WB/WFAS Editor Ne İşe Yarar???

Users who are viewing this thread

Malkoc_Oglu

Recruit
Gençlik ya bu Mount & Blade WB/WFAS Editor die bişi varmış da ben OBF modu oynuorm modda Flintlock pistol var onun zarar puanı 50 ben bunu artırmak istiyorum Mount & Blade WB/WFAS Editor bununla ilgili bişi çıktı  bi yardım edermsniz ?

TweakMB kur ordan ayarlanıyordu nasıl olduğunu şu an anlatmamam ama sonra anlatırım (morgh's mod tools da olabilir karıştırmış olabilrim.)

Redtay said:
TweakMB kur ordan ayarlanıyordu nasıl olduğunu şu an anlatmamam ama sonra anlatırım (morgh's mod tools da olabilir karıştırmış olabilrim.)
TweakMB'den ayarlanmıyor bildiğim kadarıyla.
Malkoc_Oglu said:
Aynen bilader Morgh Toolsmudur o zımbırtı işte
Evet Morgh's`dan ayarlayabilirsin. İndirip kurduktan sonra item editör kısmından ayarlayabilirsin.

ConnoR Kenway said:
Redtay said:
TweakMB'den ayarlanmıyor bildiğim kadarıyla.
Malkoc_Oglu said:
Aynen bilader Morgh Toolsmudur o zımbırtı işte
Evet Morgh's`dan ayarlayabilirsin. İndirip kurduktan sonra item editör kısmından ayarlayabilirsin.
kardesim bana onu bi anlatırmsn yapıoyrum yapıorum olmuo morhg toolsu ya  :???:  :cry:  :cry:

ya kurulumu gereksiz bir şey programı Kullandığın modun veya nativenin içine (Modules/Blabla) atıyorsun Sonra Üstteki seçeneklerden text editörü seçiyorsun bitti kurulumu.

Neyse işe gelirsek programı açtın Sağdaki seçeneklerden İtem editör (Galiba :grin:) onu seçiyorsun solda aşağıda filtre var oraya flintlock yaz. arat. Bir tane gelecek zaten seç onu sağda istatistikleri var işte Ağırlık olsun, Hız olsun, Menzil Olsun (Shot Speed oluyo Tavsiyem 200'ü geçme), Verdiği zarar olsun en altta olur zarar. Oradan ayarla ingilizcen varsa tamamdır. biraz karmaşık yazmış olabilirim huyum öyle.

Wfas/Wb Editör Yani Morgh's Tools Şu İşe yarar Oyundaki Scripts Dışındaki Trooplar, İtemler, Factionsları, Gruplar (Haydut grubu mesela) Düzenlemeyi Sağlar. Örnek Olarak Oyundan Bir Grup Çıkarabilir ve ya ekleyebilirsiniz oyuna yeni bir asker ekleyebilirsiniz. Gereken Şeyleri Yaptığınızda İtem bile ekleyebilirsiniz.

Back
Top Bottom