Author Topic: Caribbean! Türkçe yama istek  (Read 21506 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Negatrm

• Count
  • *
  • War. War never changes.
    • Steam - Negatrm
    • View Profile
  • Faction: Nord
  • MP nick: Negatrm
  • WBWF&SNWVC
Re: Caribbean! Türkçe yama istek
« Reply #45 on: May 10, 2015, 12:20:27 PM »
Arkadaşlar ilk deneyimim oyunlarda karakter sorunum var Türkçe karakterleri nasıl tanımlarım oyuna ?

(click to show/hide)
Font.dds adlı bir uzantı vardır, oyunun kurulu olduğu klasörde "Textures" adlı klasör içinde. Aynı şekilde de Warband içinde de var. Onu referans alarak Türkçe karakterleri photoshop vesaire gibi programlar ile ayarlayabilirsin.

BraVeBraT

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Neutral
« Reply #46 on: May 12, 2015, 06:14:23 PM »
Mound bladen içindekini attım :D Yazılar çince oldu :D karekterler birbirine girdi

BraVeBraT

• Recruit
  • *
    • View Profile
« Reply #47 on: May 12, 2015, 10:36:15 PM »
Karekter sorununu çözdüm çevirmeye başladım %10 çevirdim ama diyalogda zorluk çekebilirim çevirmede yardım edebilecek biri olursa çevirmelere çok sevinirim. İngilizcem zayıfta biraz :)

oktay3443

• Recruit
  • *
  • Permanently Banned
    • View Profile
« Reply #48 on: August 02, 2015, 04:28:15 PM »
Ses yok çeviriden bu caribbeanın türkçe yaması çıkmayacak mı?

CenkEsin

• Recruit
  • *
    • View Profile
  • Faction: Nord
« Reply #49 on: November 12, 2019, 04:14:13 AM »
sa arkadaşlar nasılsınız ben oyunun bi kısmını türkçe yaptım ancak görevler fln tr değil  karakter giriş kısımları bide itemler fln  bazı yerleri cevrilmemiş ola bilir kısaca ama oyun un önemli kısım ları zaten türkçe suanda isterseniz yamayı bu sekilde atim bi deneyin beğenirseniz devm edersiniz yanlız yamayı kurmadan langues dosyalarınızı  arşive alıp masa üstüne çekin olaki beğenmezseniz tekrar eski dosyaları yükleyip dvm edersiniz kolay gelsin yama link i burda  http://download2261.mediafire.com/3trtq1eolrgg/bd10gkahaarf8yw/Blood+and+Gold+-+Caribbean+T%C3%9CRK%C3%87E+YAMA.rar [inactive]