Muzika

Users who are viewing this thread

Eto me i men pak. :smile:

Edit 30-10-2013: Abre, zashto ne sme izobretili didgeridoo-to na Balkanite? Gleyte kak hubavo si otiva! :mrgreen:
Vprochem, tuka nikoy li ne slusha muzika, bre, ta ne postvate?
 
I Epizod sa dobri. Haresva mi, che dosta ot tekstovete im v albuma "Bulgarskiat bog" vsushtnost sa poemi na nashi klasicheski avtori. No puk i tova e edinstveniat im naistina silen album (makar che dosta mi dopada i rock-operata im za Sveti Patriarh Evtimiy). A Balkandji imat po-... po-folklorno zvuchene, koeto lichno na men poveche mi dopada.

No, vse pak, da postna i nay-klasicheskoto parche na Epizod, za tezi koito ne gi znayat (tekstat e chast ot poemata "Opalchentsite na Shipka" ot "Epopeya na zabravenite" na patriarhat na nashata literatura Ivan Vazov, s kadri ot bulgarsko-suvetskia film "Geroite na Shipka"): :wink:
 
Ja sam trenutno (opet) opcinjen Azrom..

Ovo je inace Dzonijev kanal na youtube-u, secam se davno, davno da je neko komentarisao:,,Petre Petrovicu, kako ti imas sve ove jedinstvene pesme i snimke?!" a on je odgovorio sa smajlijem :smile:
Posle se ispostavilo da je Dzonijev kanal i posle nekog vremena kanal se zvao Azra ili Dzoni Stulic ali sad je opet Petar Petrovic..
 
GlorvalhirSRB said:
Ja sam trenutno (opet) opcinjen Azrom..

Ovo je inace Dzonijev kanal na youtube-u, secam se davno, davno da je neko komentarisao:,,Petre Petrovicu, kako ti imas sve ove jedinstvene pesme i snimke?!" a on je odgovorio sa smajlijem :smile:
Posle se ispostavilo da je Dzonijev kanal i posle nekog vremena kanal se zvao Azra ili Dzoni Stulic ali sad je opet Petar Petrovic..
"Da je lijepo biti jak u krevetu i na pištolju
to smo čuli je l' da
da je lijepo prevariti glupljeg od sebe
i to smo čuli je l' da
a gledati trunku u tuđem oku
a ne vidjeti balvan u svom
i to znamo je l' da
a da je hrabrost braniti sebe od drugog
a čojstvo druge od sebe
e to..."





btw. pitam se hoće li mi se i ovaj post obrisati he-he
 
Vecinom slusam yu-rock.Ta mi se muzika dopada,a ove nove mi se samo gade (izvinite na izrazu ali nisu dorasle toj muzici).Volim grupe poput Riblje corbe,S' vremena na vreme,Elektricni Orgazam...
 
Evo otkrio srpsku metal scenu, i ne mogu se zasitit.

Mortal Kombat
Pero Deformero
Seljačka Buna
Svilen konac sastav

Ala, ne znam šta je bolje, svaki bend redefinira definiciju "brutale". :razz:

Uz to još i brkove. :smile:
 


"Kazu mnogi Mortal Kombat ne ume pesme ljubavne da pravi jer ljubav ne razume"

Refren je najbolji

"Kazem ti ko kavaljer,
Pazi pokenjao se ker,
Nemoj da ugazis u to !
Prilicno je odvratno !"

:lol:
 
Back
Top Bottom