Steam Takas/Hediye/Topluluk

Users who are viewing this thread

Elimde 1 adet Destiny 2 keyi mevcut. 90 TL ile 100 TL arasında değişiyor fiyatı. Ben 60 TL'ye veriyorum. Humble monthly'nin abonelik ücreti o da. İptal etmeyi unutmuşum. 4-5 tane de ıvır zıvır oyun var onları da verebilirim. İsteyen özelden ulaşabilirse güzel olur.

Ben eski basit görünümü seviyordum, keşke isteyenler hala eski halini kullanabilse. Şu anki halinde pencereler çok büyük olmuş, pek beğenmedim ben.

Steam resmen yeni bir platform oluşturmuş. Gelen güncelleme ile Discord'dan bir farkı kalmamış sohbet içerisinde videolar, resimler falan gözükecekmiş. Kalıcı gruplar oluşturulabilirmiş.

qvGmVQ.png

Sesli ve yazılı odalar oluşturulabiliyor. Muazzam nimet.

Bugün Steam'e güncelleme geldi ve bir süre önce çözülmüş olan DPI problemine tekrardan merhaba dedim. Laptopun ekranı 15.6" olduğundan %125 olarak ayarlı Windows'un ölçeklendirmesi, eğer %100 olursa yazılar okunmayacak kadar küçük oluyor sayfalarda. Bundan kaynaklı olarak Steam'de de her şey normalin iki katı büyümüş durumda, tüm görseller ve yazılar buna dahil. Önceden bir ayar ekleyip çözmüşlerdi bu durumu, ama bu sefer açılan konuları dahi takmıyorlar. :neutral:

Duyduğuma göre belli bazı AMD kartlarını satın alanlara Resident Evil2, Devil May Cry5 ve The Division2 hediye ediyorlarmış, aranızda kart alıp da oyunu istemeyen birileri varsa Division'ı uygun bir fiyatta anlaşırsak sizden satın alabilirim, aklınızda bulunsun. Az önce facebookta öyle biriyle konuştum ancak fiyatta anlaşamadığımız için saldım buraya yazıyorum şimdi.

Elite Dangerous Horizons dlcsini gift şeklinde alacağım, ödeme iş bankası-ziraat ve uygun olabilecek diğer yollar üzerinden gerçekleşecek.

Back
Top Bottom