[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

azrail777 said:
Silentscream said:
Diyalog dosyasını düşündüğümden daha kısa sürede bitirdim, iyi bir gelişme oldu aslında :grin:

Çok iyi oldu :grin: Vidyoda kafama takılan bir şey var. Askerlerin adlarının önünde 14, 12, C4, H4 gibi şeyler yazıyor. Ne anlama geliyor bunlar?

Onları ileride ayrıntılı açıklayacaktım. Modun "genişletilmiş asker ağacı" 'na özgü bir sınıflandırma sistemi.

L ( 1 yazmışsın, değil :razz: ) => Piyade sınıfı
A => Okçu Sınıfı
H => Atlı Okçu Sınıfıı
C => Süvari sınıfı

Yanlarındaki sayılarda o asker tipinin kendi sınıfındaki gelişmişliğini ve kendisiyle aynı olan askerler içerisindeki seviyesini gösteriyor.

Mesela Sarranid Akıncı atlı okçu sınıfını ele alırsak:

H5 Akıncı
H6 Akıncı
olarak 2 adet sınıf var...

Sınıf h5'ten başlamış çünkü sarranidlerin en iyi atlı okçuları. h6'lar ise h5'lerin rütbe atlatılmış hali.

Bence gerçekten yararlı bir sınıflandırma, orduda kimin ne olduğu belli oluyor :grin:

Silentscream said:
Onları ileride ayrıntılı açıklayacaktım. Modun "genişletilmiş asker ağacı" 'na özgü bir sınıflandırma sistemi.

A => Okçu Sınıfı
H => Atlı Okçu Sınıfıı
C => Süvari sınıfı

Yanlarındaki sayılarda o asker tipinin kendi sınıfındaki gelişmişliğini ve kendisiyle aynı olan askerler içerisindeki seviyesini gösteriyor.

H5 Akıncı
H6 Akıncı

Sınıf h5'ten başlamış çünkü sarranidlerin en iyi atlı okçuları. h6'lar ise h5'lerin rütbe atlatılmış hali.

Bence gerçekten yararlı bir sınıflandırma, orduda kimin ne olduğu belli oluyor :grin:

Anladım güzel ve karışık olmuş :grin: Hiç de L gibi durmuyor(küçük L sanırım :grin: ) Onları da türkçeye çevirmek iyi olmaz mı? L yerine P, A yerine O, C yerine S mesela?

azrail777 said:
Silentscream said:

A => Okçu Sınıfı
H => Atlı Okçu Sınıfıı
C => Süvari sınıfı

H5 Akıncı
H6 Akıncı

Anladım güzel ve karışık olmuş :grin: Hiç de L gibi durmuyor(küçük L sanırım :grin: ) Onları da türkçeye çevirmek iyi olmaz mı? L yerine P, A yerine O, C yerine S mesela?

Yaptım bile, teşekkürler önerin için :smile:

deadwarstr said:
Benim expanded sanırım kaldırmıyor.Gameplay  de olurmu türkçe.Far cry felan kaldıran pc bunu nasıl kaldıramaz anlamadım.

Çok mu yavaş oyun PC'nde şuan? 4GB RAM gerekli ama 2GB'da işini görebilir. Evet, dil dosyaları sorun çıkarmazsa(bitsin bütün versiyonları test edicem) %100 türkçe olur yine.

Samdomanld said:
CanSultan said:
Yeni video istiyoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adam film çekmiyo ki :grin:

Bayağı hızlı ilerliyorsun. Gerçekten çok iyi bir çevirmensin. Bir de bu Anno Domini 1257 moduna el atsan süper olurdu.
Brytenwaldayı çevirsin oğlum boşver onu :grin:

Samdomanld said:
CanSultan said:
Yeni video istiyoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adam film çekmiyo ki :grin:

Bayağı hızlı ilerliyorsun. Gerçekten çok iyi bir çevirmensin. Bir de bu Anno Domini 1257 moduna el atsan süper olurdu.

Teşekkürler, native'ye ait olan kısımları direkt olarak dosyada doğru yerleri bulup oralara kopyaladım. Bunun dışında geri kalan hatrı sayılır kısmı gece 2-3'lere kadar uğraşarak çevirdim :smile:

Çeviri tamamlanmıştır. Şimdi oyunu bugün şöyle güzelce bir oynayıp hata,bug,imla ve yazın sorunları varmı onları kontrol edeceğim. Yarın çeviri indirmeye hazır olacaktır. İyi günler...

Samdomanld said:
Silentscream said:
Çeviri tamamlanmıştır. Şimdi oyunu bugün şöyle güzelce bir oynayıp hata,bug,imla ve yazın sorunları varmı onları kontrol edeceğim. Yarın çeviri indirmeye hazır olacaktır. İyi günler...
Sonunda bitti artık yarını bekliycez.

E bir zahmet :smile:

Back
Top Bottom