TURAN MODU TAMAMEN BİTTİ

Bu Modda En Çok Hangi Devleti Beğeniyorsunuz

• Bizans

Votes: 25 5.9%
  • Abbasiler

Votes: 76 17.8%
  • Moğollar

Votes: 202 47.4%
  • Büyük Britanya İmparatorluğu

Votes: 27 6.3%
  • Vikingler

Votes: 85 20.0%
  • Moskova Knezliği

Votes: 11 2.6%

• Total voters
    426

Users who are viewing this thread

SwadianBorn said:
İNDİRME LİNKİNE TIKLADIĞIMDA BİR EKRAN ÇIKIYOR VE REKLAM ENGELLEYİCİYİ KAPATMAZSANIZ İNDİREMEZSİNİZ DİYOR ÇILDIRMAK ÜZEREYİM HERHANGİ BİR REKLAM ENGELLEYİCİ KULLANMIYORUM 15 DK DIR MODU NDİRMEYE ÇALIŞIYORUM :!: :?: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
eski sistemde yapılmış bi mod zaten boşa indirme

Kardeşim tebrik ederim mod çok güzele benziyor zamanla haritayıda ayarlasan çok güzel olur bide
MEDİAFİRE  diye bi site var hemsınırsız hız hemde silinmiyor.

Arkadaşlar bu yaptımın modların en eskilerinden biri o yüzden
Son çıkan modumu denemenizi öneririm
Daha kapsamlı bi mod
Buradan indirebılırsınız

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,356195.msg8543077.html#msg8543077

Cumas said:
Arkadaşlar bu yaptımın modların en eskilerinden biri o yüzden
Son çıkan modumu denemenizi öneririm
Daha kapsamlı bi mod
Buradan indirebılırsınız

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,356195.msg8543077.html#msg8543077

Kardeş Turan modunu daha altarntf bi siteye koysanda hemen indirsek

Propaganda said:
Şimdi;
Senin çöp yığını dediğin modlara insanlar yıllarını veriyor.Ve özel hayatları veya iki üç ergenin trollemesi yüzünden konu kapanıyor.
Warbanda yapılmış yüzlerce mod var,bunları %95 senin gibi arkadaşların 2-3 cvs dosyası değiştirip veya troop editör den iki üç asker ekleyip,Osmanlı modu,turan modu, zart modu, zurt modu diye piyasaya çıkardıkları gerçekten emek harcanmamış 4-5 saat warband dosyaları kurcalanarak yapılmış modlar.
Bir mod emek ister,özveri ister.Eğer bu işi başaramayacaksan yola çıkmanın anlamı yoktur.Yaptığın şeyler kötü olabilir ama en iyisini yapmaya çabalamak bile yeterli.Ama sen işi kolay yoldan halledip milete "mod" diye sunucuksan diyeceğim bir şey yok.
İyi günler...
Zamanında şunu dedim diye taşlamışlardı beni.Şu an dönüp bakıyorum da çok doğru demişim aferin len bana.Ama adam sonradan kendini geliştirmiş, orası da ayrı.

Back
Top Bottom