[SP]Hüdavendigar Modu iptal

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Black Dead said:
Hasan paşa said:
Aferin Sana Ottoman Scnerio dan hep alıntı.Bravo.Bıkmadınızmı şu moddan alıntı yapmaya  :evil:  :evil:
+1 Haklısıın kardeşim daha önceki uzun uzun yazdığım yerde Ssmanlı modundan aldın mı diye sormuştum hiç Osmanlıda baldırı çıplak insan olur mu ya  :S

Anlamadım kardeşim bi açıklarmısın.

Black Dead said:
Osmanlı modunda sevmediğim şeyler askerlerin giyiniş tarzlarıdır.Baldırı çıplak önü açık falan lağımcılar tünel kazarken bir tek düğmesini bile açmazlarmış.

yA NE BALDIRI ÇIPLAKHEPSİNİN ZIRHI BOTU MİĞFERİ VER ANLAMADIM

Black Dead said:
Hasan paşa said:
Aferin Sana Ottoman Scnerio dan hep alıntı.Bravo.Bıkmadınızmı şu moddan alıntı yapmaya  :evil:  :evil:
+1 Haklısıın kardeşim daha önceki uzun uzun yazdığım yerde Ssmanlı modundan aldın mı diye sormuştum hiç Osmanlıda baldırı çıplak insan olur mu ya  :S

Kardeş dediğim gibi item hakkında hiç bilgim yok zaten itemci arıyorum onun için 3 tane troop u ottomon senaricodan aldım zaten izin almaya çalıştım.Geri kalan tüm troop ları ben yaptım.(itemlerini değil)

İtemleri ben yapmadıktan sonra kardeşimde düzenler  :razz:

Acemiyiz diyiyoruz kötü yorumlar atmayın

Bunu buraya yazacağım fakat şahsi bir yazı değil yani kimse atlayıp laf sokma çabalarına girişmesin. Bakın resmen mod geliştirme şu osp adlı şeyden mahvoldu. Size bir şeyi yapmayın demiyoruz ama bu kadarı da fazla oluyor.Insanlar bir şeye emek vermiş yapmışlar. Siz de biraz bakın azıcık bir emek verseniz hep hazır kullanamazsınız. Çok mu zor yani bunu yapmak.iki item bulunca oyuna atıp mod yaptım demesiniz. Yani çok mu zor dediklerimi. Ben yıllardır model yapıyorum. Ufak çaplı modlarimda oldu.Fakat ne kadar yapsam da yayınlamaya cesaret edemedim. Çünkü bu forumda nice modular var yaptıkları bir oyun gibi. Eğer bir şey yapacaksanız kaliteden ödün vermeyeceksiniz. Ne yaparsanız yapın en iyisini, yapamamiyorsaniz da elinizde geleni azıcık zorlayın. Bakın bem siz hem de biz mutlu olacağız.

I.Murad'ın İntikamı diye bir mod yapacaktı bir arkadaş ve hiç hit yok abi diyip kilitle bıraktı mod işini falan bir sövdüm.

EgzantrikAdam said:
Propaganda said:
Bunu buraya yazacağım fakat şahsi bir yazı değil yani kimse atlayıp laf sokma çabalarına girişmesin. Bakın resmen mod geliştirme şu osp adlı şeyden mahvoldu. Size bir şeyi yapmayın demiyoruz ama bu kadarı da fazla oluyor.Insanlar bir şeye emek vermiş yapmışlar. Siz de biraz bakın azıcık bir emek verseniz hep hazır kullanamazsınız. Çok mu zor yani bunu yapmak.iki item bulunca oyuna atıp mod yaptım demesiniz. Yani çok mu zor dediklerimi. Ben yıllardır model yapıyorum. Ufak çaplı modlarimda oldu.Fakat ne kadar yapsam da yayınlamaya cesaret edemedim. Çünkü bu forumda nice modular var yaptıkları bir oyun gibi. Eğer bir şey yapacaksanız kaliteden ödün vermeyeceksiniz. Ne yaparsanız yapın en iyisini, yapamamiyorsaniz da elinizde geleni azıcık zorlayın. Bakın bem siz hem de biz mutlu olacağız.
Dibine kadar haklısın.Ama şu konuda karşıt görüşteyim.''Size yapmayın demiyoruz....''.Bence yapmayın arkadaşlar.Mod çıkaracağım diye uğraşıyorlar.Şimdi de bakacak olursak cart modu,Şehzade Mustafa modu,Curt modu,Kara Sancak,Bilmemne Modu,Karahanlı modu falan filan feşmekan.Böyle mod konusu açıp da modunu bitiren tek kişi görmedim.Şimdi diyeceksin beni eleştiriyorsun.Evet eleştiriyorum.Böyle mod olmaz.Bütün zırhlar falan filan hep alıntı.Yapacaksanız kendiniz yapın kardeşim.OSP ile mod yapacaksanız hiç mod yapmayın daha iyi.Yeter artık yav.Nedir şu forumun çektiği sahte modlardan? Bi bitmediniz OSP kullana kullana.Mod geliştirme kirleniyor,forum kirleniyor.2-3 şey öğrenip mod yaptım diye bize iteklemek hiç hoş değil.Yapmayınız efendim.Bırakınız bu işleri.Adamı hasta etmeyiniz canımı sıkmayınız akşam akşam adamı hasta etmeyiniz.

Kardeş çok çok haklısınbunu betası için yapıyorum haritaci ve itemci bulursam tam sürümde herşey daha iyi olucak :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :eek: :mrgreen: :mrgreen: :grin: :smile:

Black Dead said:
Türküm:D said:
Black Dead said:
Sadece konunun düzeni için söylüyorum resimleri
Code:
[spoiler][IMG]resmin linki[/IMG][/spoiler]
içine alırsan belki görmek açısından daha kolay olur.

