Kadir Mısıroğlu Ruh Çağırma Seansı ve M. Kemal İle Diyalog

Users who are viewing this thread

ShooTR said:
Sen başlatmıyomusun ki ben tengriciyim diyosun git ne bokrenci olursan ol beni ilgilendirmiyor ki o mevzu tepen atıyosa bana ulaş halledelim problem yok.
İnsanların dinine saygılı olalım lütfen.

Yahu ne anlayışsız bir insanısın sen anlamıyomusun oğlum? Sana diyorum ki saygılımısın? Sana laf söyledi demiyorum. Sus yahu sus daha fazla uzatma bitir konuyu sevmiyorum tartşımayı.

ShooTR said:
Yahu ne anlayışsız bir insanısın sen anlamıyomusun oğlum? Sana diyorum ki saygılımısın? Sana laf söyledi demiyorum. Sus yahu sus daha fazla uzatma bitir konuyu sevmiyorum tartşımayı.
saygiliyim dinlere anliyorum seni ancak sen anlamiyorsun

ShooTR said:
Tartışmayı sevmiyorsan forumda ne işin var kardeş anlamıyorum ki ?

eger siz Allah diyorsaniz ben Goktengri dicem
Siz muslumansaniz bende Goktengriciyim
Siz peygamberimiz diyorsaniz ben hicbir peygambere peygamberim demicem
Cunku bukadar ayrilikci bagnaz dincisiniz
-Bir Siz müslümansanız ben göktengriciyim demişsin. Banane bundan? Ben sana neyci olduğunu sormadım.
-İki Benim peygamberime peygamberim demeni beklemiyorum zaten.
-Üç Ayrılıkcı bagnaz dincisiniz? Fazla kaçırmışsın dozu bence yakışmadı sana. Hakarete bile giriyor bu.

Ekleme: Kayra benim forumda olup olmamam seni ilgilendirmez. Zevkler ve renkler tartışılmazdır.

ShooTR said:
sevmiyorum tartşımayı.
Forum:Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.

colombos said:
ShooTR said:
sevmiyorum tartşımayı.
Forum:Bir başkanın yönetiminde, toplumu ilgilendiren bir konuda, farklı gruplardan oluşan dinleyicilerin söz sırası alarak konuşma kuralları içerisinde yaptıkları tartışmalara forum denir.
Peki ben Yaa veyahut maa lımı konuştum benim tepkim sadece benim sözüme ekleme yaptığı içindir.

Kimmer said:
Cinin varlığını yokluğunu sorgulamak bana düşmez. Kuranda herşey bahsediliyor zaten.

Ama bu dangalak gitmiş 3-5 birşey öğrenmiş ortalıkta İslam alimi diye geziyor. Atatürk 1913 Sofyada ingilizlerel anlaştıysa 1918 Çanakkalede niye savaşıp İngilizlere hayatlarını dersini verdi.

Bizim Çanakkalede yapabilecek birşeyimiz yoktu. Yüzyılın adamı karşı taraftaydı.
Winston Churchill

Atatürk onları yenene kadar Tanrıyıda İngiliz sanıyordum.
Hindistana Bağımsızlığını kazandıran Mahatma Gandhi
Kardeş bu mesele şaibeli tarih bilgileri ile çözùlmez, ben o konuda ağzımı açıyorum. Ama Mustafa Kemalin vatanı kurtarması onu hatasız yanlışsız yapmaz. Maide 44 :"Allah ın hükmüyle hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir" . Laiklik, Allah devlete emir veremez. Nur suresi 2. Ayet, Bakara 178. Ayet ve daha nicesi var Allah ın devletin yapmasını emrettiği.Bak Laiklerin hepsine kafir demiyorum. Ama Allah devlete bu kadar emir vermişken bir insan laiklikten yana tavır alıyosa ya günahkardır ya münafık ya kafir ya cahil

Anlasalim peygambere inanmasamda saygiliyim
Ama kimin cennete kimincehenneme girecegini hic kimse karar vermez  kadir misiroglu iftira atiyor Ataturke ben buna uzuluyorum olunun arkasindan konusuyo ayip degilmi biri peygambere laf soylese kizmazmisin kizarsin kimsenin arkasindan konusulmaz edeptir shootr dostum anlastikmi

SaVasci958 said:
Anlasalim peygambere inanmasamda saygiliyim
Ama kimin cennete kimincehenneme girecegini hic kimse karar vermez  kadir misiroglu iftira atiyor Ataturke ben buna uzuluyorum olunun arkasindan konusuyo ayip degilmi biri peygambere laf soylese kizmazmisin kizarsin kimsenin arkasindan konusulmaz edeptir shootr dostum anlastikmi
Bana ileti'den yazdığını tam bir şekilde yaz bakalım peki bunu yazmaya yüzün yeterse. Anlaştık dostum anlaştık problem bitti.

Back
Top Bottom