[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Users who are viewing this thread

http://www.youtube.com/watch?v=zvL10n54V2A&feature=youtu.be

Oyunun 7 dakikalık kısa bir videosunu çektim indirip indirmemekte teredüt yaşayan arkadaşlar izleyip fikir sahibi olabilirler.

buz modda bi hata buldum :grin: Duganda kara Kergit görevlerini yaptım kara kergit yamacısı kiralamak için gittim asker kiralamak istiyorum dedim ve öyle kaldı ne bi oyundan atma olsun ne bi değişiklik olsun yok :grin: .Asker kiralamak istiyorum yazısında kaldı öyle bi el at güncelleme falan çıkarda bira kara kergit alayım :grin: bu arada oyuna yeni modeller falan koymak istersen silah zırh kalkan modelleyip atabilirim sana :smile:

doclcok4715 said:
Eğer Senin Hayatını Kötü Yönde Etkilemiyecekse Devam Etmeni İsterim.
bu ayın sonuna kadar yeni güncelleme çıkarmaya çalışacağım ondan sonra iş güç derken pek fırsat olmayabilir.

Cumas said:
http://www.youtube.com/watch?v=zvL10n54V2A&feature=youtu.be
Oyunun 7 dakikalık kısa bir videosunu çektim indirip indirmemekte teredüt yaşayan arkadaşlar izleyip fikir sahibi olabilirler.
sağolasın eline sağlık iyi düşünmüşsün :grin:

kara lord said:
buz modda bi hata buldum :grin: Duganda kara Kergit görevlerini yaptım kara kergit yamacısı kiralamak için gittim asker kiralamak istiyorum dedim ve öyle kaldı ne bi oyundan atma olsun ne bi değişiklik olsun yok :grin: .Asker kiralamak istiyorum yazısında kaldı öyle bi el at güncelleme falan çıkarda bira kara kergit alayım :grin: bu arada oyuna yeni modeller falan koymak istersen silah zırh kalkan modelleyip atabilirim sana :smile:
uyardığın için sağol düzeltirim yakında.
özel görevler sonunda hediye olarak yeni silahlar verilebilir aslında yardım isteyebilirim senden.

linkler güncellendi v0.140
-Bunduk'un verdiği görevi tekrar verme hatası düzeltildi.
-Kara Kergit kiralayamama hatası düzeltildi.
-Envanter boş olduğunda çıkan hata düzeltildi.

Güncellemler çok çabuk geliyor,bu bir artı daha kazandırıyor moda.İndirdim,biraz girip oynayayım bakayım  :smile:

Senaryo yapmayı düşünüyor musunuz ?

Mod gayet güzel lakin Klethi 'nin sandığını bulamadım hocam Vadiye bakıyorum lakin bir türlü göremedim .

axrathomas said:
Mod gayet güzel lakin Klethi 'nin sandığını bulamadım hocam Vadiye bakıyorum lakin bir türlü göremedim .
ipucu vereyim, jeremus'tan görev al ama o görevde başarısız ol sonra sandığın yerini kolayca bulacaksın :grin:

mod çok güzel olmuş bayağı beğendim yaklaşık 1 yıldır oynamadığım oyuna tekrar başladım :grin:
yalnız 1 tane hata buldum svadya krallığının başında bir tane kadın var ve ismi kral harlaus onu da düzeltirsen iyi olur

buz bende frentis gelmedi.görevleri aldım tamamladım ama adam yok ortalıkta.
ayrıca yeni karakter ekleyeceğim demiştin bence Kara Şövalyeleride alabileceğimiz bir görev versen güzel olur.
bide şu kılıç ustaları ve muson haydutları oyunden çok bağımsız orda kafalarına göre takılıyolar ben eğer esir olarak görürsem direkt alıyorum kılıç ustalarını ama yetmiyo samuraylar yiyor tam anlamıyla muson haydutlarını onlardada ilgili görev koyup asker olarak alabilsek güzel olur.

kara lord said:
buz bende frentis gelmedi.görevleri aldım tamamladım ama adam yok ortalıkta.
ayrıca yeni karakter ekleyeceğim demiştin bence Kara Şövalyeleride alabileceğimiz bir görev versen güzel olur.
bide şu kılıç ustaları ve muson haydutları oyunden çok bağımsız orda kafalarına göre takılıyolar ben eğer esir olarak görürsem direkt alıyorum kılıç ustalarını ama yetmiyo samuraylar yiyor tam anlamıyla muson haydutlarını onlardada ilgili görev koyup asker olarak alabilsek güzel olur.
firentisi kurtarmışsan hemen köye gidiyo zaten ama kurtaramadıysan jeremus'a firentis'in durumu nasıl diye sorman lazım ondan sonra geliyo.
şu an zaten kara şövalyelerin de içinde olduğu bi ana görev ekliyorum.
muson haydudu - kılıç ustası güç dengesini kurmak çok zor sürekli bi taraf abartılı güçlü oluyo ama yine bakacağım.

Ya beyler ben bu modu çok beğendim ama mb warbandın hangi sürümünde çalışıyor ? mb warbandın çalışan sürümünün linkini atarmısınız... ?