ,dwarflar,korsanalar  gibi.Bu moddada aşırı güçlü bazı trooplar var ama savaş alanında çok az bulunduğu ve boyları cüsseleri uzun olduğu için(ogre,dev,troll vesayre) ranged weaponlara çok kolay hedef oluyorlar o yüzden pek rahatsız olmadım.

Back
Top Bottom