Sağol :grin: :grin: :grin:
Yanlış mı olmuş ne kast ettiğim bu değildi :grin:

biliyorum şuan kullandığım bilgisayar minibook yapamıyom onun için o düzenlemeyi yarın yapıcam :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:D: :eek:

Off Yinemi OSP MOD hatta OSP bile değil bildiğin adam ottoman senayodaki  akserlerin itemlerini değiştirmiş :sad:(

seckinn123 said:
Off Yinemi OSP MOD hatta OSP bile değil bildiğin adam ottoman senayodaki  akserlerin itemlerini değiştirmiş :sad:(
İyi de OSP yasak mı?? Yasak olsa moderatörler uyarır.Bi tane moderatörün gelipte,bu mod OSP al sana ban!! dediğini görmedim.Yabancı foruma bakın.Her mod profesyonel mi? değil.Adam zaten acemi bir moddur demiş ilk iletide,en iyi mod benimki ulan! dememiş.İsteyen oynar,istemeyen de OSP olduğu için oynamaz.Ama adı üstüne açık kaynak,kullanabilir.Başarılar bu arada,kolay gelsin.

Bu mod biraz daha ilerlediği zaman yorum yapmak istiyordum fakat girdiğimde tek gördüğüm YİNE Mİ OSMANLI ! oluyor yanlış anlama genelleme yapıyorum fakat artık yiiitteeeeerrrrr !  :mrgreen: Şaka bir yana cidden ya insanların aklına birşeyler gelmiyor yada o moddan alıp bu moda koymak daha kolay geliyor ama bence biraz da diğer insanların istediklerini yapın resmen yeniçeri isyanı çıkartacam artık.  :grin:

Osmanlı modu yapacak arkadaşların, bu saatten sonra gerçekten çok iyi Osmanlı Modu yapması lazım. İlla Osmanlı olacak diyorsanız, Osmanlı`nın Çöküşünü konu alan mod yapın mesela. Sürekli Yeniçeriler, FSM, İstanbul`un Fethi, bilmem ne...
Gerçekten sıkıldık.

Bu eleştirim sadece sana değil, diğer Osmanlı temalı mod yapan veya yapmayı planlayanlaraydı.

OliverQueen~ said:
seckinn123 said:
İyi de OSP yasak mı?? Yasak olsa moderatörler uyarır.Bi tane moderatörün gelipte,bu mod OSP al sana ban!! dediğini görmedim.Yabancı foruma bakın.Her mod profesyonel mi? değil.Adam zaten acemi bir moddur demiş ilk iletide,en iyi mod benimki ulan! dememiş.İsteyen oynar,istemeyen de OSP olduğu için oynamaz.Ama adı üstüne açık kaynak,kullanabilir.Başarılar bu arada,kolay gelsin.
Mod OSP Bilde Değil Ditek Osmanlı Üzerine Kuurulmuş

seckinn123 said:
OliverQueen~ said:
seckinn123 said:
Mod OSP Bilde Değil Ditek Osmanlı Üzerine Kuurulmuş

Arkadaş yavaşyavaş değiştiriyoruz bir arkadaşım var onun sayesinde bir kaç item ekleyip oyun içi görselliği değiştirdim  :smile: :grin: :eek: :wink: :lol: :razz: :mrgreen:

Arkadaş yavaşyavaş değiştiriyoruz bir arkadaşım var onun sayesinde bir kaç item ekleyip oyun içi görselliği değiştirdim  :smile: :grin: :eek: :wink: :lol: :razz: :mrgreen:

Abicim.Modlama demek,var olan bir oyuna değişik şeyler ekleyerek oyuncunun oyundan kopmaması veya daha da eğlenmesi için yapılan birşeydir.Benim bildiğim.

Var olan bir modu değiştirip bir iki item ekleyip iç görselliği değiştirmek değildir.Lütfen ama..

Ayrıca,Tarih neden 1460 ? hani 1338 di ?

Edit;Bu dediklerim eleştiridir.

Bu modelleri çok yakından tanıyorum yav. Ender Oğuzun değil miydi? Öyle olmasa bile tanıdık neyse. Eğer Öyleyse İzin alman gerekir Ki umarım almışsındır. Yok değilse Kendin yaptıysan bravo. Onun dışında Listeme aldım :razz:

Black Dead said:
Oha kardeşim bu window ekranlarını kendin mi yaptın ? o_O
Arkadaşımla beraber yaptık :grin:
HyperCharge said:

Abicim.Modlama demek,var olan bir oyuna değişik şeyler ekleyerek oyuncunun oyundan kopmaması veya daha da eğlenmesi için yapılan birşeydir.Benim bildiğim.

Var olan bir modu değiştirip bir iki item ekleyip iç görselliği değiştirmek değildir.Lütfen ama..

Ayrıca,Tarih neden 1460 ? hani 1338 di ?

Edit;Bu dediklerim eleştiridir.

Tarihi unutmuştum hatırlattığın için teşekkürler
tlgklz said:
Bu modelleri çok yakından tanıyorum yav. Ender Oğuzun değil miydi? Öyle olmasa bile tanıdık neyse. Eğer Öyleyse İzin alman gerekir Ki umarım almışsındır. Yok değilse Kendin yaptıysan bravo. Onun dışında Listeme aldım :razz:

Evet izin aldım sayfada da belirttim.Listeme aldım derken ne kastettiğini anlamadım

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom