WB M&B WARBAND Detaylı HERŞEY Rehberi(-Sabit-)(Hedef 50 yorum!)

Users who are viewing this thread

ya bu tüccar beni evine götürdü, daha sonra oyunu kaydedip çıktım görevi almadan. tekrar girdim tüccar müccar yok ortada, şehirde bir yerlerdeydim.  oyunu da bilmiyorum, kafama göre devam ettim. bu tüccara nasıl geri dönüp görevi alabilirim ?

bir de bir köylü yaşlısından köylüleri eğitme görevi aldım, gittim 3-4 kez köye eğitim verdim. her seferinde köylüyü öldürdüm. yaşlıya gittiğimde hâla görev tamamlanmamış gözüküyor. nasıl tamamlanacak bu ?

Raistlin said:
bir de bir köylü yaşlısından köylüleri eğitme görevi aldım, gittim 3-4 kez köye eğitim verdim. her seferinde köylüyü öldürdüm. yaşlıya gittiğimde hâla görev tamamlanmamış gözüküyor. nasıl tamamlanacak bu ?
toplamda 10 tane galiba köylü ile talim yapman gerek
1 1 1 1 1 bile olsa toplamda 10 olacak.

"bence" Rodok konusunda yanılıyorsun. Rodok meydanda hepsine yeniliyor diyorsun da Rodokla girdiğim maçları alabiliyorum. Full Rodok Nişancı basılırsa tabi alınmaz ancak 50 kişilik Rodok askerini 40 / 10 ya da 30 / 20 diye ayırınca yenilme durumu olmuyor. Devamlı rodok kullanıyorum, gayette güzel savaşılıyor.

wtsupport said:
"bence" Rodok konusunda yanılıyorsun. Rodok meydanda hepsine yeniliyor diyorsun da Rodokla girdiğim maçları alabiliyorum. Full Rodok Nişancı basılırsa tabi alınmaz ancak 50 kişilik Rodok askerini 40 / 10 ya da 30 / 20 diye ayırınca yenilme durumu olmuyor. Devamlı rodok kullanıyorum, gayette güzel savaşılıyor.
Pc vs Pc den bahsetmiş burada. Zaten tecrübeli bir oyuncu hangi krallığa yardım ederse yaptığı taktiklerle olmayacak şeyler başarabilir.

Eline sağlık hocam güzel bilgiler vermişsin daha yeni öğrendiğim bilgiler bile oldu :grin:

Back
Top Bottom