[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

Fili iyi bir atla değiştirebilirim ama develer ve zırhlarda sorun olmaması lazım, ne diyelim hayırlısı :smile: O kadar zararı yok ufak tefek buglar işte :smile:

Valla modu bayadır oynuyorum 1 kere bile oyundan atmadı :S .Dev Suit'le işin yok o mod yapımcıları için, expanded olucak sadece yüklediğin. Birde modu nexus'tan indirip oyunu 1.158'e güncellemeni tavsiye ederim ziya mirror linklerde sorun olabiliyor...

Samdomanld said:
Ben oyunu oynuyorum da gemi al dediğimde hiç bir şey olmuyor sadece 50 bin dinar gidiyor. Gemiye ben nasıl bincem?

Burası destek konusu değil ama yardımcı olabilirim :razz:

En az 30, en fazla 90  mürettebatın(askerin) olması lazım. Liman menüsünde 2. seçeneğe tıklarsan açılırsın :smile:

Yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Elimden geldiğince hızlı yürütmeye çalışıyorum çeviriyi. İlerleme şuanda %80 civarında, en kısa zamanda tamamlayıp 1-2 gün boyunca test edeceğim. Bir sorun olmaz ise çeviri emrinize amade :grin:

Silentscream said:
Yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler. Elimden geldiğince hızlı yürütmeye çalışıyorum çeviriyi. İlerleme şuanda %80 civarında, en kısa zamanda tamamlayıp 1-2 gün boyunca test edeceğim. Bir sorun olmaz ise çeviri emrinize amade :grin:

E iyi iki hafta sürmeyecek galiba  :shock:

azrail777 said:
Silentscream said:

E iyi iki hafta sürmeyecek galiba  :shock:

Diyalog dosyasını düşündüğümden daha kısa sürede bitirdim, iyi bir gelişme oldu aslında :grin:

Silentscream said:
Diyalog dosyasını düşündüğümden daha kısa sürede bitirdim, iyi bir gelişme oldu aslında :grin:

Çok iyi oldu :grin: Vidyoda kafama takılan bir şey var. Askerlerin adlarının önünde 14, 12, C4, H4 gibi şeyler yazıyor. Ne anlama geliyor bunlar?

Back
Top Bottom