Pozdrav!

Users who are viewing this thread

Pozdrav svima,kupio sam Mount and Blade i veoma mi se svidja igrica,pa bi hteo da se upoznam sa drugim igracima ove fransize.Za pocetak bih hteo da kazem da sam iz Srbije,iz jednog mesta blizu Uba (U tamnavskoj oblasti). Dakle,odakle ste vi? :grin: :grin: :grin:
 
Zrenjanin. Kad sam vec tu. Jel ima neki Clan iz "naseg" govornog podrucja [Srpski,Hrvatski,Bosanski,..]Hteo bih da se prikljucim.
 
Iz Novog Sada . Jedini klan za koji znam gde ima domacih je Grey Order , u cRPG modu. pa hoce dobrodosao , a ako neko igra jos neki mod neka javi da se zajebavamo zajedno.
 
varadine crni varadine brijem da ima i u barabama ponesto nasih :wink:
nas cetri purgera i jedan kranjec  :roll:
 
Pozdrav svima. Valjda je u redu da se ovdje predstavim jer nisam našao nikakvu drugu temu za tako nešto. Dolazim iz Hrvatske i već sam dosta dugo upoznat sa Mount and Blade serijalom. Najbolja igra iz serijala mi je Warband, ali dosta ga dugo nisam igrao, pa sam počeo prije dva dana čisto "iz dosada" ali sam se ponovno zarazio. Za sada Native, ali kasnije ću vjerojatno isprobati neki drugi mod. Nadam se dobrom druženju i baš sam se pozitivno iznenadio kad sam vidio da postoji balkanski podforum  :mrgreen:
 
Back
Top Bottom